Jump to content

Ostale utakmice na SP - Live


Recommended Posts

2 minutes ago, realno *w said:

 

ovaj komentar mi "miriše" na neki tiket

 

Ne ne, ispucao sam se sa promasajima prethodnih dana, danas sam odlucio da pauziram, nego sam ocekivao mnogo vise od Nemaca, ali lose je to bilo i protiv Francuza realno. Samo Vojtmanov sut ih je drzao u igri.

Link to comment
Share on other sites

Kako igra Hacimura?
Ja gledam Japan veci deo vremena u ovom terminu, Hachimura je fizicki dostigao seniorski nivo, dosta je snazan ali nisam nista osim toga video. Gubi lopte na glupe nacine, ne uspeva sebi da iskreira suteve, u odbrani se uglavnom zalece da lupi rampu...
Neuporedivo sa Markanenom na proslom EP naprimer.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Manu said:

Ja gledam Japan veci deo vremena u ovom terminu, Hachimura je fizicki dostigao seniorski nivo, dosta je snazan ali nisam nista osim toga video. Gubi lopte na glupe nacine, ne uspeva sebi da iskreira suteve, u odbrani se uglavnom zalece da lupi rampu...
Neuporedivo sa Markanenom na proslom EP naprimer.

Dobro, ono sto je odigrao Markanen tada ne treba uzimati kao neku paradigmu. 

Link to comment
Share on other sites

Klasican Milkan, potpuni nonfactor u bilo cemu, ali ne libi se da uzme osam suteva i ubaci cak devet poena. Olaksavajuce je videti da to ne radi vise u dresu KKCZ.

 

Sto se Dina tice, maksimalno je usporio sa razvojem, ali ne treba ga otpisivati jos uvek. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Južni said:

CG valjda ima neke teoretske šanse u trouglu ako pobedi Brazil? 

Da, ako tri ekipe imaju 1-3, gleda se koš razlika u međusobnim duelima te tri ekipe. Znači CG mora da dobije Brazil, naravno ukoliko Brazil i NZ izgube od Grka, sa 13 ili više razlike za prolaz, NZ prolazi u slučaju da CG dobije između 7 i 12 razlike

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

Koliko god, nisu sposobni za to.

 

Tako je, baš je raspad totalni, i to će da puknu 99%.

 

Ali eto, nije sve izgubljeno dok ima teoretske šanse, svakako nije da pričamo o tome da Filipini pobede Srbiju, nije razlika na papiru toliko velika. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Markoss said:

Sto se Dina tice, maksimalno je usporio sa razvojem, ali ne treba ga otpisivati jos uvek. 

 

Ja kod tog momka nikad ništa nisam video osim gole snage. Korektna prašinarčina može da bude u najboljem slučaju i to ako znatno poboljša šut. Klasičan bivo je u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...