Jump to content

Recommended Posts

18 minutes ago, Don Dusko said:

 

 

Au kakva invensticija od 100m funti (?) ili evra. Jebote....

Osim Garnacha apsolutno ne mogu jednu jedinu facu preko vlasnika, direktora, menadzera, trenera pa do igraca ne mogu da smislim. Odvratno. 

 

Suspenzija za decka, miljenika ETH, dok se ne zavrsi proces a onda sut karta iz kluba nevezano za odluku. Bukvalno svakih par dana udarac za udarcem na renome kluba. Ovo sto napravise od odlaska SAF-a je nevjerovatno.

Link to comment
Share on other sites

Just now, HAMMER said:

No tattoos

No scandals

No crazy haircuts

100% committed to Man UTD

Refused to leave even when Eric Ten Hag tried to force him out (West Ham)

His name is Lord Maguire

Living Legend

https://www.google.rs/amp/s/www.dailymail.co.uk/sport/football/article-12216449/amp/Harry-Maguires-retrial-Greece-set-February-7-Mykonos-incident-August-2020.html

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Podsjeća me na jedan KK. 

 

Još uvijek nisam siguran koji je to stil igre ten Haga, ali sam zadovoljan kako se ophodi prema problematičnim igračima. Ronaldo otjeran, Megvajeru oduzeta kapitenska, Rašford kažnjen zbog kašnjenja par minuta, Sančo odstranjen iz prvog tima. Daj više da se riješimo svih tih propalica, pa da se klub vrati tamo gdje zaslužuje biti.

Edited by Howie Roseman
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Howie Roseman said:

Podsjeća me na jedan KK. 

 

Još uvijek nisam siguran koji je to stil igre ten Haga, ali sam zadovoljan kako se ophodi prema problematičnim igračima. Ronaldo otjeran, Megvajeru oduzeta kapitenska, Rašford kažnjen zbog kašnjenja par minuta, Sančo odstranjen iz prvog tima. Daj više da se riješimo svih tih propalica, pa da se klub vrati tamo gdje zaslužuje biti.

Nema stila igre, samo pricu. Mozda kad upuca jos milijardu pa vidimo taj neki fudbal posjeda i presinga😀

 

Sancho je pogrijesio sto je ovako reagovao ali ETH je teski licimur ali otom potom. Obice mu se sve ovo nadobudno ponasanje i izivljavanje o glavu kad tad pa ce biti onda eh, eh, eh

Link to comment
Share on other sites

Loš je MUFC.

 

Previše bezveznih pasova, previše sporih lopti. užasan pritisak na loptu kad odbrana protivnika izlazi po zemlji, tragično branjenje tranzicije... I igrači i trener izgledaju tužno, govor tela nula bodova i možda i najsporiji vezni red u ligi.

 

Još im i Velbek sprašio gol, peti koji im je strpao u mrežu otkako su ga oterali. I sad nije da je dečko neka klasa, ali za one marsijale i budale koje su dovodili je televizor u boji.

 

 Toliko sve to jadno izgleda da svakako utisak ne bi popravio ni preokret protiv Brajtona u drugom poluvremenu.

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

Retko sam ovoliko promašio u proceni,koliko u pogledu MU ove sezone..ima ovde i do povreda,ali je previše nekih nesuglasica,sukoba,nediscipline..Ten Hag za sada kao rolerkoster-trener: usponi i padovi,sa tim što su padovi češći i veći od pozitivnih serija.

Može Junajted da se podigne,ali trenutno deluje da su bliži kompletnom raspadu i novom menadžeru.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...