Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

11 minutes ago, Del Piero said:

Pocinje drugo poluvreme, krecemo da igramo dobro, Lorenzo predvodi to sve, prodori, asistencije, odbrana. Izlazi na 2:45 do kraja trece, za tih 7:15 dali smo 20 poena. Ulazi Covic. U narednih 8 minuta dali smo 14 poena, ali nije u tome stvar, bezidejni smo, napad je stao potpuno. Da li je Lorenzo ulazi da pokrene napad ponovo? Ne, a nije ni usao do kraja. Sledeci put kad neko krene da ga kritikuje neka se seti da je presedeo poslednjih 12:45 utakmice koju je odigrao odlicno i da je njegove minute uzeo predsednikov sin koji je bio potpuno neprimetan i protiv jedne od najgorih ekipa ABA lige.

Je li neko i dalje za Gavrilovica?

Ulazis u bandwagon sa zescim smaracima.

 

Ako je Filip referentna mjera da se mjeri Lorenzov ucinak jbg onda.

 

Igra u 3/4 je bila izuzetna. Ali tvrditida smo dali 20 poena jer je Braun bio katalizator je zesce pretjerivanje i na kraju krajeva netacno. Ocigledno je da smo bili dogovorili kako da napadnemo udvajanje i odlicnim protokom smo razbili njihovu ideju. Naravno, vazno je bilo sto smo umjesto Borise i Lazica imali DeDu i Stratosa unutra. Braun je zavrsio jedan ulaz iz kretnje i ona asistencija je bas bila seksi. Defanzivno je bio sasvim dobar.

 

Raduje ideja da bi barem u ovoj petorci napad sa njim mogao da bude dobar, jer ce sigurno proci puno vremena da on na svojim ledjima vodi napad. Takodje, moglo bi se razmisljati da se njegova duzina i brze ruke iskoriste u nekom presingu, udvajanju, da se linije pasa celendzuju.

 

Sa druge strane Covic je bio taman kakav treba. Slab. Beskoristan. Trebace vremena da prodje da nadodje ideja tamo gdje treba da on ne smije da bude igrac od kojeg zavisi napad. Bar se igra sa njim nije pretvorila u pik en rol sve vrijeme.

 

Najpozitivnije je Kuzmic. Slabo je to i sve, ali u najavi moze da bude preozbiljna rezerva maksimalno iskoristiva za timsku igru na obje strane. Da ne kazem.da.je uhvatio vise ofanzivnih skokova nego Odzo od pocetka sezone.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@Mairosu

 

pa ako je stvarno ambicija da se zavrsi posao, to treba uraditi sad i odmah kao sto kazes, tacnije vec je trebalo da se dogodi.

 

tri dana do kraja mesca za cetri je novo el kolo, znaci ili ce se sutra objaviti ili nema od toga nista.

 

narocito sto imao taj faktor paranoje da covic nece jako trenersko ime, sto zbog finansija, sto zbog sujete te potencijalnog odstranjivanja filipa.

 

Edited by kalistenika u rutini
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Pavaroti said:

Covek je imao 0poena, 1skok, 2as i 3TO i ti hoces da predstavis to kao dobru igru. Jos sad posto nema napadackih stvari, ti  se pozoves na odbranu. Interesantna zapazanja imas. Mislim da treba navijaci da puste da ide sve svojim tokom. Sto se tice Nese Ilica, nema neke razlike od originalnog. Bolje je cutati i biti smatran budalom, nego progovoriti i odstraniti svaku sumnju..

 

je si odgledao video? nema ja sta da se pozivam, ja imam oci i vidim da je dva puta jedan na jedan sacuvao kjurika + izvukao prekrsaj u napadu. jedan to i nije bio vec je bila noga abrinesa. i ne kazem da je bio dobar vec da nije bio minus i neko zbog koga smo izgubili i zbog koga nemamo igru. sve ono sto ceo forum pise vec duze vreme. dalje? imas jos nesto da kazes?

za pokusaj vredjanja nemam komentar, tako to bude kad nestanu argumenti. treba da te je sramota i nadam se da ces na zasluzeno hladjenje. 

