Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Ma šta ste se ukeketili, nagovorio me Čova da igram sledeću sezonu i konačno ispunim dečački san. Samo treba da nađem ko će da mi pazi na jabuke, čim to rešim odmah počinjem sa pripremama

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Mairosu said:

Pritom, nešto underrated.

U studiju u kojem ja radim se snima još fazon pet podcasta, jedan fudbalski, jedan astrološki, jedan popculture, jedan filmski, itd itd. Odmah pored se snimaju one Mondo "Pitali smo Kiju Kockar o njenim instagram slikama" i "guglali smo Gazda Paju" zezalice. Imamo čini mi se jednog DPja i još par kamermana. Rade se i filmovi, tu je montaža, tu je sve. U takvim uslovima, ja bukiram studijski termin u najgorem slučaju sedam dana unapred (sve ispod sedam dana je frka jer drugi uzimaju termine), a pošto još uvek nisam Bill Simmons niti ću biti, niti je ovo emisija fazon "U Obruču" koja ide na TVu tad i tad, opcija da ja zovem nekoga i da mu kažem "Miki mi snimamo u petak u 11" je nerealna jer prosto, kako odgovara gostu tako će i tebi.

U celoj toj atmosferi da ja nekako zategnem Zvezdinog igrača između dve tekme, da se ispoštujem sa PR službom kluba, da mi se producentkinja znoji jer čeka da joj javim jel termin OK ili tražim last minute alternative, i da se na kraju sve desi onako kako smo najbolje jebeno isplanirali - e to vam je "dobro novinarstvo". Ono što se posle desilo u studiju kad stavimo sluške i krenu ton i kamere, to je lakši deo priče.

Dobra ti je vecina emisija, dosta zavisi od gosta, ali generalno mislim da bi trebao da zoves sve USA kosarkase koji igraju kod nas. Svi oni su bar malo nostalgicni, a tih lepo opustis pricom o bejzbolu , nfl-u i ostalim bezveznim usa sportovima. Poznajes njihovu kulturu osete se kao kod kuce + znas novinarstvo  i pomalo kosarku 😉. Po meni to ti je dobitna kombinacija. I ostali gosti ok, ali furaj amere bar kvartalno.

P. S. Edit Ove godine je tvoj intervju sa Beronom najbolji , dobra su ti takodje Edinova gostovanja. Kad smo vec kod njega i emisija U obrucu sa Dudom je bila zanimljiva.

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2019 at 1:08 AM, Mairosu said:


Nedelju dana posle npr.

Ja zovem Vujičina i kažem mu, Vjui, treba mi Zvezdin igrač. On ni pet ni šest, nego kaže, "za tebe je Billy". Hoću, super, 'ajde da peglamo, kaže Vjui, obradiću ga ja imamo tu neku proslavu večeras, samo da ugovorimo termine. Neverovatno ali sve pogodimo optimalno, sve bude po dogovoru, Billy dođe, odradi svoj posao ma-es-tral-no, još pritom oduševljen studiom, atmosferom, sve mu je leglo.

Priprema? Kolega Ognjanović mi je dobacio da je Patsfan, malo bacanje forica na konto rugla koje se zove Charleroi, tu očas posla neki bonding, sve ostalo je standardan "culture shock" intervju koji sam vam podvalio već x puta (Marcus Williams npr) i koji vam uvek zvuči novo i sveže jer ga niko drugi ne radi sem mene.

I da, hvala. Laskate mi, svi.

 

odličan intervju

 

builo bi super kada bi pozvao sadašnje/ili bivše trenere ovih mlađih repki,

onda neke igrače koji igraju u Nemačkoj, Belgiji, Poljskoj, Mađarskoj, Rumuniji... Ili ove neke koji imaju pečate egzotičnih destinacija u pasošu 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, The Walking Dravot said:

 

Opet ovo. :lol_2:

 

Fali Covicima za letovanje, pa da se ucipimo ko kolko moze.

 

Ne, napisali su dobar tekst kako je Milkov bat u medijima propraćen u odnosu na bat Milutinova.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, begbie said:

 

odličan intervju

 

builo bi super kada bi pozvao sadašnje/ili bivše trenere ovih mlađih repki,

onda neke igrače koji igraju u Nemačkoj, Belgiji, Poljskoj, Mađarskoj, Rumuniji... Ili ove neke koji imaju pečate egzotičnih destinacija u pasošu 


Hvala na feedbacku. Slađan je malo pričao o Poljskoj i Mađarskoj npr., ali Rumunija je odlična tema. Što se trenera mlađih tiče, Oliver Popović je bio u planu ali je morao da otkaže , ostale ću razmotriti od godine.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Mairosu said:


Hvala na feedbacku. Slađan je malo pričao o Poljskoj i Mađarskoj npr., ali Rumunija je odlična tema. Što se trenera mlađih tiče, Oliver Popović je bio u planu ali je morao da otkaže , ostale ću razmotriti od godine.

Pogledaću Slađana

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, pepe sancez said:

Oliver Popovic po CV-u komotno za zaobici. 

Oliver Popovic itekako bi imao sta da prica ponikao u Partizanu jos kao pocetnik odlucio jedan derbi svojim pogocima. Nikada nije dobio pravu priliku u Partizanu, posle nakon Spartaka, Beobamke umesto u crveno beli dres iz Atine obreo se na Mali Kalemegdan i ostavio itekako trag i kao na početku svojim pogocima tacnije trojkom odlučio jedan derbi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, daba said:

Oliver Popovic itekako bi imao sta da prica ponikao u Partizanu jos kao pocetnik odlucio jedan derbi svojim pogocima. Nikada nije dobio pravu priliku u Partizanu, posle nakon Spartaka, Beobamke umesto u crveno beli dres iz Atine obreo se na Mali Kalemegdan i ostavio itekako trag i kao na početku svojim pogocima tacnije trojkom odlučio jedan derbi.

 

Pravda za autocorrect.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, daba said:

Oliver Popovic itekako bi imao sta da prica ponikao u Partizanu jos kao pocetnik odlucio jedan derbi svojim pogocima.


Imam traumu od tog derbija, gledao kao mali sa ćaletom na nekoj planini u TV sali hotela. Posle je sve to vratio sa odlične dve crveno-bele sezone. I da, Olympiakos jeste nudio mnogo za njega koliko se sećam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mairosu said:


Imam traumu od tog derbija, gledao kao mali sa ćaletom na nekoj planini u TV sali hotela. Posle je sve to vratio sa odlične dve crveno-bele sezone. I da, Olympiakos jeste nudio mnogo za njega koliko se sećam.

Ako te put navede nekada kroz Kotor potrazi Ivu Petovica on sada drzi skolu kosarke , ima prica i prica, razgovorao je sa mojim ortakom koji nije nesto potkovan kosarkom opcinio ga je. Ja na zalost necu skoro u tom pravcu ali cu kad tad obaviti razgovor sa njime jer vredi sacuvati  i njegove uspomene.

Drugo izuzetnu pricu ima i Partizanov kosarkas Bata Radovic vredi snjime da obavis intervju covek koji je kao dete prosao pakao i postao jedna od kosarkaskih legendi.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...