Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

42 minutes ago, Hej Pavkov said:

Bajern ima vise nego duplo od Albe, koja je njihov najveci kokurent🤣

Zivot Vas demantuje😉

 

Alo, pricamo o prvoj i eventualno drugoj DR sezoni na klupi Bayerna... Ali ne vredi objasnjavati nekom ko je funkcionalno nepismen 😴

 

ende

Link to comment
Share on other sites

Samo naivan covek moze da poveruje u pricu kako je bata hteo da preuzme kkcz, a NC mu nije dao, pritom ga i oterao iz kluba i kao zahvalnicu za teranje dobio mogucnost da gostuje na dva glavna Vuciceva medija kad god pozeli, na Pinku i Happy- u! Da je zaista hteo bata da preuzme klub NC bi naglavacke izleteo iz kluba ili bi se optuznica izvadila iz fioke. Nema sta nisu uzeli po Srbiji a da su hteli.

Edited by Zizu
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Dies at the End said:

 

Alo, pricamo o prvoj i eventualno drugoj DR sezoni na klupi Bayerna... Ali ne vredi objasnjavati nekom ko je funkcionalno nepismen 😴

 

ende

Nesto si pobrkao posto je ovo Dejanu druga sezona, a u prosloj budzet Bajerna je bio jos veci od Albinog...

Idemo dalje😂

Link to comment
Share on other sites

Kaze covek Covic je oterao Vucicevog brata i ostade ziv?!Pa ko mu obezbedjuje ovoliki budzet?! Inace je Covic pre Radonje bio poznat kao strpljiv covek i neko ko ne menja trenere kao carape. Naravno posle Radonje je shvatio da treba da da podrsku treneru i da ga istrpi, pa tu tezu brani po svaku cenu(Alimpijevic). Isto kao sto je tim rastao iz godine u godinu pod Radonjinom komandom, pa on to iskoristio da prica kako je eto uprava isplanirala ciklus od cetiri godine. Pa gde su mu ciklusi posle Radonje?!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Dzistrou said:

@Vredni mrav

Šta to znači "blago rečeno čudan čovek"?

 

Upotrebi težu reč, slobodno, veoma sam radoznao, a verujem i dobar deo foruma.


I mene zanima, a ja sam dovoljno vremena proveo sa njime u nekakvim razgovorima i nisam detektovao čudne stvari. To što se smeje k'o Joker obaška, jel'.

33 minutes ago, Hej Pavkov said:

Nesto si pobrkao posto je ovo Dejanu druga sezona, a u prosloj budzet Bajerna je bio jos veci od Albinog...


treća.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, ZiS said:

Bez namere da drzim bilo kome stranu, u ovoj meni besmislenoj raspravi, ali kako vi svi znate sve detalje, kako i sta se desavalo, ko je koga cuvao, ko je kolike ugovore kome nudio? Nisu to bas informacije koje se dele kao flajeri...

Na stranu to sto postaje jako ruzno da se anatemise bilo ko cije misljenje se razlikuje od vecinskog...nemojte to raditi, to nije bio duh ovog/onog foruma, skliznucemo u jednoumlje a toj bolesti leka nema...

 

"Srbi" sve znaju

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Znaci posle gubitka od Cibone, Radonjic je bio bivsi trener da si pitao bilo koga od navijaca KKCZ, ne postoji navijac ovog kluba koji bi mu dao podrsku da ostane jedan duze u klubu.

Ovo je preuveličano da bi se istakla poenta. Jeste da je veliki deo navijača popizdeo i tražio ostavku Radonjića ali na počivšem forumu je bilo i onih koji su mislili drugačije. Ja sam pisao da sam bio na utakmici sa šurakom, kolegom i njegovim bratom. Šurak i brat od kolege su povileneli i nisu birali reči ali kolega i ja smo i tada kao i sada mislili da bez obzira na to nema boljeg trenera od Dejana Radonjića za Zvezdu. Znam da sam čitao upise još članova koji su isto mislili.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, StephenBob said:

A Kad vec pominjes da je pregovarao sa drugim ekipama, i verovatno zato otisao iz Zvezde, kako onda da nakon Zvezde nije nigde radio godinu dana?


