Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

ih kako sam se izvukao sinoc kao puvonjak do 6-6-1.. da se i meni jednom desi. moja sucut trashu, zajeba ga Montrez tj Clipani, taman je izjednacio PPM i ide da uzme FG% kad zatrpaju kos PG, Lou i Kawhi i Doc vadi sve napolje 6min do kraja...

 Kakvu kanturinu od ttima imam. Al' ko me j sam sam birao. 🙂

Sada ce ovi Deutsche da me rashiju. Uzimam do 3 kategorije.. Isato meceva, ja imao nesto vise ali danas naravno ne igraju Draymond i jos 1 to je zicer 🙂 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Squabbit said:

@vladaboss90

 

Ma otecu ti BLK, AST, TO mozda i to je to 🙂 Ako sve bude po planu, ako ne mozda otkinem jos 1-3 🙂 
 

 

Videcemo za Ass, Dame, Jrue i Rondo ce da me drze u igri i tu. Mada vidim pokupio si Meltona, ja sam hteo, ostalo samo jos da dropujem nekog, al' sam odustao ipak, zao mi bilo da trosim drugu izmenu odmah. Cenim da dobijas blokade sigurno i TO verovatno, a ja bih trebao skokove da uzmem. Ovo ostalo ce vidimo 😄

Link to comment
Share on other sites

Nepopularno mišljenje:

 

Neograničen broj izmena je noob friendly, trebalo bi da postoji limit (80 ili 100).

 

Praktično, igra se svodi na trpanje što više igrača, gde kvantitet više vredi nego kvalitet. Znam da tako igrate već godinama, ali meni lično njesra baš. 

 

U ligi gde sam commish, limit je 60 i mora da se "3 put meri - jednom seče", pažljivo kalkuliše i radi strategija za celu sezonu, a znanje i instinkt (samim tim i draft) su mnogo više na ceni. 

 

Just sayin'. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zašto bi neograničen broj izmena bio noob friendly u ligi gde igra 20 timova? Nabosti dobru partiju s ovakvom ponudom smeća na FA je isto vrsta skilla. Neretko se dešava da neko koga digneš iskopa samo još veći kanal.

 

Da je manje ekipa shvatio bih poentu, ovako ne.

 

 

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...