Jump to content

Recommended Posts

Miki, imamo 2 homegrown igraca u timu, jedva 8 Engleza za registraciju(koristimo neke nebitne igrace da bi popunili kvotu).

Normalno da će Rashford toliko sad da te košta, jer nemas alternativu. On ti pravi kvotu za oba.
Mislim imaš… da tj igraju Elanga, McTominay, da Garnacha registrujes kao seniora i da nemaš mesta više ni za jendog novog u timu.

 

Posle LVGa niko nije vodio računa o mladim igračima, produzavali su se ugovori sa beskorisnim strancima. Mourinho je dovodio igrace pa je plakao kamo nema igrace, porucujuci igracima koje je doveo da nista ne vrede. Ole nije bio divoljno nemosrdan da reši stvari, Ragnick je bik savrseno nepodoban za Glejzere.

 

Sve ovo što sam ti ispričao zna i Rashfordov agent bolje nego ja.

Bolje Radhford da uzme pare od Uniteda, jer ionako nas Glejzeri pelješe, pa da nahrani neku decu, nego da ovi oteraju i te pare za Floridu.

Link to comment
Share on other sites

 

Rashford 375k, Mount 250k, Maguire 240k, Sancho 350k, Martial 250k. Krv ti jebem. 

 

Bruno jos i najnormalniji s obzirom na igre, 240k.

 

Phil Jones nakon 12 godina napusta klub sutra. 12 godina je covjek na platnom spisku Utd.

 

Onda da se cudimo sto igraci poput Maguirea, Martiala i druzine ne zele da idu iz Utd. Ko je lud osim Utd da da takve plate za katastrofa precijenjene igrace.

 

Nadam se da ce ETH makar uspjeti da vrati Mounta da bude koristan igrac ali sve se smijesi da ce biti jos jedan u nizu overated igraca. 

 

Ne ide ovako, mora Qatar ovo mucenje da zavrsi vise. Da se dovode WC igraci uz mix talentovanih igraca. Utd nema 3 WC igraca u ekipi, zalosno.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Maunt može da igra i kao 10 i kao 8. Tokom utakmice ume da se fino (s)nađe i na krilu. Pokriva više pozicija 

 

Mlad,odlično fizički pripremljen igrač. Bez ikakvih ozbiljnih povreda u karijeri. Ako izuzmemo prošlu sezonu, u Čelziju igrao regularno ogroman broj utakmica. 

 

Tehnički i taktički na veoma zavidnom nivou. Englez,reprezentativac. 

 

Ovo je odlučan dodatak ekipi kojoj nedostaje dubine u svim linijama tima.

 

Jedini problem ovde je visoko obeštećenje,ali to ide uz drugu rečenicu trećeg pasusa

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BattleBender said:

@Miki28  Amrabat?

Moze, fali nam veznjaka a to bi znacilo konacno i prodaju jednog od dvojca McFred. Jak, cvrst u duelu i sasvim ok na lopti. Mogao bi i sa Casemirom a i da ga mijenja plus mislim da sam ga gledao u reprezentaciji i na stoperu ako zatreba.

 

On, Onana i mora neki spic ali bas da bude surovi realizator. Ova ekipa ce stvarati sanse ali mora neko to da pakuje nemilosrdno. Nisam siguran da je Hojlund taj ali sve je bolje od bolnice Martiala i prevare Wouta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I meni se svidja. Svidja mi se i onaj iz Milana, Bennacer.

To su dobri fudbaleri koji nuzno ne traze preveliki autoritet na terenu. Mi nemamo taj luksuz. Nama Rice ne bi bio dobar fit uopste npr, iako je on meni sasvim dobar igrac. Bruno i Casemiro su tu.
Mount work rate i jos jedan ovakav igrac i meni se bas svidja sredina.

Nemam tog jednog boss-a kakve ja volim, neki Kimmich, Modric i sl. Ali jbg, moze i Casemiro.


 

Link to comment
Share on other sites

 

Legenda💪 Sramno ponasanje kluba ali nista cudno. Ovo nije fudbalski klub vise. 

