Jump to content

Recommended Posts

Obara rekorde Ehh Ehh

 

Ocemo redom? 

Prvi put 2 zaredom poraza kuci od 0-3 od 1962.

Od prvih 10 utakmica, 5 poraza kuci orvi out od 1930 godine. .

 

Ima jos naravno ali bice prilika.

 

Jedan fun fact. Kod domacina na cuvenom OT vcrs vise promjena kapitena nego suteva u okvir gola ( 3 naspram 2 )

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Da l misliš da je ovo zbog managera?

Trener koji je napravio onaj tim

Ajaxa da se trudi da naprVi ivako los tim, ne bi uspeo.

 

Dalot maja dobio bovi ugovor. Casemiro dosao da se zajebava i da bude placen 350k. Rashford ima filozofosko-egzistencionalne krize…

 

Ovaj klub sutra da ima novog vlasnika, i da se krene odmah da se radi sve kako treba, svaki dan… 2,3 god ku treba da se promeni klima i organzacija u klibu, a pre svega profesionalnost.


Zato do tada samo mladi igraci i Skandinavci, ljudi koji su fabricki podeseni da budu profesionalci.

Nema kupovina latinosa i ostalih. Da se razumemo, nece ni to da promeni mnogo rezultat, ali barem nece da se nadovezujemo eksponencijalnom progresijom na ovaj nivo blatantnosti.

 

Prosle god su pocelo sezonu da ne trce, pa morali da se dozovu pameti jer bi bili cut-ovani kod novog trenera, jer nvoi trener nece biti cut-ovam odmah. Ovako sad znaju da ce on niz vodu, a oni ce zivotariti tu za veliku platu.

 

Dalot i Martial ne bu trebalo da ikad vise obuku dres Uniteda, barem oao primer. Trening majica, zbog FIFA pravila, ali to je to…

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, BattleBender said:

Casemiro dosao da se zajebava i da bude placen 350k.

Svakako znate bolje od mene, ali ovo ako je istina, onda je u klubu teško rasulo. kakav odnos prma treningu i radu imaju drugi igrači ako se Casemiro počeo zajebavat. Lik koji je cca 10 godina bio dio znamo čega.

Link to comment
Share on other sites

To što je Casemiro odigrao u prve 4,5 utakmice ove sezone ja još nisam video gledajući United.

Da smo neki Bayern, Real, City bio bi kaznjen neprimajem plate, suspenzijom, i verovatno gurnut na dodatne treninge sa B timom.

 

Martinez je ppvredjen aprila, slom metatarzalne, imali su celo leto da se operiše, oni su orobali bez operacije, i sad je tek operisan.

 

Stanje u kojem je onaj moron od Dalota na pocetku sezonu je isto za suspenziju. Svi bekovi su povredjeni, i njega boli uvo, obrni okreni igraće… Novi ugovor je potpisao maja, naravno… zna da niko neće ni da se seti da njega pljuje, navijaci i javnost su preokupirani prodajom klubom i stvarima vezanim za to. I uvei su Glejzeri krivi za svaki poraz. Da se razumemo jesu, zbog njih je ovo stanje u klibu, ali picketine na terenu koriste to.

Megvajer,Evans, Lindelof, Eriksen, McTominay, Hojlund… to su igrači koji nisu zaslužili paradajz u glavu, ostali svi jesu.

 

Dobro i Amrabat i Mount, trude se…

ETH nije dobio ultimatovnu podrsku javnosti u slucaju sa onim retardom Sanchom koji igra online FIFA-u do 4 nocu protiv neke dece..

 

Bilo kog menadzera da dovedes u ovu organizaciju nece da se promene stvari.

 

Ide jos jedan menadzer pod autobus…

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidio sam neke memove di se ismijava Hojlund. Bila mi je dovoljna jedna utakmica u dresu Danske da shvatim o kakvom se igraču radi. Ne znam da li igra, ali vjerojatno da kad ga već šprdaju. Vjerojatno je razlog ismijavanju to što ne zabija. Ali dajem ruku u vatru da kad igra se nalazi u šansama.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Bugl Khan said:

Vidio sam neke memove di se ismijava Hojlund. Bila mi je dovoljna jedna utakmica u dresu Danske da shvatim o kakvom se igraču radi. Ne znam da li igra, ali vjerojatno da kad ga već šprdaju. Vjerojatno je razlog ismijavanju to što ne zabija. Ali dajem ruku u vatru da kad igra se nalazi u šansama.

Mozda ga ismijavaju navijaci drugih timova jer navijaci Utd sigurno ne s obzirom da decko se bas trudi a on je napadac koji uopste ne dobija lopte od onih od kojih i treba da ih dobija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Vidio sam neke memove di se ismijava Hojlund. Bila mi je dovoljna jedna utakmica u dresu Danske da shvatim o kakvom se igraču radi. Ne znam da li igra, ali vjerojatno da kad ga već šprdaju. Vjerojatno je razlog ismijavanju to što ne zabija. Ali dajem ruku u vatru da kad igra se nalazi u šansama.


Agent 007

 

0 golova, 0 asista na 7 utakmica. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BattleBender said:

Ma mali je ubica. Jak i zna da se gradi, brz kao munja, brzo razmislja, ima solidno i prefinjenu levicu, zna i hoce da igra presing. Ne izbegava desnu nogu…

 

Bukvalno san snova da oko njega praviš tim.

