Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

1 hour ago, Jelencom said:

Svaka cast svima ali Majklu Odzi treba ponuditi neki visegodisnji ugovor sa velikim primanjima.Momak napreduje u svakom trenutku,izuzetno je pokretan za svoju konstituciju,koliko god da damo para za sezonu dvije bismo ga mogli hladno prodati da svu tu platu pokrijemo.Ko god da nam dodje od pojacanja Odzo mora imati 18-20 minuta minimalno prosjecno u Evroligi.

Za razliku od njega Ristic...

 

Pre nekih pola godine prognozirao sam da će Odžo biti naša najbolja prodaja u istoriji.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Laki21 said:

 

Pre nekih pola godine prognozirao sam da će Odžo biti naša najbolja prodaja u istoriji.

Ojo moze mnogo. Samo mora malo da radi na tehnickim stvarima. Osecaju kod povratnog pasa, odbrani iz pika a mislim da moze i bolje u odbrani samog obruca. Bice zanimljivo videti ga u EL, kako ce se pokazati u duelim sa EL centrima koji relativno snagom mogu da mu odgovore. Svakako on ima najvise prostora za napredak.

Link to comment
Share on other sites

Ristic je malo reci ocajan u odbrani.

Opet, veliki potencijal ima za napad.

Mora zestoko da radi i da ubrza noge, a i da bude cvrsci malo.

Za 3. centra je ok, bek ap ni u ludilu.

 

P.S

 

Mislim da za Kuzmu nije prazna prica, bar se ja nadam.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Radanov dobija minute , to je dobro ali ne koristi bas kako sam ocekivao iskreno, danas samo dva poena za 14 min.

Хехе како смо им само увалили Стефа Јанковића и она прича партизаи мора да плати бла бла бла, и они се мало да кажем уозбиљили у намери да га узму (што би реко неки брат не мош ти Човићу да продаш фору у кошарци коју већ не зна) ми их напалили они га узели. На крају они добили дрво а ми добили Фајеа а Бога ми и Боришу.

Хоћу да кажем (да не дужим а нисам ни мало 😱) да им треба дати и Алексу ко зна можда добијемо и Филипа.

Аха Филипа смо већ добили ништа онда. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi i ovakvu ligu moramo da imamo i da je igramo. Gde bi i kad to malo pionira - juniora iz unutrašnjosti treniralo? U prestonici ali kada upišu fax...?

Samo ostaje ta nelagodnost prvenstveno pred strancima ...kod nas igramo bez publike...u gostima - bez hale.

Zemlja košarke.

 

uzgred...imal vesti sa sastanka u Zagrebu?

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Pavaroti said:

Ojo moze mnogo. Samo mora malo da radi na tehnickim stvarima. Osecaju kod povratnog pasa, odbrani iz pika a mislim da moze i bolje u odbrani samog obruca. Bice zanimljivo videti ga u EL, kako ce se pokazati u duelim sa EL centrima koji relativno snagom mogu da mu odgovore. Svakako on ima najvise prostora za napredak.

 

Odžo ima telo od milijun dolara. Njegov problem je niska košarkaška inteligencija i sirovost - što i nije čudo s obzirom na to kako i na koji način se bavio košarkom do sada.

 

No, s druge strane, momak je neviđeni radnik, a to je za ono što poseduje fizički i najbitnije. Sećam se rečenice koju je izgovorio prošle godine neko od pomoćnih trenera ako me sećanje ne vara, koja je glasila otprilike da "Odžo ne izbija iz hale". Uz toliki rad, dobro vođstvo od strane struke i sticanje iskustva kroz utakmice, on može postati repektabilan EL centar. 

 

12 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Radanov dobija minute , to je dobro ali ne koristi bas kako sam ocekivao iskreno, danas samo dva poena za 14 min.

 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Wingwalker said:

uzgred...imal vesti sa sastanka u Zagrebu?

 

Ima.

 

3 hours ago, taliesin said:

Boj na Pantovcaku

 

Polecela dva vrana gavrana

do cestitog Dragoslav Bokana

Poslao ih iz Niksica Milo

da on sazna sta j' na skupu bilo.

"Oj, Bokane, djeticu veliki

odlican ti onaj kikiriki

svinjska rebra nemaju ti mane

bogme nisu lose ni banane.

