Jump to content

Recommended Posts

26 minutes ago, McLeod said:

Jok. Imao je tacno koliko je pisalo, znam jer sam imao 6.5- na jednom tiketu. Bilo je dve ili tri situacije gde je skocio ali na kraju nije imao kontrolu nad loptom i skokove je upisao uglavnom Jovic, mozda svaki put posle takve situacije.

100% sam siguran da Jokicu danas nisu uracunali skok na kraju prvog poluvremena, a vreme nije isteklo.

Link to comment
Share on other sites

Litvanija-Kanada 1 (1.3)

 

Ovo mi je bas sigurica za sjutra. Ne moze ovaj sastav Kanade da se nosi sa Litvancima. Previse su fizicki limitirani. 

 

Crna Gora - Novi Zeland 2 (2.5)

 

Novi Zeland je nezgodna ekipa koja uopste ne odgovora CG. Igraju brzo, niski su i sutiraju dobro. CG ima prednost pod kosem, ali ja uopste nijesam siguran da ce oni znati da iskoriste to. Dubljevic i Vucevic uopste ne izgledaju dobro kada su zajedno na parketu. Ekipa nema nikakav identitet, fali karaktera. Ne uliva ni Mitrovic uopste neko povjerenje. Ovo je svakako otvoren mec i imace Novi Zeland svoju sansu. Imaju uvijek dobru atmosferu u timu, borbeni su i dosta cvrsti. To su sve stvari koje fale Crnoj Gori.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, MrTripleDouble said:

Sutra ovo igram.

 

cVA1uCu.png

 

Vratili su mi bogovi kocke za onaj tragican pad na Lendejla od pre 2 dana. Uz ovo prosao i jedan narodni tiket. Jos dva para sam imao na papiru za ovaj tiket(Gudura plus, i Portoriko H1), al reko' da ne preterujem pa sam ih izbacio, ali ne zalim se. I ovako je fino ispalo. Jedino mi krivo sto nisam zatego singl na Tunis koji mi je bio tip dana. Mogla je da se nadje pobeda na njih i na 2.80 kvoti jutros.

 

Z0vZy2y.png

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Tragican dan za mene.

Na dva tiketa me srusio Mils koga sam igrao minus 18.5. Rezon mi je bio da ce brzo napraviti veliku prednost protiv Senegala i da ce ga selektor odmarati. Umesto toga batica je ogulio 33-34 minuta,a na poluvremenu je imao 5 poena.
I u dilemi koga da singliram - Dubljevica na 11.5 ili Vucevica na 15.5 ja se opredelim za potonjeg. Epilog - Dubljevic prosao dosta rano,Vucevic u samom finisu masio bacanje i ostao na 15. 

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

Samo Duverioglu plus, nije bio ni blizu. Uhvatio asistove Micela i Kembe, premale granice stavljaju, na to treba obratiti paznju, Furnije i Vucevic minus. Greota. Smesno je sto sam u Duverioglua bio najsigurniji, lik maltene nije ni sutirao, samo 13.5 granica.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, McLeod said:

Samo Duverioglu plus, nije bio ni blizu. Uhvatio asistove Micela i Kembe, premale granice stavljaju, na to treba obratiti paznju, Furnije i Vucevic minus. Greota. Smesno je sto sam u Duverioglua bio najsigurniji, lik maltene nije ni sutirao, samo 13.5 granica.

 

Isto pao samo na Duverioglua.Sto je najgore nisam uopste bio siguran da ce doci + pogotovo jer je s druge strane bio Gober i ja ga opet stavim na tiketu...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...