Jump to content

Recommended Posts

45 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

 

Odoše obojica u Al Ahli.

 

Osimhen zateze i kod Al Ahlija i kod Chelsea. Kod prvih mu se ne ide ali brutalna plata a drugi mu daju manju platu. Toney je rezervna opcija za oba tima tako da ko dovede Osimhena, drugi tim dovodi Toneya

Link to comment
Share on other sites

Dobrodosao👍

 

Toliko mediokriteta u klubu a neznalica ne zna da izvuce najbolje od onih koji i nesto znaju. Antony i dalje u klubu.

 

Evo sad izasle cifre. 25 mil £ obaveza Chelsea da plati za Sancha. Horor

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Kakav horor crni čoveče. Uvalismo slepca. 

Možda najveće jaje koje je zaigralo kod nas.

 

Pogba je bio easy meta zbog celokupnog konteksta, pa ga ljudi napravise da je najveci debil i slepac. Ovaj je gori od njega.

 

Jebeni budjavi snoflake od lika.

 

Jos samo Casemiro i sredjen je wage balance skroz.

Edited by BattleBender
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Celzi ozbiljno presisao Sitija u trci za najogavnijim klubom, oni su sada bogatas koji uzima i u nos i u venu i prostitutke, ne zna gde bije, sada ga radi samo kupovina, bilo kog igraca, samo sto vise da ih ima bez ikakvog plana i koncepcije sta ce sa njima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Overal max 7 m/10 prelazni rok.

 

Koliko god da mi se svidja kupovina Yora, Zirkzee-a, Ugartea, Mazraouia i ona 2 klinca ne mogu da budem presrrcan kad nismo resili sredinu terena.

 

Oslanjamo se na to da Mainoo i Ugarte nece da se povredjuju. Cak i da se ne povredjuju, ne bih se  kladio na to da  je to dovoljno. Ugarte tek treba da se uklopi, niti ja mislim da takvi igraci polomljenom timu daju smisao. A Mainoo moze da dozivi burnout, i prirodan pad forme.

 

Imamo 2 mrtvaka u sredini. 
Casemiro je je mrtav igrac, nije ni za PL nivo, za one sa dna tabele. A na Eriksena ETH gledao kao da je mrtav.

 

Tako da ono… ovo sto imamo po krilima 4 igraca, to je ok, to nije problem.

 

I mogli smo da prodamo Lindelofa.

 

Da smo uz Sancha prodali Casemira i Lindelofa, dobili bi jos dosta para(pre svega kroz wage budgeta, da se dovede jos jedan dobar veznjak.
 

A NIŠTA ne bi izgubili.

Edited by BattleBender
Link to comment
Share on other sites

Free agenti se mogu dovoditi i nakon deadlinea, ja se još uvijek nadam da dovodimo Rabiota ali po prihvatljivim uslovima (nešto tipa 8 miliona po sezoni, trogodišnji ugovor i maksimalno 5 miliona da dobije po potpisu). I da dobijemo za Lindelofa i Eriksena po 5 miliona od nekog Ajaxa i Bešiktaša gdje prelazni rok još uvijek traje.

Link to comment
Share on other sites

On 8/30/2024 at 7:07 PM, Howie Roseman said:

Free agenti se mogu dovoditi i nakon deadlinea, ja se još uvijek nadam da dovodimo Rabiota ali po prihvatljivim uslovima (nešto tipa 8 miliona po sezoni, trogodišnji ugovor i maksimalno 5 miliona da dobije po potpisu). I da dobijemo za Lindelofa i Eriksena po 5 miliona od nekog Ajaxa i Bešiktaša gdje prelazni rok još uvijek traje.

Ako Rabio dodje predvidjam da ce odigrati 2-3 utakmice pre nego ga Ten Hag upokoji na klupi. Rabio je prilicno nestabilan kao igrac, pravio je sranja u svakom klubu u kojem je igrao.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, DJORDJE said:

Ako Rabio dodje predvidjam da ce odigrati 2-3 utakmice pre nego ga Ten Hag upokoji na klupi. Rabio je prilicno nestabilan kao igrac, pravio je sranja u svakom klubu u kojem je igrao.

Došao bi kao rezerva Mainoou da može momak da se odmori s vremena na vrijeme, tako da bi mogli istrpiti njegove oscilacije. Znam da je veliki novac za rezervu, ali smo oslobodili dosta budžeta ovog ljeta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...