Nego, nisam te zbog toga zvao

malo sam se s temom zajebao,

no te zovem sa terase "Mashe"

Okupi li ti ABA ligase?

Donese li odluka raznijeh

il' se vracas ti ruku praznijeh.

Jesi l' Covu na kolac nabio?

Sa Tomica kozu ogulio?

I Topica onu izdajicu

je si l' njega konj'ma rastrgnuo?

Zatvori li Zeleznicku knjigu?

Hocemo li igrat' Evroligu?

Cita Bokan a knjiga mu gorka

shvatio je da je jebo cvorka

kud ce sta ce od silnoga jada

presela mu cela Esplanada

Ali vidi da ne sme da laze

veza konja gde mu gazda kaze

srknu kafu i uzdahnu glasno

na odgovor on se baci strasno.

"Vidju, Milo, nemoj da si bjesan

Evroligu doneo ti n'jesam

Slovenci su dosli i Hrvati

i na njima taj ce spisak stati.

Srbi su nas opet zajebali

shvatili su da smo za njih mali

Ostoja je saopstenjem prdn'o

al' za Zagreb zlotvor nije mrdn'o

Zalizani mudro ne pomace

zna on gde ce proda igrace

Ko sto nas je izjebo za pare

sad ce svoje ranije drugare.

Ko sto kod nas u Moracu banu

eto njega na Kalemegdanu.

Od Dodika ni traga ni cara

prevejana ti je ta fukara

al najvise zabole me kara

sto dobismo od naseg Mornara.

Sjebase nas ta sumnjiva lica

dok si reko hala Sokolica.

Smrko sam se ne znam sta da radim

ladim jaja tu u Esplanadi."

Cita Milo pa sastavi prste

otposla mu reci muske, cvrste:

"Oj, Bokane, od Rastoka vilo.

ne brini se, bilo sta je bilo.

No kad si vec u po bela sveta.

Vidju onaj sleper cigareta

kod Karlovca pukla mu je guma

bachi ti tu kosarku sa uma."

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mairosu said:

Ojo je bukvalno Einstein lično za Lessorta. Lessort ni kad mu nacrtaš nije radio ono što bi trebalo. Ovaj barem sluša i ne pravi svinjarije, a kad napravi shvati brzo gde je sjebao.

 

Odzo izgleda kao komad bukovine, pre svega zbog stereotipa koje vecina belaca ima prema zift crnim crncima koji su kao od brega odvaljeni, ali daleko od toga da je neinteligentan igrac. Njegov problem je to sto se kod nas po prvi put u zivotu susreo s tim da mora da uhvati pas, pa mu treba vremena da ruke postanu mekse i hvataju lopte koje dolaze iz raznih uglova i razlicitom brzinom. Meni deluje da upija bukvalno kao sundjer, retko sam ga vidjao u poslednje vreme da napravi dva puta isti takticki kiks na jednoj utakmici. Ima on, naravno, jos uvek more nedostataka ali ako nastavi da napreduje ovim tempom mogao bi dobar asset da postane vec sledece sezone. A verujem da hoce, imam utisak da se covek bas raduje kosarci, igranju, napredovanju, mislim da ga jos nijednom nisam video da je izgledao smoreno na terenu i da mu se ne igra. Gresi, petlja, ponekad cak i upadne u seriju gluposti ali se cupa koliko moze i konstantno je aktivan.

 

Uzgred, covek ima 216 cm i 140 kila, ne moze se od njega ocekivati da leti po terenu, u Evropi su retki centri tolike visine i kilaze da su nesto posebno eksplozivniji od njega. Nije on preterano spor ali jos uvek ne cita dobro igru, kad/ako nauci bolje da se pozicionira i cita akcije bice sila u odbrani. Onolika telesina u reketu, strah da te uhvati samo od prisustva. Takodje preko leta treba raditi s njim na tajmingu postavljanja blokova i odmotavanja, to Bobi, recimo, kod nas nikad nije naucio. Odzovi blokovi bi mogli da budu pravo zajebani, tesko ga je uopste pomeriti s mesta a kamoli izgurati dovoljno da se provuces. Ako dodje Kuzmic imace od koga da nauci, Kuzma je to bas dobro radio.

 

Ali, Odzo i Kuzmic.:classic_laugh: Moci cemo fabriku namestaja da otvorimo, odeljenje za regale od punog drveta i viktorijanske trpezarije.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...