Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

19 minutes ago, Squabbit said:

E vi zajebavate malo nas, Zveki sve hoce u A a ovamo bas ne zna jer je losa trade ekipa.
Gotovo sad, pustajte coveka u A, daj nama jos 1og i zakljucavaj sve.

Ostace zapisane ove malverzacije, pisacu ja novo saopstenje ako treba 🙂🙂 

Šaljemo ga u C. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Squabbit said:

E vi zajebavate malo nas, Zveki sve hoce u A a ovamo bas ne zna jer je losa trade ekipa.
Gotovo sad, pustajte coveka u A, daj nama jos 1og i zakljucavaj sve.

Ostace zapisane ove malverzacije, pisacu ja novo saopstenje ako treba 🙂🙂 

 

Vesicu ti li si  :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovako, jes' da nije moj pos'o, što se konkretno ove lige tiče, ali jeste što se plasmana iz B u najviši rang 😁 , pa kad sam već tu, da dam i svojih 5 cenata. 😂

 

Elem, glupo bi bilo da liga ostane nepopunjena, a da ljudi sa iskustvom igranja gube vreme u C, sa likovima koji nisu ni videli kako izgleda UI na ESPN fantaziju, a kamoli ga igrali (čast izuzecima).

Tako da sam saglasan sa onim da jedino liga od 20 učesnika može da daje 4 u A. U suprotnom manje.

 

Takođe, Gaga da ne izvodi besne gliste i da se registruje za ovu ligu, gde po plasmanu i treba da igra. Poslao sam mu to i preko poruke.

 

Treće, pošto je bilo odustajanja, ligu popuniti onima koji najduže čekaju na ulazak.

Bilo bi neozbiljno ostaviti Davai-a da igra C, jer em što se lik prethodne 2 sezone bezuspešno prijavljivao za ulazak u B, em je igrao 3 uzastopna Keepers finala i 2 osvojio.

Tako da se tu u potpunosti slažem sa onim što je Lavrnja napisao na temu.

 

Takođe, mislim da je Dovla bio među prvima ispod crte za ulazak prošle godine + je igrao Keepers sa nama, tako da bi i on trebao da bude među sigurnim učesnicima.

 

Ako ima još nekih dilema, tu sam da pomognem, kao živa legenda i najveće ime koje je ikada igralo ovu ligu. 😎🏆

Edited by Noćna_mora_b92_fantazera
kucanje
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...