Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

On 10/2/2019 at 4:32 PM, nlavrnja said:

Davai je pokazao 1 ozbiljan potencijal (i on i off court) u onim miki maus ligama sto smo igrali, ne bih ga stavljao u isti kos sa skoro prijavljenima, te bih ga razmotrio za B ligu, ako vam ne sjebava sistem, tj imate jos i 20. ucesnika


hvala lavrnja

 

evo da prvi bacim kamen, bio sam u par navrata bezobrazan i gord u izrazavanju, kapiram da je nekima iritantno, sta cu kad sam kalimero i ne cutim na nepravdu... ono sto sam rekao da je atmosfera ovde neprijatna prema novim clanovima stoji, mada ni to vise nisam, iako ne pisem toliko cesto

za zeda, sakrivenog iza imena john, samo cu da porucim da ne nastavlja internet mangupiranje, ako bude prilke (javi se u inbox) popricacemo oci u oci  😉 ... covek me uzeo na zub sto ga jednom nisam pitao za neki transfer i sto sam na draftu uzeo fulca, a to sto sam pokidao FA, uzevsi Donovana Mitchella i jos neke glave, sto je djuture donelo to finale, kada me je simbolicno izbacio iz tima u poslednjoj nedelji... lol, sori ali to deluje pomalo iskompleksirano 🙂 

rezultati kazu da sam za 3 godine u miki maus ligama bio u 3 finala, a inace igram fantazi 10 godina ozb... ako to nije neka kvalifikacija nzm sta je

poz ❤️

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Davai Davai said:


hvala lavrnja

 

evo da prvi bacim kamen, bio sam u par navrata bezobrazan i gord u izrazavanju, kapiram da je nekima iritantno, sta cu kad sam kalimero i ne cutim na nepravdu... ono sto sam rekao da je atmosfera ovde neprijatna prema novim clanovima stoji, mada ni to vise nisam, iako ne pisem toliko cesto

za zeda, sakrivenog iza imena john, samo cu da porucim da ne nastavlja internet mangupiranje, ako bude prilke (javi se u inbox) popricacemo oci u oci  😉 ... covek me uzeo na zub sto ga jednom nisam pitao za neki transfer i sto sam na draftu uzeo fulca, a to sto sam pokidao FA, uzevsi Donovana Mitchella i jos neke glave, sto je djuture donelo to finale, kada me je simbolicno izbacio iz tima u poslednjoj nedelji... lol, sori ali to deluje pomalo iskompleksirano 🙂 

rezultati kazu da sam za 3 godine u miki maus ligama bio u 3 finala, a inace igram fantazi 10 godina ozb... ako to nije neka kvalifikacija nzm sta je

poz ❤️

 

Za ovakvo pisanje i obracanje meni, mozes samo da kleknes, Milisavljevicu!!!

 

over&out ( da ne napisem sta stvarno mislim o doticnom "pip# pip####pip" )

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Squabbit said:

Kome li cu se usrati u sezonu ove godine??
Tradicionalno ocekujem da 1 od top 3 picka se povredi season long do kraja Oktobra, potencijalno 1-3 utakmica

 

Moji tradicionalno stradaju u drugom delu sezone, Durent, Cousins, Dipo. Doduse Kazinsa ste isto vi draftovali te godine :23:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, djole said:

Draft, kao i obično, poslednja nedelja pred početak sezone, što je ove godine 20. oktobar, u 22h.

 

@next, @RatzenStadt, @Manu pošaljite mi mejlove 

 

Jao Djole u grob ces me oterati, pa to je 1 popodne po mom, ko me jebe kad sam manjina... Nista moram da spremim neku antenu jer tesko da sam gajbi nedeljom u podne..

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, stefan81888 said:

Kako beše, gde se podešava redosled igrača za autopick? 

To se namesta na edit draft strategy koji ce biti dostupan kada se podesi draft. 

57 minutes ago, Wook said:

Ako vas ne bude 20, ne moze 4 da udje u  A, vec 3.

Hmm, jel ovo ucena? 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

To se namesta na edit draft strategy koji ce biti dostupan kada se podesi draft. 

Hmm, jel ovo ucena? 

I 3 vam je puno, ako ne mozete da skupite 20.

 

Najbolje da vam pola lige predje u A.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...