 

 

Izvrsno se postavlja u 16, ubacuje ispred stopera, ima sjajan osjećaj za prostor, visok nogometni IQ jer zna gdje se treba nalaziti kako se razvija akcija....Mali je rođeni napadač. Ali, na žalost, došao je u klub u kojem nitko ne spjeva i nitko ne izgleda dobro na duge staze.

Link to comment
Share on other sites

Ten Hag on Antony: “The team is not playing well when we don't bring him the balls and I am also responsible for that”.

“There was also a lot of noise and that dropped his levels. He can do better but all the players can do better”

 

Ten Hag: “I’m a fighter and Antony is also a fighter, he has the confidence”.

“He is brave and I am confident he will bring the performance that he is the right player for us”.

 

Ovaj nas jos i podjebava. Dao 100+ miliona za one trick ponny-a, fidget spinnera.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Bugl Khan said:

Izvrsno se postavlja u 16, ubacuje ispred stopera, ima sjajan osjećaj za prostor, visok nogometni IQ jer zna gdje se treba nalaziti kako se razvija akcija....Mali je rođeni napadač. Ali, na žalost, došao je u klub u kojem nitko ne spjeva i nitko ne izgleda dobro na duge staze.

Imas sebicnjaka Rashforda koji mami ne bi dodao loptu. Covjek mu je u nekoliko utakmica sam na drugoj strani ali tele zabode glavu i kasni sa pasom ili uzme sut nebu pod oblake.

 

Imas fidget spinnera koji igra RW a levonog, desna mu nizasta ne sluzi. Nikada ne ide na byline, konstantno ide da cut-uje i da raspali sut koji od 50 puta mozda 1 prodje Ili da vrati loptu nazad. Ne daj Boze da se da brz pas unutra centraforu koji u full sprintu nailazi. 

 

Bruno koji jedini i moze da ga nadje je van forme, povuceniji nego ikad i konstantno van svoje najbolje pozicije. 

 

A pazi sad, ironije da krilo koje bi najvise odgovaralo takvom tipu fudbalera kakav je Hojlund i neko ko je igrao sa Haalandom je van tima a kada nismo imali takvog napadaca to krilo je bilo visak.

 

Usracemo i Hojlunda kao sto smo usrali sve zivo sto i zalici na fudbalera zadnjih 10 godina.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je utakmica gdje sam ga prvi put vidio i uopće čuo za njega. Guglam, vidim Atalanta, i kažem frendu da u roku max godinu dana ide u nekog od velikana. Nažalost, odabrao je (trenutno) najgoreg mogućeg za igrački rast i razvoj. Šteta što su na ovom klipu samo golovi.

https://youtu.be/oqUYZSXvTro?t=22

https://youtu.be/oqUYZSXvTro?t=86


Istina je da na highlightsima svaki igrač može izgledati dobro. Ali kad pogledaš kako gotovo uvijelk ide okomito na gol, kako nema suvišnih, flashy driblinga (ima onu jednu foru petom koju je očito uvježbao i koja prolazi). Nije sebičan, timing i postavljanje savršeni, ubacivanje ispred stopera savršeno, jak a dovoljno brz. Reakcija na centaršute s krila gotovo savršena, bilo visoke, bilo niske lopte. Istina ima par situacija di tuče po golu a trebao je dodati, ali ima tek, koliko, 20 godina? U današnje vrijeme gdje su takvi igrači gotovo izumrli (ali očito se polako vraćaju) mogao bi vrijediti suho zlato kroz par godina.
 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bugl Khan said:

Istina je da na highlightsima svaki igrač može izgledati dobro. 

 

Zavisi i od stila igre. Lukaku je uvek dobro izgledao u Italiji i bio ocajan u PL-u, a ima jos takvih primera. Recimo Robben, ocajan  u Realu, dok je u Bayernu postao legenda. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DJORDJE said:

Zavisi i od stila igre. Lukaku je uvek dobro izgledao u Italiji i bio ocajan u PL-u, a ima jos takvih primera. Recimo Robben, ocajan  u Realu, dok je u Bayernu postao legenda. 

Ne bi se složio s ovim. Nije bio ni blizu očajan. Naravno, nije bio Robben iz bayerna, ali jbg, Real je takav klub. Mnogi su igrali dobro pa morali otići.

Link to comment
Share on other sites

Roben je poor man's Anthony, odnosno tako bi izgledao da danas igra.

 

Kad gledas kako Dzaja baca na dupe Bertija Fogsa pa zakljucis da su odbrambeni bili rekreativci, tako ce da se gleda i na Robena za 20-ak godina.

 

Uzasno precenjen igrac. Riberi je recimo za njega ono sto je Mesi za Di Mariju, par klasa razlike.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, McLeod said:

Roben je poor man's Anthony, odnosno tako bi izgledao da danas igra.

 

Kad gledas kako Dzaja baca na dupe Bertija Fogsa pa zakljucis da su odbrambeni bili rekreativci, tako ce da se gleda i na Robena za 20-ak godina.

 

Uzasno precenjen igrac. Riberi je recimo za njega ono sto je Mesi za Di Mariju, par klasa razlike.

Jbg, danas bi Bierhoff igrao 2. Bundesligu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...