Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

4 minutes ago, ИEsA IlIC said:

 

niko nije primetio, evo gledam niko ni sa klupe komsija nije trazio korake. vesto ih je prodao jer je poneo loptu pa niko nije ni skontao da je napravio tri koraka. 

Tražili su korake odmah sa klupe Partizana, mada iskreno ni ja nisam provalio do usporenog snimka, tu se jasno vidi. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, The Walking Dravot said:

Zavrsilo se nebitno prvenstvo besmislene drzave.

Pobednik kao i porazeni dobija kurac od ovce.

Danas se radujemo Partizanovom porazu, a vec sutra cemo nastaviti da zivimo svako svoj licni poraz zivota u ovakvoj zemlji.

 

Pobednik dobija zvanje sampiona Srbije. Sport se igra za trofeje, ne znam kad je to prestalo da bude dovoljno.

 

Inace, mi se ovde radujemo pobedi Zvezde.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je sto se ovako zavrsilo. Mnogo kacamaka mira da protekne da bi se neke stvari vratile u balans.

 

Sudije su inace celu seriju vestacki drzale u egalu, svaka cast, treba to umeti. Doduse, ima i momenat volsebnosti koji prosto ide uz kkP.

 

Zasluzio je Bili, a gospodin Tomic citiranjem jednog polucirkuzanta stavio zavesu na ovu sezonu.

 

A sad u jedan pametan apgrejd ekipe da krenemo.

Link to comment
Share on other sites

Da je bilo fer suđenje, u momentima kad je bilo najbitnije, igrao bi se peti meč.

 

I koraci Berona i tehnička Zagorcu su nepotrebno guranje od strane sudija - ovo prvo čak i u suprotnosti sa pravilima, a drugo ima neku zaledjinu na papiru, ali avaj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da li je realno da je Gagula (a i Jankovic) napravio onakav blickrig nad Riletom, kao i da su nam toliko lopti u tim momentima pohvatali u napadu.

 

Sigurno nije sve do njega - nije ni Simanic neka sila u reketu, ali je Rile baš izgledao nesposobno i izgubljeno.

 

Rasko Katic stil odbrane. Sa takvom odbranom, ne može ni EC da igra.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Veliki trijumf, druga zvezdica i nastavak niza, zasluzeno. Sudije ocajne tokom cele serije, ali bile su ocajne i u finalu kupa kada je mec resen faulom u napadu Renfroa, bila je i trojka iz auta, i jos milion stvari dakle to neko sad prenemaganje i pokusaj umerenosti je trebao biti mnogo ranije a ne sada. Tad je bilo ko gubi ima pravo da se ljuti, Covic , Vucic, Vesic, ovaj onaj e pa neka i sad to bude kad krenemo da polemisemo o koracima, korake je nas savez napravio mnogo pre ovog finala.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

A drugi mec i sudjenje si preskocio?. 

 

Ništa nisam preskočio. Da su sudije odradile svoj posao kako je trebalo u odsudnim trenucima i sudile čiste i očigledne korake, bio bi petog meča.

 

Mogu da zamislim tvoje pisanje da su oni na ovakav način došli do pobede.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je ulozena zalba na ishod utakmice. Nema sanse da to prodje, ali sad se zna i da zato njihovi igraci nisu izasli na dodelu medalja. Losi gubitnici kao i mi u Kupu. Samo, koji izgovor ima Danilovic? Ili Tomasevic? Kako je moguce da nijedan funkcioner KSS-a nije na predaji medalja ili trofeja???

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, medobrundo said:

 

Ništa nisam preskočio. Da su sudije odradile svoj posao kako je trebalo u odsudnim trenucima i sudile čiste i očigledne korake, bio bi petog meča.

 

Mogu da zamislim tvoje pisanje da su oni na ovakav način došli do pobede.

Da li je bilo stete na Zvezdinu stranu, zbog kojih ne bi bilo ovakvih zavrsnica, nadam se da si ovako pisao i nakon finala kupa, i nesto se ne secam njihovih navijaca koji su vikali da je Renfro napravio faul u napadu. Ps. Utakmica nije registrovana Partizan se zalio .

Link to comment
Share on other sites

Da li je realno da je Gagula (a i Jankovic) napravio onakav blickrig nad Riletom, kao i da su nam toliko lopti u tim momentima pohvatali u napadu.
 
Sigurno nije sve do njega - nije ni Simanic neka sila u reketu, ali je Rile baš izgledao nesposobno i izgubljeno.
 
Rasko Katic stil odbrane. Sa takvom odbranom, ne može ni EC da igra.


Sa takvom odbranom on je daleko i od nivoa ABA lige. Zivo me interesuje koliko on moze da napreduje na defanzivnom kraju terena, ali cisto sumnjam da ce moci da dogura do nivoa rezervnog centra.


U ovoj finalnoj seriji sa Partizanom, jedino korisno sto sam video je da Rivers u ovoj fazi karijere nije igrac za Zvezdu. Deluje kao mnogo gotivan tip ali ovo je sve vreme dosta tanko i ne donosi nikakav added value.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...