Nije radio godinu dana jer nije hteo da radi.

Ponuda je bilo. Znam i koje je odbio, a neke i znam zašto je odbio. 

Mislim, ovo je info iz prve ruke, pili smo kafu par puta te zime.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, x|o said:

 

Kome udaram kontru? Tebi i likovima koji furaju tvoju retoriku? Ti zaista imas ozbiljne probleme  prije svega sa samim sobom, ako zaista mislis da ja uopste citam besmislice koje ti pises i koje furas sa standardnom ekipicom sa B92 foruma, pa jos da se zaista bavim nekim kontriranjem i da svoje stavove temeljim na tim vasim besmislicama. Pa, vi ste kontra sami po sebi, jer oko cega se vi usaglasite - dolazi suprotno. Dokazano na "milion" primjera.

 

Jos prosle sezone Marko Pesic je javno, za njemacke medije rekao da Bayern ima najveca ulaganja u istoriji njemacke kosarke. To uopste nije stvar misljenja, vec zvanicna potvrda iz kluba. 

 

Znnaci pocelo je deljenje na vase i nase. Jasno je u cije ime ovo radis druze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, StephenBob said:

Kada bih birao izmedju Nebojse Covica i Radonjica, uvek bi odabrao Radonjica. Struka pre svega. Drzava i ovako i onako nama daje pare, i navijaci placaju karte, krajnje je u ovom trenutku nebitno ko bi rukovodio Zvezdom. Jer sigurno da Nebojsa Covic ne daje svoje pare. A da li se krade, i da li bi taj neki drugi predsednik krao i nosio u partiju, pa ne znam... moguce.

Za Nebojsu Covica se moze reci svasta, ali mu se mora priznati da je vrhunski organizator sistema u kojima upravlja. KKCZ je jedan zaista organizovan klub. Ja se uvek setim jednog Zirbesovog intervjua u kojem je pricao kako je iznenadjen organizacijom u KKCZ i kako je KKCZ najorganizovaniji klub u kojem je igrao. Ovo je rekao pre odlaska u Makabi. Kada to kaze jedan nemacki reprezentativac koji je ponikao u nemackim klubovima i igrao za iste pre dolaska kod nas onda to dobija na tezini. Znaci nije svejedno ko upravlja klubom, firmom, sistemom, jer novac bez dobre organizacije i ideje ne znaci mnogo. 

Licno bih imao jako malo toga da zamerim Nebojsi Covicu, kao rukovodiocu KKCZ, da nije epizode sa sinom Filipom.

Sto se tice Dejana Radonjica i njegovod odlaska verujem da je on imao zelju da ode. Prosto je prerastao sredinu u kojoj je radio i bilo mu je vreme da ode dalje. Bajern je jedan stabilan klub, kako finansijski tako i organizaciono, sa stabilnom EL perspektivom. Trenutni rezultati nisu merilo, jer nije lako sklopiti roster po svojoj zelji. Ovo mu je bio tek drugi prelazni rok i kaze se da je tek treca sezona pecat jednog trenera. Tako da cemo Radonjicevu filozofiju u punom sjaju moci videti tek sledece sezone u Bajernu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kokodakalo said:

Za Nebojsu Covica se moze reci svasta, ali mu se mora priznati da je vrhunski organizator sistema u kojima upravlja. KKCZ je jedan zaista organizovan klub. Ja se uvek setim jednog Zirbesovog intervjua u kojem je pricao kako je iznenadjen organizacijom u KKCZ i kako je KKCZ najorganizovaniji klub u kojem je igrao. Ovo je rekao pre odlaska u Makabi. Kada to kaze jedan nemacki reprezentativac koji je ponikao u nemackim klubovima i igrao za iste pre dolaska kod nas onda to dobija na tezini. Znaci nije svejedno ko upravlja klubom, firmom, sistemom, jer novac bez dobre organizacije i ideje ne znaci mnogo. 

Licno bih imao jako malo toga da zamerim Nebojsi Covicu, kao rukovodiocu KKCZ, da nije epizode sa sinom Filipom.