 

Eto stize Onana pa da vidimo ovo sto pise BB. Izgovora vise nema za ETH i druzinu, rezultati se ocekuju vec sledece sezone pa bice ili pukovnik ili pokojnik jer dosad su svi drugi bili krivi. Sada vise ne!

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

spacer.png

 

To je to, više nemamo šampionskih igrača u rosteru. De Gei hvala za sve, ostaće zauvek legenda kluba ❤️ Želim mu puno sreće u nastavku karijere.

 

Što se tiče ophođenja prema njemu, sramno da teško može biti sramnije, nešto što ne dolikuje ovom klubu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Dobrodoslica Onani. Eto ispunila se zelja mnogobrojnim navijacima. 

 

Utd je najjaci klub za pregovaranje, uvijek ces dobiti to sto trazis. Koprcaju se za dzabe i odugovlace a na kraju uvijek plate.

 

Mount i Onana, kakva 2 prpsjecna transfera ali fanovi ih predstavljaju kao neke kapitalce. 

 

Kako ce Onanu da pregaze u PL ali neka, bar zna nogom da igra. To je najbitnije za golmana.

Link to comment
Share on other sites

Nisam stvarno neki fan Onane i ne verujem da ce biti upgrade u odnosu i na malokrvnog De Heu.

 

Ima jedan jak potencijal da sjebe Barteza po glupo primljenim golovima, ali ajde da vidimo, mozda i pozitivno iznenadi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neće se Maguire naigrati pored Varanea i Lisandra, a tu je i Lindelof koji se pod ten Hagom pokazao kao sasvim dobra opcija kad se Varane povrijedi.

 

Svakako šteta ako ne ode, jer bi se mogle uzeti fine pare za njega i dovesti neki štoper da čeka svoju priliku zajedno sa Lindelofom. A i da konačno kapitenska traka ne bude kod njega, muka me uhvati svaki put kad je vidim oko njegove ruke.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Howie Roseman said:

Neće se Maguire naigrati pored Varanea i Lisandra, a tu je i Lindelof koji se pod ten Hagom pokazao kao sasvim dobra opcija kad se Varane povrijedi.

 

Svakako šteta ako ne ode, jer bi se mogle uzeti fine pare za njega i dovesti neki štoper da čeka svoju priliku zajedno sa Lindelofom. A i da konačno kapitenska traka ne bude kod njega, muka me uhvati svaki put kad je vidim oko njegove ruke.

 

Najjači avatar :Hail:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, DameTime said:

@Miki28 West Ham navodno hoće Maguirea, ali bi on da ostane u klubu i bori se za prvu postavu. Najebali smo :lol_2:

Naravno, zasto bi neko presao da igra za mininum 50% manju platu. 

Southgate je zaljubljen u njega tako da ce igrati za Englesku, dobijace full platu u Utd sjedjeci na klupi i davati izjave kako se bori za 1 tim itd itd.

 

ETH treba da ga razrijesi trake i na tribine posalje. Svakako kombo Lindelof Shaw kao 2 par CB je itekako bolji nego sa Maguire-om.

 

Samo jos 3 godine ima ugovor😀😀

 

I posle njega, bice i drugih jer evo recimo Sancho, lik je nevjerovatno talentovan a evo vec 2 sezone nista. 325k nedeljno ima. Mislis da ce ga neko uzeti sledece ljeto ako podbaci i ove sezone? Hoce za 10 mil i da mu Utd placa ogromnu razliku u plati.

Ej 325k nedeljno? Martial ima 250k itd itd.

 

Uzas od nekada fudbalskog kluba. Poslovanje zadnjih godina, ophodjenje prema DDG pokazuje da ovo nije FK.

 

@McLeod Onana ce da bude takav promasaj da ce to biti show. Jos ga navijaci hajpuju kao spasioca, pa sad kad krene Utd da igra ko City, niko im loptu ne moze uzeti itd itd🤣🤣🤣 Lik je prosjecan golman koji ce u PL da bude otkriven samo tako. 

