Jump to content

Zivot i standard u SFRJ


Amigo

Recommended Posts

A koji si pa ti da zatvaras SFRJot?
Ja sam je stvorio u Jajce, ja ću joj i presudim....[emoji14]

Kakvi te be kondraci spopali, vidiš da samo pitam, vidim niko ništa ne piše pa da protalaškam malo.

Ti li si požArni ?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Avda Zekić said:

Ja sam je stvorio u Jajce, ja ću joj i presudim....emoji14.png

Kakvi te be kondraci spopali, vidiš da samo pitam, vidim niko ništa ne piše pa da protalaškam malo.

Ti li si požArni ?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Nisam. Ali ako moze nemoj mi po SFRJot. Puno pozdrava.🙂 Nemoj se ljutis. Ja sam kao Zoran 59 obican jugo nostalgicar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, koca popovic said:

Nemoj se ljutis. Ja sam kao Zoran 59 obican jugo nostalgicar.

Taman posla da se ljutim...ja kad se i naljutim, ja se brzo razljutim. Ti i Zoki....a ja sam ipak neobičan jugo nostalgičar. Po ovaj moderan jezik bi se reklo da smo kompatibilni...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

...Avda,jesi li bio/bila u doba SFRJ u bilo kojem hotelu

...ja sam bio u najboljim hotelima na Jdranu,ne zato jer sam imao love nego jer sam odlazio na brojne konferencije

 

 

U Zagrebu hotel Sport, u Herceg Novom hotel Plaža, uglavnom poslovno, BG Interkontinental (više puta), u Hajatu samo jednom, ali sam često bio u Hotelu Mladost, odnosno kad je renoviran i egzistirao kao Hotel M..Banjaluka msm da beše Slavija, kao lavirint je, nisam siguran za ime, Titograd-Podgorica Hotel Crna Gora, U N.Sadu hotel Vojvodina, u Kikindi hotel Narvik...što se tiče SFRJ ne mogu baš sve da se setim..po Evropi, zapadnoj, istočnoj, Aziji...dugačak spisak...

 

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

OFF, ali potreban, a što menjate nikove? Jel to neki protest ili nešto? :lol_2: Ili, kad neko promeni nik, neka bar javi negde da znaju ljudi :lol_2: Ono, ja sam ja, Jeremija, prezivam se Krstić :lol_2:

 

Vidiš da čovek ne zna koji si :lol_2: Avda je u stvari Constantin :lol_2: Ima i tekst o tom Avdi da se izgugla :lol_2: Sad se izgubila ta institucija lokalnog pijanca, ups, boema :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Harmonika said:

Ladno je Avda Konstantin:lol_2:

Čekaj...nemoj da mi kažeš da nisi primetio :smiley18:

Brate...preko dvajes godine sam bio Constantin na B92 i ovde na VOX92 koga smatram za "pravnog naslednika"....pa red je da se nešto promeni. Bar privremeno u skladu s propisi...

2 hours ago, Milenko Puzigaca said:

OFF, ali potreban, a što menjate nikove? Jel to neki protest ili nešto? :lol_2: Ili, kad neko promeni nik, neka bar javi negde da znaju ljudi :lol_2: Ono, ja sam ja, Jeremija, prezivam se Krstić :lol_2:

 

Vidiš da čovek ne zna koji si :lol_2: Avda je u stvari Constantin :lol_2: Ima i tekst o tom Avdi da se izgugla :lol_2: Sad se izgubila ta institucija lokalnog pijanca, ups, boema :lol_2:

Mene mnogo iznerviralo kad smo se transformisali iz B92 u VOX92 kad gomila ljudi promenila nickove....pa sve moraš dupe uza zid.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio malo da menjam, ali nisam smislio nista sto mi se dopada. Inace bi trebalo da se menjaju ti nikovi svakih mesec dana, da se sve toliko izmesa da se vise paznje obrati na post, nego ko je napisao, plus da se ne moze videti istorija promene nikova, da bude jos zamrsenije :classic_biggrin:

Ja sam mislio da je Avda neko sa sporta ko se zainteresovao za gornje spratove, izvini Kole.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Avda Zekić said:

Čekaj...nemoj da mi kažeš da nisi primetio :smiley18:

Brate...preko dvajes godine sam bio Constantin na B92 i ovde na VOX92 koga smatram za "pravnog naslednika"....pa red je da se nešto promeni. Bar privremeno u skladu s propisi...

Mene mnogo iznerviralo kad smo se transformisali iz B92 u VOX92 kad gomila ljudi promenila nickove....pa sve moraš dupe uza zid.

Ne znam brale, i ovako malo teze pamtim nickove ovde, a i neki i to meni bas gotivni likovi menjaju, evo i Zujkic isto..zbunjujete ljude:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

E, a imao sam ovo, baš ovog pakmena. U to veme se u mom kraju to zvalo "fliper". Ali je bio neispravan, manje više. Bili su mu ispravni samo ovi kako se zovu što se njima odbija kugla, i ove pečurke. Ono, te mehaničke stvari. I ispravno je bilo ovo da se popunjavaju polja, kad se ubaci kugla gde treba, ali bez računanja poena. Ovo drugo je sve bllo neispravno. Neki "vašarlije", ili kako god, su ga ostavili za popravljanje, pa se nikad nisu vratili. Bio je bez glavnog integrisanog kola gde je program koji računa poene. Na kraju je završio na deponiji :classic_smile: Šteta.

Link to comment
Share on other sites

Preko puta moje zgrade je bio jedan komad zemljista, odprilike kvadrat 100 x 100 metara, na cijem uglu je bila kuca Tetka Vuke, koja je tu imala zelenaru, a ostatak livade se povremeno izdavao luna parkovima.

Ljeti bi tu bili i autici na sudaranje, a zimi bi tu prezimili ono mali, klosarski luna parkovi, sa fliperima, igracima, kruskom za lupanje :classic_laugh: i naravno dzuboksom gdje je tih godina glavni hit bio In Zaire.

Tu sam usavrsio igru na fliperima i igracima, tj fuzbalom kako se to sada zove. Zavrnes go iz pozadine, sa ona dva igraca ispred golmana, sto je bila posebna vjestina 😎

Poslije je tu pocetkom osamdesetih napravljen jedan od privh trznih centara, sve sa pijacom, ali to je vec neka druga prica.

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...