Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Hvala Billyu na ovoj simultanci, hvala mu sto ne moram da gledam jos jednu utakmicu u kojoj cemo igrati odvratnu kosarku bez ideje.

 

Koji je Tomicu kurac sa izjavama? Tip se ponasa kao dete.

 

Covic zavrsio sezonu nakon aba lige i poceo da cascava prisustvom. I to smo doziveli, da nas Filip Covic u dresu Zvezde cascava prisustvom. Ali to je valjda neki logican sled dogadjaja. 

 

Od mene ova sezona nema prelaznu ocenu kada se radi o igri, premalo smo videli.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Dejan Davidovac

Filip Covic

Bili Beron

Kevin Kresvel Rivers

Branko Lazic

Borisa Simanic

Mo Faje

Majkl Odzo

Dusan Ristic

 

 

Sampionski mentalitet i zelja za pobedom i na -14, pred gostujucom publikom, za 20. titulu i drugu zvezdicu na grbu. 

 

Hvala Zvezdo! 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je idealna situacija da moderacija malo proluftira topik, vidi ko je za upozorenje, ko za "sport za decu", a ko ni za to (član 8).

 

Drugačija rešenja za ovoliko odsustvo elementarnog razuma i "čiji je tata jači" debilisanje zaista ne postoje.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

 
 
 
2 minutes ago, Del Piero said:

Od mene ova sezona nema prelaznu ocenu kada se radi o igri, premalo smo videli.

prestrog si

kad smo Bili kompletni i kad je Tomic pravio neku pripremu delovali smo u vise navrata vrlo ubedljivo

podsecam da smo dobar deo sezone odigrali sa felipeom kao 1. plejom

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedva preziveh tekmu. Cim je Bili dao kos ugasio sam komp. Mislio sam da ima jos da se igra i nisam smeo da odgledam snimak. Pogledah na O2 a ono prva vest Beron napravio korake. Umalo ne polupah monitor. Molim, mislim ozbiljno, ne zezam se niti provociram, kazite mi jel ovaj horor od KLS gotov ili utakmica nije registrovana i igra se druga kako procitah na O2. Doduse to su brzo skinuli. Jos jednom, molim vas ko boga kazite mi sta se desava i mogu' l da slavim titulu:forum_geek:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Боги said:

Лепо вече на Калишу покварили пар кретена који су се попели, зајахали микрофон и вређали Новицу. Непотребно скроз. 

 

Eh, da je samo par kretena. Možda na Kališu. U hali je solidan broj ljudi pevao o "jebanju Novicine žene".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mucna i sezona za povracanje licno meni. Hvala Bogu pa je kraj. Ako ima zdravog razuma paziti iduce godine oko skupljanja ekipe i primarnih pozicija. Jeste uspeh osvojiti ABU i KLS sa jednim plejem i jednim centrom, a taj plej je jebeni midzet ni manje ni vise. Napokon kraj-ja presrecan zbog trofeja, ostalo fij-fuj.

Link to comment
Share on other sites

 
 
 
3 minutes ago, medobrundo said:

Ko neće nikada priznati? Ko su to oni?

prvo da se slozim sa tobom oko potrebe da se malo zavede red

 

drugo, da odgovorim - eno tamo kod njih kolega rece dok neko ne okaci slike kako kucac samara sudiju i drobnjak gazi liniju...sve na ovom svetu nije istina

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, medobrundo said:

Mislim da je idealna situacija da moderacija malo proluftira topik, vidi ko je za upozorenje, ko za "sport za decu", a ko ni za to (član 8).

 

Drugačija rešenja za ovoliko odsustvo elementarnog razuma i "čiji je tata jači" debilisanje zaista ne postoje.

Ne vidim da iko podjebava ili troluje topik, uglavnom su svi rekli da su bili koraci, jedino je nekom zao sto se tako zavrsilo a nekog zabole uvo. Mislim da je normalno pisanje u veceri kad se osvojila titula.

