Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Кени Габријел, на неколико места сам прочитао његово име да се повезује с нама. Мислио сам да од Фелдина не може горе...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja uopste ne mislim da je Gabriel losa opcija.

Cena mu je svakako pala i ne vidim da ce ga neki EL traziti.

Uz to, igrac je koji svakako nece gusiti Borisu, i sa njima cemo imati jos bolji sut sa te pozicije nego ove sezone i atletiku, a daleko vise od Fayea moze da ponudi u nekoj ISO igri(iako nije tu sjajan), vrlo je dobar u tranziciji, zastiti obruca.

Svakako bi bio uppgrade u odnosu na ovu sezonu na toj poziciji, a Tomic ga sigurno poznaje dobro iz Grcke.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Borca said:

Evo jednog pleja iz Octagon agencije, ne znam kakav mu je status u USA.

 

https://basketball.realgm.com/player/Isaiah-Taylor/Summary/56862

Cist kombo koji vise vuce na dva, vrhunski strelac, i ulaz polu distanca, trojka brz, stvarno u bilo kojem EL timu moze da bude trpac, ali lose vidi saigrace, i ako igra dva na dva gleda za sebe da kreira, a uz to je pomalo skracen za sa nekih 188, i to ver u patikama, a on ce u Kini i narednih godina da uzima kintu i trpa...

Link to comment
Share on other sites

Ako je realno da bude Simanic, Faje na cetiri i Kuzmic, Odzo na pet citajuci Milanov rad na prelaznom roku prosle sezone ne bih se iznenadio da pokusamo sa Agravanisom kao petim visokim.

 

Ako se bude pitao klub, tj. budzet onda nije iskljuceno da to bude Rile ili Jovanovic. Onda ce Milan sigurno teziti Perper ili takvom tipu igraca.

 

Za mene bi idealan izbor za nas bio Trej Tomkins, mada vidim da nije slobodan.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pepe sancez said:

Ako je realno da bude Simanic, Faje na cetiri i Kuzmic, Odzo na pet citajuci Milanov rad na prelaznom roku prosle sezone ne bih se iznenadio da pokusamo sa Agravanisom kao petim visokim.

 

Ako se bude pitao klub, tj. budzet onda nije iskljuceno da to bude Rile ili Jovanovic. Onda ce Milan sigurno teziti Perper ili takvom tipu igraca.

 

Za mene bi idealan izbor za nas bio Trej Tomkins, mada vidim da nije slobodan.

Ako se dobro sećam, Agravanis je umeo da nam se usere u život kao X faktor dva, tri puta. Red je da vrati karmički dug 😎

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kosjan Willavić said:

Ako se dobro sećam, Agravanis je umeo da nam se usere u život kao X faktor dva, tri puta. Red je da vrati karmički dug 😎

Jedini problem je sto je decko poluinvalid, gotovo da ne igra vec dve sezone

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ako se dobro sećam, Agravanis je umeo da nam se usere u život kao X faktor dva, tri puta. Red je da vrati karmički dug 😎

I ja se dobro sjecam.

4 minutes ago, Gudura said:

Jedini problem je sto je decko poluinvalid, gotovo da ne igra vec dve sezone

Naravno da je veliki rizik. Opet, tu su kljucne insajd informacije, a realno Milan je tu na izvoru. Nije iskljuceno ni to sto je Oli u tranziciji sada pa su i propusti moguci.  Mislim ja bih volio Printezisa, jelte, ali ipak ne moze ni budali balvan u oku promaci.

 

Generalno, djeluje da smo neutralni za poziciju cetiri, bilo bi to hljeba preko pogace da dovedemo neku bjesnu cetvorku, a da zadrzavamo i Fajea i Simanu.

 

Ali sta ako se desi povoljan draft za Simanu, a ko to zna, odjednom se javlja jaka potreba za dobrom alternativom. 

 

Ne bih se iznenadio da nam i Misko tu bude imao uticaj, jer realno jedino preko Simane moze da se opet uvali da utice. Tako da ne iskljucujem da se sve iznenada zakomplikuje nakon drafta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...