Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

1 hour ago, taliesin said:

 

It is absolutely clear that Filip Covic, in contrary to all the predictions and expectations, played more than a decent role in the play of the ABA League, for moments and very important. This is not a big deal. What is controversial are two things: 1. a media hysteria that celebrates Philip as one of the fundamental importance for winning the title and 2. how we have come to the point that it depends on whether Filip returns from his basketball mediocrity or not. Both these things point to the same thing, the massive prosthesis of an ephemeral player, no because he possesses extraordinary basketball values, but because he is the son of a suitable father. We did what we needed to do and now it has nothing to do with the results, otherwise we would write essays and essays about why we came into the situation that in a good part of the season, including this most important, attacks are organized by Davidovac, Beron and KC Rivers, of which only Billy has some experience with the position of pleja i to kao combo bek.

 

I 'ladno mi je macak nagazio na tastaturu i preveo tekst na engleski, sad pojma nemam kako da vratim original.:classic_laugh:

 

Koji ti je, očiju ti, ovo konverter? Ne znam za postojanje nečeg takvog - ili sam ja digitalno polupismen, ili je ovo gazda među konverterima koji nosi brutalku i bezbol palicu... 

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nek grmi jako said:

 

Koji ti je, očiju ti, ovo konverter? Ne znam za postojanje nečeg takvog - ili sam ja digitalno polupismen, ili je ovo gazda među konverterima koji nosi brutalku i bezbol palicu... 

 

Mogu samo macora da pitam ali sumnjam da ce mi odgovoriti tako da ga razumem.:classic_biggrin: Na nesto je stao na tastaturi i hop, ode tekst u prevod. Pojma nemam ni na sta je stao, ni sta je uradio, ni kako je uradio to sto je uradio. Tako da nije do mene vec do foruma.

Edited by taliesin
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Markoss said:

Kakvo je misljenje ljudi koji prate mladje kategorije o Pazinu? Ja sam ga gledao nekoliko puta, ali me zanima sira slika. Navodno smo jako blizu da ga potpisemo. 

 

Da glumim insajdera malo. Kaze Pazin da ga Nebojsa svakog dana zove i da misli da ovaj zna sta radi u svakom trenutku. Bas ga hoce Cova. Ovaj se lomi da ode na koledz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

image.png.7f3013d3a5b50fd42bc734228d4f5c8f.png

 

Da li je siroti Jamal vojvoda Vlatko ili pak Vuk Branković himself?

Nikola sad sedi u svlačionici Denvera, svi su izašli, on je ostao, uzima telefon u ruke, kreće ka folderu sa muzikom, međutim, predomišlja se, ide na Youtube, nalazi ono što treba, zatvara oči i sluša...

Svake noći Brankoviće pozivam na piće! (o-o-o!)
Svuda oko sebe nalazim slabiće! (o-o-o!)


EDIT : i ovako dobar post bacim u Zvezdin thread. E i treba kad je ponoć i ne vidim na oči više. NEKA STOJI.

Edited by Mairosu
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Predragdjape said:

Ako je Radanov vec jednom odbio Partizan, zasto bi sada otisao kod njih? To bi druga godina u nizu bila da nas domaci igrac iz prvog tima prelazi u njihov, bez problema, dok njihovim ni na pamet ne padne da predju kod nas...

 

Verovatno da kod njih nema nama interesantnog igraca, pa I ne prelaze.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Predragdjape said:

Bilo je interesovanja za Milutinova i Marinkovica pa me zato i zanima...

Milutinov je bio najbilizi, manager mu isti kao i Luki Mitrovicu, Tomicu, Beronu ali par telefonskih poziva " najvernijih" naglo promeni dobru volju igraca.

 

Oko Marinkovica je vise bila sprdnja nego prava namera da se on angazuje, bilo neko bockanje moze Sani Aranitovic ako vi nama Vanju u kontri.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa kraju je Aranitovic i otisao a Marinkovic ostao kod njih. Peckanje izgleda pecnulo samo nas.

Nece moci Stefan Jankovic da predje laze djubre za platu, listing iz banke u petak on u ponedeljak predao papire, idemo u Strazbur, Lozanu i Ujedinjene nacije...prc presao Stefan Jankovic, Cova zacutao.

 

U principu svaki igrac ide tamo gde misli da ce mu biti bolje i gde mu savetuju. Ako Radanov misli da ce napredovati u partizanu neka ide, bicu tuzan jer ga smatram bas dobrim igracem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako bas nemaju dobru ideju sta ce sa njim uzimanje Radanova nije nista drugo do trljanje nosa. I to je legitimno, ali najmanje odgovara Aleksi. 

 

Partizan vec na testiranju za 12 ima Trifu i Pusicu, Jaramaz je isto igrac sa loptom kojem trebaju minuti, a i oporavljanje Zagorca je prioritet. Gegic i Aranitovic su ocigledno vec proslost. Tako da nema puno prostora za eksperimentisanje. Partizanu na lopti treba neko ko ima instant kvalitet, ako takav dovedu onda Aleksa tek nema sta da trazi. No dobro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tamburinjo said:

Pa kraju je Aranitovic i otisao a Marinkovic ostao kod njih. Peckanje izgleda pecnulo samo nas.

Nece moci Stefan Jankovic da predje laze djubre za platu, listing iz banke u petak on u ponedeljak predao papire, idemo u Strazbur, Lozanu i Ujedinjene nacije...prc presao Stefan Jankovic, Cova zacutao.

 

U principu svaki igrac ide tamo gde misli da ce mu biti bolje i gde mu savetuju. Ako Radanov misli da ce napredovati u partizanu neka ide, bicu tuzan jer ga smatram bas dobrim igracem. 

Мени је та цела ствар око Стефана Јанковића таква навлакуша, као да је хтео Ћоки да га макне из тима, толико их је провоцирао Ћоки јавно и тајно да су се толико заинатили да га узму без обзира и да су хтели и да ниси хтели ( а хтели су). Јер није то неки играч он их је уништио ( мсм на Партизан) у добар део утакмица. Као оне сезоне нас у ЕЛ одавно нисам видео да човек  од 10 утакмица добије 3 искључења због 2 неспортске као он.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, sale11 said:

Мени је та цела ствар око Стефана Јанковића таква навлакуша, као да је хтео Ћоки да га макне из тима, толико их је провоцирао Ћоки јавно и тајно да су се толико заинатили да га узму без обзира и да су хтели и да ниси хтели ( а хтели су). Јер није то неки играч он их је уништио ( мсм на Партизан) у добар део утакмица. Као оне сезоне нас у ЕЛ одавно нисам видео да човек  од 10 утакмица добије 3 искључења због 2 неспортске као он.

1. Ustedeo je na plati Jankovica za drugu godinu ugovora (200 k) i popunio to mesto vecom minutazom Borise i igracem koji igrao za 50.000 manje

2. Maximalno odugvlacio sa zalbama, ne pojavljjivanjem na rocistima, prebacio na Fibu arbitrazu, medijski se kokali sa KKP dok je nasa ekipa uveliko bila oformirana, a njihova cekala Godoa da dobije papire.

3. Vise nece dovesti sebe u situaciju izgubi igraca zbog 72 sata kasnjenja uplate plata u roku definisano ugovorom

4. Sklonio sa plate jos jednog igraca iz iste agencije i time platu Jovanovica ustedeo sa proslu sezonu.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...