Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

.... Plavi novi trener kruševačkog Napretka.

 

Btw, dosudjeni penal za Cz je "smešan" 😄 , kao i "expert" u svom komentaru na Areni za  nedosudjeni penal za FK Prtzn.

 

Ali, kakvi experti, takve i sudije.

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2020 at 1:12 AM, John Dies at the End said:

.... Plavi novi trener kruševačkog Napretka.

 

Btw, dosudjeni penal za Cz je "smešan" 😄 , kao i "expert" u svom komentaru na Areni za  nedosudjeni penal za FK Prtzn.

 

Ali, kakvi experti, takve i sudije.

 

A Nenezic novi predsednik :classic_ninja: i Misko Jr se vratio u UO.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Zvezdinho said:

 

A Nenezic novi predsednik :classic_ninja: i Misko Jr se vratio u UO.

 

Znam... Ali nisam napisao jer široki i poštovani 4umski auditorijum ne zna tko je Nenezić... Već vidim Gašić Family kako privatizuje FKN... Za sada imaju 3 kluba u KS: Napredak, Trajal i Jedinstvo... Ne znam ko stoji na čelu Borca ( iskreno i ne zanima me ) , ali novi teren baš prelepo izgleda...

 

Ne znam koja i kakva je uloga Mišković Jr.,  ali dok je on bio na čelu i pitao se o svemu, to je manje-više odlično funkcionisalo, iako su ga bušili sa svih strana, kako iz FSS ( ne pamtim da je jedan tim više pokraden u poslednjih 20 godina na uštrb Neskovog SNS tima ) tako i od lokalnih "fudbalskih" lešinara ( neko bi napisao radnika) ....

 

Nekako , mislim da Napredak ispada i da mu sledi dugogodišnje tavorenje u drugoj ligi...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

 

Znam... Ali nisam napisao jer široki i poštovani 4umski auditorijum ne zna tko je Nenezić... Već vidim Gašić Family kako privatizuje FKN... Za sada imaju 3 kluba u KS: Napredak, Trajal i Jedinstvo... Ne znam ko stoji na čelu Borca ( iskreno i ne zanima me ) , ali novi teren baš prelepo izgleda...

 

Ne znam koja i kakva je uloga Mišković Jr.,  ali dok je on bio na čelu i pitao se o svemu, to je manje-više odlično funkcionisalo, iako su ga bušili sa svih strana, kako iz FSS ( ne pamtim da je jedan tim više pokraden u poslednjih 20 godina na uštrb Neskovog SNS tima ) tako i od lokalnih "fudbalskih" lešinara ( neko bi napisao radnika) ....

 

Nekako , mislim da Napredak ispada i da mu sledi dugogodišnje tavorenje u drugoj ligi...

 

Pa vec se prica o privatizaciji za nekoliko meseci mozda, ne treba nov zakon, promenjen je statut.

 

Quote

STADION NAPRETKA DOBIJA KROV: Mišković se vratio u klub - važne vesti iz Kruševca

 

 

Quote

 

FK Napredak je loše počeo sezonu i trenutno je pretposlednji na tabeli Superlige sa istim brojem bodova kao i "fenjeraš" Mačva.

Međutim, iz kluba su u sredu stigle optimistične vesti!

"Na danas održanoj Skupštini kluba, Miloš Nenezić proglašen je za novog predsednika dok se Marko Mišković ponovo nalazi u Upravnom odboru!", saopštio je klub.

 

Iako je prethodnih nedelja nezvanično pričano o tome da bi klub mogao da bude privatizovan, to je tada odmah demantovano. Međutim, iz kluba je danas stigla još jedna poruka koja ostavlja prostor za nagađanja.

"Statut kluba je promenjen, a šta on u praktičnom smislu donosi - saznaćemo kroz nekoliko meseci".


Takođe, promene očekuju i stadion "Mladost"

"Jako lepa vest vezana je za nastavak rekonstrukcije infrastrukture - posle završetka severne tribine, pokriće se kompletan stadion"

Stadion "Mladost" dom je Napretka od 1976. i kuriozitet je da je izgrađen za samo 60 dana. Krajem 2011. urađena je modernizacija, postavljene su nove stolice na sve tribine, semafor i reflektori, a trenutni kapacitet iznosi oko 18.000 mesta za sedenje.

 

 

Kojih 18000 , koga bre lazu ???

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Samo kazes privredni Zvezdan Terzic samo sto je zavrsio drzavni fakultet i ljudima ce biti sve jasno:s_d:

 

I Terzic je zavrsio drzavni fakultet :classic_biggrin:

 

Da nije bilo Kokeze i SNS bande iz FSS, da je Napredak one sezone izsao u Evropu, Miskovic se verovatno ne bi povukao iz Napretka i bila bi to lepa prica. Ovako sledi cvajta i tavorenje u istoj na celu sa Gasic family.....Svi igraci imaju samo reci hvale o saradnji sa njim ( koliko ja znam)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Terry said:

Kakva je ovo blamaza od fudbala bila, majko moja... sto li ja i dalje gledam ovo?

 

'bes mi sve... lepsi se fudbal igra u prvoj ligi nego u linglongu ... bar moze neki spektakularan gol da se vidi ... 😄

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sir Alex Ferguson said:

Mene samo zanima dokle ce vise da se dozvoljava onom neandertalcu da povredjuje igrace? Jel treba nekog na terenu da ubije pa da reaguje savez? Lomi noge i vadi oci, pa jel on licni dr Mengele Dejana Stankovica?

Ne preteruj. Povreda Sume je nešto što se dogodilo bukvalno slučajno, zakačio ga je, nije da ga je ošajdario punom šakom. Da nije bilo po oku, ne bi se Suma ni osvrnuo ili bi bez problema nastavio posle faula. Sanogo je kasnije izleteo zasluženo. Eto, okačeno je na našoj temi da je mogao (ako je to on) da dobije i žuti za povlačenje Asana, ali je i nama oprošteno jedan-dva kartona ili faula. 

 

Kada sudija podeli 10+ kartona i skoro niko ne kuka na skoro sve dodeljene, nego tražimo još koji (uglavnom opravdano), to više govori o ponašanju i igri igrača, tj. mesara. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Sir Alex Ferguson said:

Mene samo zanima dokle ce vise da se dozvoljava onom neandertalcu da povredjuje igrace? Jel treba nekog na terenu da ubije pa da reaguje savez? Lomi noge i vadi oci, pa jel on licni dr Mengele Dejana Stankovica?

 

Jbt, sta sve moze co'ek da procita ovih dana:smiley33:

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Sir Alex Ferguson said:

Mene samo zanima dokle ce vise da se dozvoljava onom neandertalcu da povredjuje igrace? Jel treba nekog na terenu da ubije pa da reaguje savez? Lomi noge i vadi oci, pa jel on licni dr Mengele Dejana Stankovica?

Eno u lozi Partizana bio onaj fini covek i najavio da ce se obracunati sa tim, kako ga zoves, neandertalcem i Mengeleom. Eto, resice se valjda i taj problem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cooper said:

Realno ovakvog mesara kao Sanoga nikada naši nisu imali. Čak nisu ni drugi timovi lige.

Svaka čast na dovođenju retkog talenta, značiće vam u Evropi, ako mu daju više od 3 utakmice da odigra.

 

Bio onaj degenerik Everton, zaboravio sam gde je igrao, mislim u Partizanu. 

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...