 

Ej pa ovo mi promaklo. Onana je proslo ljeto dosao kao slobodan igrac u Inter a sada transfer u Utd za 50+ miliona🤣🤣🤣🤣 jos mu trener u tom trenutku bio ETH u Ajaxu? Hahahahha pa ovo su komedije sta se radi.

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Howie Roseman said:

Malo da mi popravi raspoloženje nakon Đokovića, Maguireu oduzeta kapitenska.

Sramno. Dozvoljeno je da se on prvo oglasi a onda i klub da izda saopstenje sa zahvalnoscu Maguire-u.

Jbm im seme da im jebem, sta rade od kluba.

 

Naravno p.... ne pada na pamet da ode, ko ce placati 200k+ nedeljno osim ovih nesrecnika.

 

One pijavice iz Amerike su jos tu. Odvratno.

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/16/2023 at 7:55 AM, Miki28 said:

Lik je prosjecan golman koji ce u PL da bude otkriven samo tako. 

 

Ej pa ovo mi promaklo. Onana je proslo ljeto dosao kao slobodan igrac u Inter a sada transfer u Utd za 50+ miliona🤣🤣🤣🤣 jos mu trener u tom trenutku bio ETH u Ajaxu? Hahahahha pa ovo su komedije sta se radi.

Sve i da je prosecan, i dalje je znatno bolji, a samim time je i upgrade, u odnosu na jednog od 2 najgora golmana u PL, koji fala bogu vise nije deo tima. I koji je dobar samo za Hajduk Split, posto ga drugi nece.
A sa patetikom kako je lose ispracen mi se smucio internet. Mnogo vece legende nisu imali trodnevne parade po Manchesteru. Dobijao je taj za svoje zasluge duplo vecu platu nego sto je zasluzuje, vec poslednjih par godina.

A koliko ETH-u treba da se veruje, je to sto je u toj meri sredio odbranu da smo imali taj broj clean sheet-a sa njim na golu. Jedan od highlight cele PL lige, za proslu sezonu, je koliko je ETH sredio kako United igra odbranu. Nista manje impersivnije nego kako je Arsenal odigrao celu sezonu.

Btw. Miki, registracija igraca se svodi na 25 seniorska imena, od kojih 8 mora da budu igraci ponikli u Engleskoj.
Mi ih imamo trenutno 11 u squadu. 11, ali gledaj koja su to imena tu:
1. Elanga
2. Dean Hendersona
3. Heaton
4. Maguire
5. McTominay
6. B. Williams
7. Bissaka
(8.) Sancho


Sto znaci da ukoliko ne dovedemo novog Engleza samo trojicu odavde mozemo da prodamo. Slozices se Elanga, Henderson i B. Williams mora da idu?
Svaka naredna prodaja znaci da ulazimo u PL sezonu sa neuspunjenom kvotom od 25 igraca. Tj ako imamo 6 ili 7 homegrown igraca, mozemo da imamo 23, odnosno 24, registrovana igraca za PL. Sto je jako glupo, lose. A sto dovoljno govori o tzv "heritage" squad-a (taj koji je poznat po tom izrazu je sam dobrano zasluzan za to.
Elanga, Henderson, B. Williams... za njih vise od 40 miliona ne mozemo da uzmemo. Ubaci Freda u pricu, ako ga prodamo u Saudi, maks 60 milki.
Ja bih prodao ovu trojicu + Maguire-a (ali onda nemamo cetvrtog stopera,a da to nije Shaw). I jurnuo na Kane-a, pa sta bude bilo.

E sad, je l i dalje mislis da je dovodjenje Mount-a losa stvar.
Bukvalno ne samo da je trebalo njga da dovedemo, nego i Maddisona.

Mogu ljudi da pricaju sta hoce o engleskim igracima, mora da dovodis bar jednog godisnje.... Tako je kako je.
Od kad je PL postala liga sa 6 jaka kluba, sad je tu i Newcastle koji je to prosirio na 7, nemas vise luksuza da trpis klince god, 2 iz svoje akademije i da ti skupe preko 400,500 minuta u PL. Ostaces bez Lige Sampiona, sto je onako jako lose strateski.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...