Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

Bratic Djole, ja kad sam bio Capo di tutti i capi resavao sam to brzo i efikasno... 

 

Liga je bila nikada bolja i regularnija... Dobro ako izuzmemo onih par sumnjivih trade-ova i par utakmica 3 za 3 ( mada su to i dalje sve insinuacije i ogovaranja zlonamernih 😴)

 

😁

 

 

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Wook said:

Nikad slabija B liga.

 

Ja sam misljenja da mi, po ugledu na ULEB ( ili buducu ligu bogatih u fudbalu ), treba da zatvorimo A ligu, eventualno da moze da se plasira 1 iz B...

 

Ono jeste da ima zalutalih kao npr @Magia, @Miskooo , dok o ovih par koji su se plasirali ove sezone( + @delgado) ne zelim ni da trosim reci... Onu du za Gaginu sprdnja ligu 😴

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

 

Ja sam misljenja da mi, po ugledu na ULEB ( ili buducu ligu bogatih u fudbalu ), treba da zatvorimo A ligu, eventualno da moze da se plasira 1 iz B...

 

Ono jeste da ima zalutalih kao npr @Magia, @Miskooo , dok o ovih par koji su se plasirali ove sezone( + @delgado) ne zelim ni da trosim reci... Onu du za Gaginu sprdnja ligu 😴

 

Dje vam Djordi? Dje kredibilitet? I dje je looova?
 

@djole

Daj bre seci to u korenu, nabavimo jos 2je i zakljucavaj kucu fantasy kosarke do iduceg ponedeljka

Link to comment
Share on other sites

Just now, delgado said:

 

 

  😄 

 

  Svakako je vreme da odluci. I da se mao uozbilji prica, da se lepo izabere 20 ekipa  da mogu da pocnu da se spremaju lige.

neka ga do nedelje. ni a liga nije još obnovljena.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, delgado said:

Pa jesi ti komesar ili djole

Čitaj izmedju redova. Kažem da A liga još nije obnovljena. Cenim da bi se Zvezdani već zapljunuo u B, da ga interesuje.

 

Nije lud da guli krnju B ligu, kad može da udje u istoriju A lige sa novim projektom. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...