Sto se tice Dejana Radonjica i njegovod odlaska verujem da je on imao zelju da ode. Prosto je prerastao sredinu u kojoj je radio i bilo mu je vreme da ode dalje. Bajern je jedan stabilan klub, kako finansijski tako i organizaciono, sa stabilnom EL perspektivom. Trenutni rezultati nisu merilo, jer nije lako sklopiti roster po svojoj zelji. Ovo mu je bio tek drugi prelazni rok i kaze se da je tek treca sezona pecat jednog trenera. Tako da cemo Radonjicevu filozofiju u punom sjaju moci videti tek sledece sezone u Bajernu.

Za Nebojisu Covic je jedino karakteristicno da zna kako da se nosi sa Bokanom, Limarom i slicnim lopurdama, zato sto je veca loputda i veci prevarant od njih. I to mu je jedina referenca da vodi nas klub. Zanimljivo kako su se posle jedne pobede pojavili neki da brane nam predsednika, pa trebali ste da ga branite kada nam je porucio da napravimo sebi klub i kada je pretio navijacima. Ili cemo da imamo pamvenje zlatne ribice i da sve zaboravimo za pet dana. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi moderacija trebala da reaguje kod svakog etiketiranja drugih forumasa tipa sendvicar bot i slicno, jer je to vrlo agresivan i napadan stav koji za cilj ima jednoumlje i sasecanje u korenu svakog drugacijeg misljenja. Poenta svakog dijaloga bi trebala biti razmena misljenja, a slozicemo se da ona nema mnogo smisla ako se odvija medju istomisljenicima. Pravo na slobodnu misao i drugaciji stav nije samo pravo vec potreba i tebala bi biti pozeljna. Imali smo priliku da vidimo da je Daba oznacen od NC kao neko ko rusi klub jer je covek javno izasao i izrekao svoje misljenje da Filip i Sakota nisu dobra resenja za Zvezdu. Isti taj Daba je ovde najbrutalnije vredjan kao Covicev sendvicar i bot, kao neko ko se prodao za besplatnu ulaznicu i slicno. Na kraju se pokazalo da Daba ima svoj stav i da njegova podrska seze samo dotle dok on misli da se radi u interesu KKCZ. Sada se napadaju i etiketiraju neki drugi ljudi, pre svih Sarac iako je jedan od retkih koji nam iznese nesta od onog sto se radi u klubu. Pritom nikad nisam cuo da je rekao da je FIlip dovoljno dobar za drugog pleja u EL ekipi ili slicno. Na kraju krajeva cak i da jeste, ne vidim sta je tu problem, svako ima pravo na svoje misljenje i drsko i bezobrazno, a trebalo bi biti i kaznjivo uskracivati mu ga.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čovićuslino said:

Za Nebojisu Covic je jedino karakteristicno da zna kako da se nosi sa Bokanom, Limarom i slicnim lopurdama, zato sto je veca loputda i veci prevarant od njih. I to mu je jedina referenca da vodi nas klub. Zanimljivo kako su se posle jedne pobede pojavili neki da brane nam predsednika, pa trebali ste da ga branite kada nam je porucio da napravimo sebi klub i kada je pretio navijacima. Ili cemo da imamo pamvenje zlatne ribice i da sve zaboravimo za pet dana. 

Ne mogu da se setim apsolutno nijedne utakmice koju smo mi dobili a da je kroz celu utakmicu provejavao pristrasan sudijski kriterijum u nasu korist. Reci da je Nebojsa Covic lopurda, a pritom imati na umu funkciju direktora KKCZ je bezobrazno. Koje takmicenje smo to mi pokrali, kada smo pobedili a da na terenu nismo bili bolji protivnik. Jako dobro se secam perioda pre dolaska Nebojse Covica u KKCZ,  pa i prvih godina njegovog mandata. Jako dobro se secam oruzane placke u finalu ABA u Laktasima i jako dobro se secam da sam pre pocetka svake iole bitne utakmice samo prizeljkivao posteno sudjenje i da nas puste da pobedimo ako smo bolji. Koraci Bilija Berona su nam najveci sudijki poklon u Covicevoj eri, a i oni su bili prilicno neprimetni na prvo gledanje. Mislim da su se iz Partizanove petorke u prvi mah samo dva igraca pobunila na prvu, a da ostali to nisu registovali. Covicu se moze pripisati bahatost, sujeta, drstkost, sad i nepotizam, ali da je u ime KKCZ krao je sramno reci.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mairosu said:


Nije radio godinu dana jer nije hteo da radi.