Sto se tice Partizana, od njih smo pokazali da smo bolji, ne mnogo ali da smo ipak bolji. Skor je  7-3 ove sezone, I ubedjen sam I ja I koliko vidim Partizanovci da bi mi uzeli titulu I da su sudjeni koraci.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Swift Pancakez said:

prvo da se slozim sa tobom oko potrebe da se malo zavede red

 

drugo, da odgovorim - eno tamo kod njih kolega rece dok neko ne okaci slike kako kucac samara sudiju i drobnjak gazi liniju...sve na ovom svetu nije istina

 

Ok, i dalje je to jednina, zar ne? Takođe, treba imati malo (više) obzira i prema drugim forumašima, koji navijaju za Partizan, u situaciji kada se izgubi na ovakav način. Ona -- u pobedi se ne ponesi... je zaista zlatna vredna. Koliko sutra, (iz)gubićemo i mi na taj način, pa neće biti ni smešno, ni simpatično.

 

Naravno da ne očekujem, niti treba ovde ljudi da tuguju -- naprotiv, to je sport, i dešavaju se takvi propusti -- ali ne mora da se staje nekome na žulj, pa da se ide dalje u navijački šovinizam sa "nismo isti" i sličnim baljezgarijama.

 

I iskreno, kome je prijalo ovo finale, svaka mu čast. Drago mi je zbog titule, drago mi je jer su DD i BB pokidali, i to je to. Sve ostalo je za zaborav, a naročito ponašanje navijača i rukovodstva -- a i pojedinih njihovih igrača.

  • Like 16
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Neko se bunio što sam juče rekao da je na klupi KKP šarlatan i prodavac magle, pa dovoljno je pogledati kako su branili poslednji napad sa nepostojećom stranom pomoći, ono je za momentalno spaljivanje diplome. Na žalost u njihovoj upravi su se neki dozvali pameti, pa postoji dobra šansa da ćemo naredne sezone imati značajno teži posao.

Edited by VoodooDerina
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, medobrundo said:

 

Ok, i dalje je to jednina, zar ne? Takođe, treba imati malo (više) obzira i prema drugim forumašima, koji navijaju za Partizan, u situaciji kada se izgubi na ovakav način. Ona -- u pobedi se ne ponesi... je zaista zlatna vredna. Koliko sutra, (iz)gubićemo i mi na taj način, pa neće biti ni smešno, ni simpatično.

 

Naravno da ne očekujem, niti treba ovde ljudi da tuguju -- naprotiv, to je sport, i dešavaju se takvi propusti -- ali ne mora da se staje nekome na žulj, pa da se ide dalje u navijački šovinizam sa "nismo isti" i sličnim baljezgarijama.

 

I iskreno, kome je prijalo ovo finale, svaka mu čast. Drago mi je zbog titule, drago mi je jer su DD i BB pokidali, i to je to. Sve ostalo je za zaborav, a naročito ponašanje navijača i rukovodstva -- a i pojedinih njihovih igrača.

pa nije jednina

jednina je taj lik u ociglednom bunilu, ali za ovo nismo isti i sl. debelo masis obruc

ta prica je sa one strane brda i potekla, i dalje se vrlo pazljivo gaji tamo

ili si zaboravio “vezana jedna ruka i noga, tu smo samo da uvelicavamo tudje uspehe, poslednji bastion opozicije, avangarda, kadinjaca nece pasti, casovi ljubavi...” i ostale baljezgarije iz nismo isti fioke

 

za meru i ostalo se slazem

 

3 minutes ago, VoodooDerina said:

Neko se bunio što sam juče rekao da je na klupi KKP šarlatan i prodavac magle, pa dovoljno je pogledati kako su branili poslednji napad sa nepostojećom stranom pomoći, ono je za momentalno spaljivanje diplome. Na žalost u njihovoj upravi su se neki dozvali pameti, pa postoji dobra šansa da ćemo naredne sezone imati značajno teži posao.

gosn repeša stize

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...