Jump to content

Recommended Posts

Od sutra sam aktivan na ovoj temi, danas komentarišem "general posle bitke" style.

 

Uglavnom, mogu naći svoje postove sa redovnih tema, ne razumem potcenjivanje Italije, barem kada igraju sa ovakvim indijancima. Razlog upravo ovo što je rekao Beo.

 

 

Sutra:

Za početak jedan niskobudžetni:

 

Novi Zeland + 12.5

Australija 2

Francuska 1

 

Možda bude i nešto jača uplata na Francuze. Zelanđane samo zato što se nikad ne predaju, a Brazil je mator i ne verujem da u njima ima života za jurenje neke velike razlike.

Link to comment
Share on other sites

Prvi dan los, ali prvi macici se u vodu bacaju. Samo Srbija ispostovala.Igraci 3/5 ali ni to nije za pohvalu. Priznajem da sam precenio Filipince, a sto se tice Nigerije mogu samo da kazem da je ekipa velikog potencijala ali sa trenerom amaterom na klupi.

 

Bacicu nekoliko tipa za sutra bez analize jer sam gotov za u krevet. 

 

Kanada-Australija ot+ (165.5)

J.Landale 9.5 +

N.Fazekas 11.5 +

Al Dwairi(Duverioglu) 11.5 +

 

Ovo ide verovatno na jedan tiket. 

 

Dodao bih jos jedan tip sa vecom kvotom sa kojim cu da izmiksujem nesto:  Grcka-Crna Gora mix hendikepa i ukupnih poena  OTH2&-  (+12.5 / 150.5)

 

Granice su iz maxbeta.

 

 

Nadam se da do ujutru nece da skoce granice na ove igrace,mada nisam siguran u to.  :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

U MaxBetu je granica na Kalatesa za skokove 4.5. Ako protiv CG bude plej imao vise skokova, da ga jebem bas.

 

Kako je ovo bio dobro rezonovan tip. CG sa dva visoka, nema šanse da Grci mogu tako dobro da ih zagrade, pa da Kalates grabi skokove. 

Evo prva četvrtina, 0 skokova.

Link to comment
Share on other sites

Kalates je tip plejmejkera koji ide na defanzivni skok i cesto na je na granici tripl dabl upravo sa skokovima. Fino si pogodio, ali mi to nije igra koju bi igrao protiv Kalatesa. 

Da je utakmica kojim slucajem bila bar priblizno egal pitanje koliko skokova bi Kalates imao. Iskreno ocekivao sam pobedu grka od 10tak razlike, ali ne ovakvo demontiranje. 

 

 

Bravo za Duverioglua, kasno sam video tip jbg. 

Link to comment
Share on other sites

Grcki centri grade i drugi hvataju skok, ja to vrlo dobro znam. Recimo, Adetokumbo je dosao 7.5- na skokove, jer je igrao 16 minuta. Kalates je imao visu minutazu. Bez obzira na to da li bi bilo demoliranje ili ne, tesko da bi pored dva centra CG on mogao da hvata skokove.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, MrTripleDouble said:

Jos ne mogu da se oporavim od ovog Lendejla, za lep dobitak me zakinuo. Jos se jutros sat vremena razmisljam da li da ga zamenim sa Fotuom plus,  8.5 granica mu bila i na kraju ostavim Lendejla. Sta da mu radis kad covek u 16. minutu imao 8 poena...

Ja juce cekam Udoha za isto fine pare...covek da 0 (nula) poena 🙂

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, McLeod said:

Grcki centri grade i drugi hvataju skok, ja to vrlo dobro znam. Recimo, Adetokumbo je dosao 7.5- na skokove, jer je igrao 16 minuta. Kalates je imao visu minutazu. Bez obzira na to da li bi bilo demoliranje ili ne, tesko da bi pored dva centra CG on mogao da hvata skokove.

U principu kada je def skok u pitanju CG centri ne bi trebali tu mnogo da se pitaju. 

I bas to demoliranje ima veze jer da je bilo suprotno Kalates bi sigurno bio angazovaniji. 

U svakom slučaju najbitnije je da si pogodio tiket. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ma Judo je zrtva onog amatera na klupi. Mada i Judo se nije preterano znojio poslednje dve godine i ocigledno mu prijaju ovi polupenzionerski dani koje ce nastaviti i u Kini.

 

Ipak mislim da je ovo drugo 😛

Znam samo da cu da ga preskacem u kladionici tokom ovog SP 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

U principu kada je def skok u pitanju CG centri ne bi trebali tu mnogo da se pitaju. 

I bas to demoliranje ima veze jer da je bilo suprotno Kalates bi sigurno bio angazovaniji. 

U svakom slučaju najbitnije je da si pogodio tiket. 

 

Naravno da se pitaju, jer nije isto da li ces da igras protiv recimo Italije gde imas 4 beka koji u principu retko i idu na off skok, ili Dubljevica i Vucevica. Ovamo je mnogo teze zagraditi sve skakace CG i sustinski skacu centri i Janis. Drugo, Kalates u PAO nema Janisa koji moze da kupi skokove protiv svih. Iskreno, na ovu granicu, odigrao bih ga protiv bilo koga, pa igrao 30 minuta.

 

Inace, i ta dva skoka je uhvatio na +30, dok je bila iole kompetitivna utakmica, nije bio ni blizu skoka.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad videh da u Sokeru mozes da pomeras granice igračima. 

 

Roll +9.5

Belineli - 18.5

Jokic - 17.5

 

Prvi nece ponoviti lošu partiju kao protiv Spanije jer je ipak lakši protivnik. 

Druga dvojica jer će vrv da podignu ručnu za derbi u sredu,vise minuta drugopozivcima.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, propolis said:

Sad videh da u Sokeru mozes da pomeras granice igračima. 

 

Roll +9.5

Belineli - 18.5

Jokic - 17.5

 

Prvi nece ponoviti lošu partiju kao protiv Spanije jer je ipak lakši protivnik. 

Druga dvojica jer će vrv da podignu ručnu za derbi u sredu,vise minuta drugopozivcima.

Hvala za info za pomeranje granica. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...