Ponuda je bilo. Znam i koje je odbio, a neke i znam zašto je odbio. 

Mislim, ovo je info iz prve ruke, pili smo kafu par puta te zime.

Jel mozes neke detalje da nam otkrijes? 🙂

Sad i nije bitno, jer je proslo, pa kontam da nema nekih opasnosti po Radonju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vamos Laki said:

Jel mozes neke detalje da nam otkrijes? 🙂

Sad i nije bitno, jer je proslo, pa kontam da nema nekih opasnosti po Radonju.


Ma nema opasnosti. Sa Efesom je bilo ozbiljnih kontakata mada koliko sam razumeo Dejan nešto nije bio zagrejan za tu ekipu, nije mu se svidelo kako je sklopljena u tom momentu. Valenciu je odbio iz banalnog razloga što ne priča španski i nije bio spreman toliko brzo da ga nabuba, kako on priča, direktori kluba su neka španska gospoda koji mnogo vole da  bistre košarku sa trenerom i svaki dan bi da piju kafu sa njime i ćaskaju, pa nije bio spreman da ispuni taj uslov. Znam da je bio neki kontakt sa Malagom ali o tome nismo pričali, valjda se i Armani u nekom trenutku raspitivao. U svakom slučaju, on je imao plan da ohladi godinu dana jer je bio premoren i prestresiran posle raspleta u Zvezdi i uopšte teških nekoliko sezona - po njegovoj priči, proveo je celo leto u nekoj zabiti pored Ulcinja samo odmarajući, a onda je išao u USA na neka usavršavanja i neke vizite, pa je išao kod kuma u Monako dok je ovaj tamo radio. Bayern ga je zatekao bukvalno, bila je dobra ponuda i dobre garancije, i to je prihvatio.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

A kada je to FC3 bio nudjen Radonji pa da ga odbije? 
Ne racunam sezonu koju kada je dosao i koga je zatekao, ali ajmo po godinama kasnije
 
Nelson, Djenka, Rebic,
Marcus, Jovic, Rebic,
Mekel, Jovic, Rebic, Vasa, Marcus,
Jovic, Rebic, Wolters,
 
Daj mi samo izvor ili pokusaj na ove igrace da se Filip nametne, ili je klub omogucio Radonji da na tim pozicijama ima kvalitetne igrace .
 
Da ne pricamo kako su pojedinim bekovi docekani  i nazivani, od skracene pogacice za Djenku, stopera Jovica, Vase grobara, i Nate floutersa.
 
Pa muceni Alimpije u svojoj debitanstkoj sezoni nije odbio tj nije mu bio nudjen Filip ili ako je bio nudjen onda kako je on uspeo da odbrani cast i dostojanstvo, da ima Rochestija i Radicevica na bekovima, a posle Enisa,  a Filip mu naturan tu pred nosom.
 
 

Samo bih da izdvojim: Jovke nije stoper nego golman i to mu racunam kao supermoc, odbrana mu zato i jeste na 99, a Flouters je simpa nadimak, cista pozitiva.

Sto se trenutne situacije tice: volim Zvezdu, mrzim Covica, Levi Braun hebe kevu.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Radonjic sa svojom dekadentnom kosarkom kojoj je prosao rok trajanja bio na maltene pobedu od playoffa EL prosle sezone. Ova ekipa je smesna, taj roster je slabiji od naseg. Ja prvi volim Nelsona, ali nemoj da se zajebavamo - Lo, Nelson, Flakadori, TJ Bray koji tek treba da debituje u EL. Alex King prosle sezone parket nije video, sada je legit back up cetvorka. Dobili su Armani, Real, dok se i Djedovic nije povredio.

 

Bayern - Fener, jedna od najboljih utakmica prosle sezone u Evroligi, nadmudrivanje dva vrhunska trenera. Ali cekaj, xoxo kaze da navijaci Bayerna cak i ne misle da je Radonjic dobar trener. Onda nista.

Edited by Del Piero
  • Like 29
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...