 

15 minutes ago, Milan33 said:

image.thumb.png.82977d2a04643b3cc22c938da13d3024.png

 

Razlika.

 

+ 8 za filipa koliko ja vidim. bar je ta statistika jedina do sad bila validna.

kako ce laki sad da napravi klip kad masna veprina ima +- +13? 

i laki jos cekam odgovor na pitanje jel si ti stavljao radonjicu magarecu glavu?

Link to comment
Share on other sites

Nije Gavrilović uspeo celo poluvreme da iskoristi Gista i prednost pod košem koju imamo s njim. Početkom drugog smo rešili ta udvajanja i došli do igre. Tu smo i prelomili utakmicu, uz napomenu da je Mega stvarno nikad gora. Da ne pominjem sina, koji je opet bio apsolutna nula na obe strane terena. U slučaju njega i Lazića je statistika egzaktna.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako se malo vratimo na pripremni period, meni se činilo da je Tomiću Derik bio glavni igrač, makar se to moglo videti po statistici i tih par utakmica koje smo gledali.

Od njegove povrede u Atini ta koncepcija se urušila i počeli su problemi. Sad sve mora da se resetuje i ponovo na startnu poziciju ... zahebano skroz.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

jel postoji neki precizniji info o deriku od "zeza ga koleno"? 

 

po onom klipu o filipu koji se vrteo ovde juce, momak koji ga je radio spomenu da je derik ozbiljnije povredjen od prvopomenutih 20 dana.

 

sad ako je on neka vrsta ficinog bota kapiram i da ima neke insajd infoze.

 

Edited by kalistenika u rutini
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, pepe sancez said:

Ulazis u bandwagon sa zescim smaracima.

 

Ako je Filip referentna mjera da se mjeri Lorenzov ucinak jbg onda.

Da, ja smaram jer mi je nenormalno da ti prvi plej ekipe koji trenutno slabo igra presedi poslednjih 13 minuta utakmicu na kojoj igra vrlo dobro do odlicno, i sve to na usrtb nekog tamo beskorisnog lika. Moj post koji si citirao nije upucen Filipu Covicu, jer on ne vrsi izmene i ne odlucuje ko koliko igra, a to da je beskorisni gmaz sam znao i pre ove utakmice, vec je upucen Gavrilovicu koji ocigledno dobija neki papir sa minutazom jer drugog objasnjenja nema. Upucen je Nebojsi Covicu takodje. I na kraju je upucen onima koji budu kritikovali Zoa sledeci put, jer se momak verovatno pita koji se kurac ovde desava i sta treba da uradim da bih zatvorio utakmicu kao PRVI PLEJ ekipe.

  • Like 26
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, pepe sancez said:

Ulazis u bandwagon sa zescim smaracima.

 

Ako je Filip referentna mjera da se mjeri Lorenzov ucinak jbg onda.

i ti izgleda vrtis neku svoju agendu xoxoxo stajl

 

i meni je npr. skroz neprihvatljivo da u situaciji kakvoj smo na pleju, nominalni 1.plej i onaj od koga ocekujes da povuce, u utakmici u kojoj ga ide i koja treba da sluzi da se on razigra...isti izlazi u 28.minutu i ne vraca se do kraja

zato sto filip-must-play-20min

 

edit: del piero brzi

Edited by Swift Pancakez
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, slavisa said:

Stvarno bas se videlo kako ne igra odbranu, ni napadi mu vise nisu onako ubitacni. Kad sutira trojku, jedva da dobaci. Kriticno je to da on kao play ne daje poene. Ne znam sta je da li ne sme, ne moze ili nije u stanju.

 

ma i ono sto zna ni ne igra niti pokusava, u tatalnom je qrcu. samopuzdanje nula, a i kako da ga ima kad ga prati sve ovo sto ga prati. 

evo ja kao neko ko ga brani moram da kazem da je uzasan napadacki u ove tri poslednje tekme (krk, bar, meg). preplasen, na ulaz ni ne pomislja, trojke 0-6, ne vrti pik, bukvalno ne radi nista u napadu. samo prenese a neko drugi organizuje. moze i mora puno bolje, ovo je cak i ispod njegovog skromnog nivoa. 

do sad je u aba, sa izuzetkom buducnosti, ocajan. u el niko i nije nista ocekivao od njega. 

