Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Lalatu je ovo bio 12. klub u Srbiji, s tim da je Vojvodinu i Radnicki iz Nisa vodio po 2x.

 

Trenirao je pola Super Lige Srbije. 

 

Nije trenirao samo Partizan, TSC, Novi Pazar, Javor, Mladost Lucani, Radnik Surdulica i ove novopridosle IMT i Zeleznirac. 

 

Kako mu ne dosadi? :smiley33:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Kooineeperk said:

Lalatu je ovo bio 12. klub u Srbiji, s tim da je Vojvodinu i Radnicki iz Nisa vodio po 2x.

 

Trenirao je pola Super Lige Srbije. 

 

Nije trenirao samo Partizan, TSC, Novi Pazar, Javor, Mladost Lucani, Radnik Surdulica i ove novopridosle IMT i Zeleznirac. 

 

Kako mu ne dosadi? :smiley33:

Voli. U Lalatovom ogromnom pitomom srcu ima mesta i za sve drugoligaše. A ne samo za nestašne starlete i nedozvoljena sredstva k'o što vele dežurni zlobnici. 

Edited by Molina23
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Constantin said:

U ovom kolu, osim u Pančevu, sve kečevi, a kladioničari ?

 

Paaa ... Ovi tvoji su pomalo kritični ... 😛 

A i veterani iz Lučana mogu lako da izvuku barem X u Ivanjici ...

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, mare80 said:

 

Paaa ... Ovi tvoji su pomalo kritični ... 😛 

A i veterani iz Lučana mogu lako da izvuku barem X u Ivanjici ...

Ivanjičanima gori pod nogama...što bi rekao Bole (Crni Gruja) moraju da azapnu iz petinih žila i kako znaju i umeju da pobede....

Ovi moji....prednost je trener. Mislim da asu napravili loš potez sa ovim trenerom. Inače u poslednjih 9 utakmica imaju dve nereešene i 7 poraza.Primaju bar dva gola po utakmici, a i navijački gledano....tri boda ostaju u Nišu...:bravo:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Biće i kod nas čupavo, neće se Pazar predati.

Da...oni su vidjeni za play out. Od borbe za Evropu, borba za opstanak. Nemaju loš tim, ali previše eksperimentišu sa trenerima. Što reče @Perkos2 tamo na "Liga 5" nije dovoljno da imaš 11 vrhunskih igrača i da je to garant dobrog rezultata, treba to skockati. Pitanje je koliko će Adem ili Suma da zapnu...kod nas u ligama ne treba ni jedan faktor isključiti.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Del Piero said:

Radnicki prilicno lako dobio i Spartak. Fin fudbal igraju, isplati se otici na stadion.

 

Kakva je racunica za Evropu, je l' ide i peti ili samo prva 4?

Mislim da ide i 5.ukoliko kup ne osvoji neko ko vec nije obezbedio jevropu.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ljajic citavu karijeru gradio na osnovu talenta, a Boga mi je imao veliki hajp od strane novinara. Na kraju bolja karijera od mnogo boljih igraca, ironija zivota. Igrac za mali fudbal dusu dao.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mare80 said:

Će pobegnete grobaru sa lopate ... 🙂 

 

Uuuuu...tu smo već postali majstori.

Sa mnogim ljudima pričam i veliki broj Nišlija i Meraklija priželjkuje ispadanje iz lige u nadi da ćemo se rastosiljati Tončeva i klike oko njega...

Edited by Constantin
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Uuuuu...tu smo već postali majstori.

Sa mnogim ljudima pričam i veliki broj Nišlija i Meraklija priželjkuje ispadanje iz lige u nadi da ćemo se rastosiljati Tončeva i klike oko njega...

more će vam zasedne sad i drugi bata pošto će ovi njegovi iz Surdulicu da ispadnu pa ih nećete oterati do 2050 godine

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Constantin said:

Ma jok...nego, ne počinji mi nedelju s takva predvidjanja

Za koje, onda, kukas Hadzi Koco?

`el ti zal za pare sto gu na kladionicu izgubi?

Il` ti zal za mlados` - prolece, momi na Cair izlegav a ti si sedis doma pored Hadziku kako mace pored nakladeno kube?

Ostare se, mori, `adzija.... :classic_sad:

Spoiler

... ama pamet nikako da dodje - jos se maje tam negde po carski drumovi u Toplicu. :classic_biggrin:

 

 

:s_d:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Radnicki vezao tri pobede, ukupno 5 0 5 u prolecnom delu do sada. 

Vec malo isplivao iz zone ispadanja i baraza, samo je Pazar ispred njega. Bitno je da bude u prvih 12, da ima jednu utakmicu vise kuci u play outu. A posto Javor i Spartak igraju medjusobno, a Vozdovac docekuje Kragujevac, mislim da je izvesno da ce to i imati, tj utakmicu vise kod kuce u play out. 

 

Nisam mnogo pratio Radnicki ove polusezone, gledao sam protiv Spartaka u gostima u reprizi, ocito da se vidi Joksimovicev pecat, bunkerica i cekalica, kontre preko onog momka iz Estorila koji je ispao vrhunsko pojacanje. 

Ipak,  ne znam sta rade sa pozicijom golmana, ovaj klinac mozda i jeste talenat, ali uvek kad sam ga gledao  , pravio je pocetnicke greske, onaj gol u Subotici je bruka i za klinca od 12 ljeta, a kamoli za nekog ko ima 20. 

Vasiljevic sta radi??? Greje klupu? Pogresio u Pancevu? Pa sta? Gresi i Glazer u Surdulici na jos katastrofalniji nacin ( odbije mu se lopta od butine i zamalo da primi gol ), za to se ne skida pozicija u timu, vec se bodri momak. Kao sto treba da bodre i ovog klinca nakon kiksa u Subotici. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Ipak,  ne znam sta rade sa pozicijom golmana, ovaj klinac mozda i jeste talenat, ali uvek kad sam ga gledao  , pravio je pocetnicke greske, onaj gol u Subotici je bruka i za klinca od 12 ljeta, a kamoli za nekog ko ima 20. 

Vasiljevic sta radi??? Greje klupu? Pogresio u Pancevu? Pa sta? Gresi i Glazer u Surdulici na jos katastrofalniji nacin ( odbije mu se lopta od butine i zamalo da primi gol ), za to se ne skida pozicija u timu, vec se bodri momak. Kao sto treba da bodre i ovog klinca nakon kiksa u Subotici. 

 

Neko, uticajan u klubu, misli da te njegove "greške" nisu slučajne....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...