Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

3 hours ago, Haggard said:

 

pa ne, prosle sezone ga je manje koristio, secam se nekih utakmica gde je filip igrao minimalno, ili cak nije igrao uopste. a u poslednjih par utakmica mu je igrao po 20 minuta. filipa koristis 20 minuta samo ako zelis da izgubis utakmicu.

Mozda izgeda da teoretisem zaverama, ali mozda je Tomic namerno vise gurao Filipa da igra da pokaze Nebojsi da Filip nije dorastao ovom timu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igra li Gist?

 

Mi smo u problemu veceras. Baron, Brown, Gist, to je 3 igraca prve petorke. Posebno je Gist vazan.

 

Prakticno igramo sa 2 igraca na 1 i 2 i Ojom i Jovanovicem na 5. Steta, jer oni trenutno raspolazu sa samo 7-8 igraca, ove Bolmare, Martineze, Pustovije ne racunam. Imaju samo Higginsa, Kurica, Abrinesa i Hangu na 1, 2 i 3, mi imamo jednog pleja, jednog beka, cetiri krila i jednog tatinog sina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, kokodakalo said:

Smesno je i misliti da nam je budzet toliki.

Ako sam ja Covica dobro ispratio, nas zaista projektovani budzet je toliki jer je minimum za sezonu 5, i nesta miliona cini mi se 2. U jednom delu je rekao i da su u ovogodisnji budzet usla i dugovanja od pre koja "kao" moraju da se vrate. Znaci nas projektovani budzet je, kako sam ja razumeo, tih 5,2 miliona plus dugovanja. Sto ce reci da mi dugujemo oko 3,1 milion evra. A veliko je pitanje i u kolikoj ce se meri zatvoriti ovih 5,2 miliona, tj na koliko ce dug skociti na kraju sezone.

 

Jos nisam video da neko svesno povecano prikazuje koliko para ima na raspolaganju kako tvrdis.

Covic je objavio detaljnu finansijsku konstrukciju za ovu sezonu, kontam da je sve lako proveriti. Negde ovako:

1. drzava cca                                                      2.300.000 e

2. ulaznice planirano                                         1.800.000e

3. grad, sponzori, marketing i ostali donori     2.982.000e 

4. Guduric                                                              320.000e

5. FK  CZV                                                              300.000e

6. Marketinska prave EL                                      200.000e

7. Planirane pobede u EL                                    550.000e

 

Ugrubo tako nesto. Sumanuto mnogo para, previse prostora za manipulacije.

Kontam da ovde ima prostora i za policiju da pretrese tokove novca i Ugovore, pre svih Juniora, zatim Keselja i ostalih.

Sigurno ima elemenata zloupotrebe sluzbenog polozaja, trgovine uticajem itd. pogotovo prilikom zaposljavanja Juniora.

Sa druge strane, nama svako kolo sede na tribinama nekoliko stotina hiljada eura u igracima, a navodno se nema za dobrog trenera.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ranzo said:

ljudi ako moze pomoc za mog kuma gancija

kupio je sezonsku za evroligu nivo 400 

jel mu to vazi veceras za pionir ?!

ja ga ubedjujem da mora da vazi a on cuo da vazi samo za arenu

jel zna neko sigurno

Ne vazi. Sigurno!

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ranzo said:

ljudi ako moze pomoc za mog kuma gancija

kupio je sezonsku za evroligu nivo 400 

jel mu to vazi veceras za pionir ?!

ja ga ubedjujem da mora da vazi a on cuo da vazi samo za arenu

jel zna neko sigurno

Ne vazi ta sezonska za sektor 400 iz arene za Pionir. Ta sezonska je paket od 15 utakica za 5.000 dinara.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Zizu said:

Ne vazi. Sigurno!

 

34 minutes ago, Šarac said:

Ne vazi ta sezonska za sektor 400 iz arene za Pionir. Ta sezonska je paket od 15 utakica za 5.000 dinara.

 

eee jbg

dobro je da nije otisao, jos ga ja uveravam da sezonska mora da vazi

 e hvala ljudi, hvala od ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, goldberg said:

Igra li Gist?

 

Mi smo u problemu veceras. Baron, Brown, Gist, to je 3 igraca prve petorke. Posebno je Gist vazan.

 

Prakticno igramo sa 2 igraca na 1 i 2 i Ojom i Jovanovicem na 5. Steta, jer oni trenutno raspolazu sa samo 7-8 igraca, ove Bolmare, Martineze, Pustovije ne racunam. Imaju samo Higginsa, Kurica, Abrinesa i Hangu na 1, 2 i 3, mi imamo jednog pleja, jednog beka, cetiri krila i jednog tatinog sina.

Baron ce igrati valjda, odakle ti to da nece? Mislim da ce i Gist biti u timu, mozda sa smanjenom minutazom, ali ce igrati

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

On 10/23/2019 at 5:33 PM, Ulicni basketas said:

 


Bravo. Njega ne videh. Takav talenat mi promače.

 

i jeretin ti je promako izmedju majlsa i nedare  :)

 

sta se desava sa borkom radovicem? bajke su pisane o njemu dok je bio radonjin asistent.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prijatelji, braćo, sestre i drugovi cigani, nije me mrzelo pa sam iskopao ovo - https://www.b92.net/sport/kosarka/nlb_liga.php?yyyy=2012&mm=10&dd=09&nav_id=650119
U uvodu piše i "Zvezda je na startu regionalnog takmičenja zabeležila jednu pobedu i dva poraza.", tako da bi se reklo da je ovo pravo vreme.


Nema sumnje da navijači mogu da urade to, bez obzira koliko nam se Čović senior inatio i obožavao da piša po nama. Ovde je lepo primećeno i pisano x na n-ti kako je Čović  junior rak rana ovog tima. To što je Tomić otišao znači samo da smo obrijali glavu (no pun intended). To što je Filip Čović i dalje tu, znači da nismo uklonili tumor iz mozga. Uzdam se u vas i ako FČ3 bude včrs u 12 (a sumnjam da neće), i sam ću da zviždim koliko god mogu glasno iz Poljske.


Cigani, računam na vas! SVI ZA JEDNOG, JEDAN ZA SVE, ČOVIĆ ZA NIKOG!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...