Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Šta je danas organizovao predsednik, kao da nam se nije dovoljno krvi napio - http://kkcrvenazvezda.rs/2019/12/16/dajte-krvm-budite-humani-i-gledajte-utakmicu-sa-olimpijakosom/

 

Citat: "Nove zalihe krvi su uvek neophodne, a  svaka prethodna akcija prikupljanja krvi je imala izuzetan odziv, pa KK Crvena zvezda poziva sve koji mogu I hoće da daju krv, da tako bude I ovoga puta!" 
 

Zavidim onima koji posle ovoga ne zamišljaju porodicu Čović kako pije krv sirotih navijača koji nemaju ni pare za kartu da gledaju Heroja Koji Nam Donese EL.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Laki21 said:

 

Bravo za post.

 

Ljudi ne razumeju da mi (nam) se jebe i za titule i za takmičenja jer su nam Chovitch & son ogadili klub. Ne figurtivno već bukvalno.

Ono sto je meni interesantno je kako se i diktatoru jebe i za titule i takmicenja, s obzirom na to da je "dao" Zvezdi najveci budzet ikada a don Ćorleone sve to razjebao da bi njegov sin mogao da umislja da je kosarkas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Futura nakon ispadanja iz EC sada može da se fokusira isključivo na šalovanje i betoniranje prvog mesta u regionalnoj

dok se mi doselektujemo Kuridžom i sanjamo Šiška.

Taj dan kada FMP bude morao da se priseti koliko nume košarke u meču koji će KKCZ progurati u plej-of ABA lige...

bude to jako tužan dan za oba FMP-a...jer ovo Zvezda nije.

 

Filipe Čoviću...ostaćeš nam dugo u sećanju...ebote otac blesavi.

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Haggard said:

ako smo i veceras bez zo-a, mogli bi u moskvi da padaju neki rekordi, ukoliko cska bude zainteresovan za to.

Ali oni su poveli Zoa, da mu muce zglob....iako nam dolazi za klasu od CSKA slabiji Oly vec u petak, a zatim win or go home mec u Sloveniji u ponedeljak.

 

Vrv je procena da cemo igrati egal u Moskvi, pa da Zo bituje tog bazera.

 

Wtf??!!

Edited by leki bg
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Threekola said:

Naravno da ce igrati Zo veceras i pod povredom jer svesni su i Sakota i tata sujeta koliko ce se polivati govnima na najjace ukoliko majmunina bude igrala 30+min protiv Jamesa i kompanije ...

 

ako zo ipak ne bude mogao, siguran sam da ce pustiti djenku da izgori, i gurnuti ga da igra pleja jedno 25 minuta, da se veprina ne bi previse blamirala.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ja da sam trener KKCZ nemam pojma kako bi ih spremio za veceras. Sta reci igracima, kakav plan napraviti kad igra Filip a igramo protiv ekipe koja em sto dosta sutra za 3 em i dosta ubacuje tih trojki. Zamisljam situaciju da Filip brani Dzejmsa i ovaj krene na prodor....sad bi trebalo trener da uskoci i kaze im sta da rade dalje...ko god bude pomagao u toj situaciji(znaci svaki napad) ostavice svog igraca samog a to protiv CSKA nikad nije bilo dobro. 

Protiv ekipe koja odlicno sutira mi imamo Filip-hendikep. Stvarno nemam pojma sta bi im savetovao. Jedino da ne udvajaju Filipovog igraca, nek Dzejms ubacuje koliko moze(bolje on da ubaci 2 nego neko drugi 3)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Zizu said:

Nenadic ce u Megu

Info je potekao od @Šarac

A sada je potvrdio i admin sa RSB- a.

 

 

To nema mnogo smisla... iako Mega mozda i ima prostora na 1/2, svakako vise prostora nego FMP (pa cak i ako racunamo da se Radanov vraca u KKCZ).

 

Mislim da bi zapravo najbolja bila rokada Nenadic<->Radanov. Pot ionako u FMPu ima istoriju glumljenja pleja (a pogotovo ako Radanov oslobodi te minute), pa Nenadic moze sa Jeremicem da deli minute na 2.

 

I onda da vidimo da li Nenadic ima buducnost u crveno-belom, u nasem sistemu, ili ne.

 

Ovako, slanje u Megu izgleda kao otpisivanje i neko poravnanje sa Miskom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...