 

a da ne mislite da je hteo da odmori lorenca u vec resenoj utakmici? imamo dve el tekme u utorak i cetvrtak, meni logicno da ga je klupirao.

a kao da vidim da ga je pustio 30+ minuta bilo bi jel ovaj normalan, imamo dupli program u el i sl...

rezervni plej i sluzi da odradjuje ovakve, unapred dobijene, aba tekme. 

 

 

 

 

Edited by ИEsA IlIC
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Daleko je ovo bilo od laganice kakvu krajnji rezultat pokazuje. Ofanzivni skok i Stratosovo iskustvo plus malo DeDa. Kuzmić je izgubio dosta osećaja u rukama, mada nikad nije ni bio neki virtuoz, bacio je neke bombe kojih bi se i Odžara postideo. Ipak, skok i odbrana sa njim čak i ovakvim je za klasu bolje nego kad igraju konkurenti za poziciju. Đenka je u teškoj šuterskoj kanalčini, bukvalno u bazen ne može da ubaci. Gist na kraju na individualni kvalitet otklonio bilo kakvu neizvesnost. Tatin patuljak standardan. Takođe i kapiten. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, kalistenika u rutini said:

tri dana do kraja mesca za cetri je novo el kolo, znaci ili ce se sutra objaviti ili nema od toga nista.

 


Mi u Stambolu igramo već koliko prekosutra tako da gotovo izvesno El Cuervo izvodi ekipu protiv Efesa a 99.99% protiv Himkija u Beogradu u četvrtak. Čekamo neki rasplet naravno, ja sam jednako naoštren kao ti, ali nemam više informacija od ovoga.

Link to comment
Share on other sites

@ИEsA IlIC

A šta ga to prati? Nije valjda da čita forum, pa pokupio neku negativnu energiju? Koliko znam laki mu se javio tek na kraju prošle utakmice. Šta ga je sprečavalo da od početka sezone pa do sada pokaže to što zna, tj. što Slaviša i ti mislite da zna. I ako niko nema nikakva očekivanja od njega, šta radi u klubu? Nije on poletarac od 18-19 godina pa da se polako privikava na profesionalnu košarku, pa će tek za koju godinu da eksplodira.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, uini said:

jel postoji neki precizniji info o deriku od "zeza ga koleno"? 


Postoji zdravstveni problem i nije fora, aktuelno je barem metar dana, ali zaista ne znam šta je. Mislim, nije predizgovor za šilbovanje.

EDIT : Koleno je, tj., samo nemam preciznije ništa.

Edited by Mairosu
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ИEsA IlIC said:

 

ma i ono sto zna ni ne igra niti pokusava, u tatalnom je qrcu. samopuzdanje nula, a i kako da ga ima kad ga prati sve ovo sto ga prati. 

evo ja kao neko ko ga brani moram da kazem da je uzasan napadacki u ove tri poslednje tekme (krk, bar, meg). preplasen, na ulaz ni ne pomislja, trojke 0-6, ne vrti pik, bukvalno ne radi nista u napadu. samo prenese a neko drugi organizuje. moze i mora puno bolje, ovo je cak i ispod njegovog skromnog nivoa. 

do sad je u aba, sa izuzetkom buducnosti, ocajan. u el niko i nije nista ocekivao od njega. 

 

a da ne mislite da je hteo da odmori lorenca u vec resenoj utakmici? imamo dve el tekme u utorak i cetvrtak, meni logicno da ga je klupirao.

a kao da vidim da ga je pustio 30+ minuta bilo bi jel ovaj normalan, imamo dupli program u el i sl...

rezervni plej i sluzi da odradjuje ovakve, unapred dobijene, aba tekme. 

 

 

 

 

Potpisujem.

Zato sam i rekao da vise nije onako ubitacan kao na kraju prosle sezone.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...