Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

Hahaha ovo su Bb jones postovi opasno racionalizovanje ali dobro idemo pasus to pasus.

sklekovi- izazov? Koji je snimljen i izbacen na internet da bi se ponizili ti isti ljudi dok se khabib  ceraka. Ukratko retardiranost internet generacije


cenzura umetnosti- napisao kuda ide nase omladina pa su reperi poceli da dobijaju pretnje smrcu, nastup otkazan zbog sigurnosti. Izvinjenje reditelja- isto jos fazon izvini se djuri sto te je tukao.


moze on da bude tradicionalista to je njega stvar ali kada pocinje da direktno utice na slobodu i cenzuru cega kod onda postoje opasna stvar. Kao Djokovic sutra da kaze kuda ide nasa omladina kada govna Jala brat i ostali nastupaju, ovi slucajno dobiju pretnje i otkaze se nastup. Mozda djokovic to misli ali nije toliko retardiran da ne zna koliku moc ima pa ne prica to javno i poziva na cenzuru.


Krvave pare su placale njegove training campove. Kako ne prozivaju 2 borce bas je skoro i usman prozivan da mu je bivsa cinkara koja je bila dupli agent, da mu je menazder.

Link to comment
Share on other sites

OK, agree to disagree. Ja mislim da ti sklekovi uopšte nisu big deal. Retardiran smisao za humor jeste. Ponižavanje mislim da nije.

 

Nisam sad siguran ko od nas dvojice ima pogrešne informacije, ali koliko ja znam Khabibova izjava za rap-erski koncert nemože biti povod za otkaz koncerta, jer je to izjavio posle otkazivanja. Ispravi me ako grešim.

 

Ako te dobro razumem, ti bi promovisao slobodu govora tako što bi cenzurisao Khabiba?

 

Imaš li taj spisak ljudi koje je Kadyrov klao? Odma zovi Putina da ga skine sa vlasti i da se mu odma sudi za te zločine. A ako "krvave pare" znači to da ga je financirao sumljiv političar, onda treba pogasiti najmanje pola sporrtskih klubova na svetu.

 

Abdelaziz jeste ljiga i ja bi bio jako srečan kad nebi morao da gledam njegovu odvratnu facu. Ali kao što sam spomenuo u prošlom postu, da je on stvarno bio neko i nešto,  išo bi malo na sunčanje u Guantanamo a ne vodio jaku meneđersku agenciju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

NE neka prica sta hoce nije moj posao da se brinem za Dagestan. Americki model moze on da prica sta hoce kao sto mogu ja da je opasno govno koje ima neku moc iz nekog razloga. Mislim razlog sto ima moc je sto zivi u vukojebini, zato je opasan Konor ipak nema moc da odlaze predstave i koncerte preko instagrama.
Bio je povod za pretnje smrcu koje su proizvele otkaz koncerta.
 

The following month, rapper Egor Kreed was forced to cancel his performance in Dagestan after being threatened with rape. Nurmagomedov later referred to this as “no great loss.”

https://web.archive.org/web/20171001021555/http://realfightstories.com/2015/12/02/real-ali-abdel-aziz
Evo ti pa citaj za Alija, malo je izjebao FBI kao cinkara ali dobro

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Senn said:


Bolje pitanje bi bilo: kakva su očekivanja za Jones vs USADA :classic_biggrin:

 

 

 

Šalu na stranu, dobija (i Reyes-a i USAD-u) pa prelazi u HW...

 

Pogledao sam malo vaganje i face off, Jones izgleda jaci i sigurniji. Imam utisak da se Reyesu odsjekle noge. Jones mu se unese u lice, a ovaj uzmakne. 

 

Bice interesantno ako Jones predje u HW. Tamo ga cekaju Miocis i Nganou izmedju ostalih i bice zanimljivo vidjeti kako ce se s njima nositi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Honey Badger said:

 

Pogledao sam malo vaganje i face off, Jones izgleda jaci i sigurniji. Imam utisak da se Reyesu odsjekle noge. Jones mu se unese u lice, a ovaj uzmakne. 

 

Bice interesantno ako Jones predje u HW. Tamo ga cekaju Miocis i Nganou izmedju ostalih i bice zanimljivo vidjeti kako ce se s njima nositi. 

Mislim da Jones može da izgubi jedino ako se suviše opusti, počne da se glupira i pokuša da ga ponižava... pa iznenada dobije po bradi (što se nikada nije desilo pa valjda neće ni sad).

 

Nego, Yoel izdominirao :classic_biggrin:
 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Honey Badger said:

 

Pogledao sam malo vaganje i face off, Jones izgleda jaci i sigurniji. Imam utisak da se Reyesu odsjekle noge. Jones mu se unese u lice, a ovaj uzmakne. 

 

Bice interesantno ako Jones predje u HW. Tamo ga cekaju Miocis i Nganou izmedju ostalih i bice zanimljivo vidjeti kako ce se s njima nositi. 

 

Meni je izgledalo kao da je Reyes hteo da snimi Jones-ovu faceoff foru kad ne gleda u protivnika, nego u neku x tačku. Možda grešim

 

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Meni je izgledalo kao da je Reyes hteo da snimi Jones-ovu faceoff foru kad ne gleda u protivnika, nego u neku x tačku. Možda grešim

 

 

 

Ja sam vidio da je Jones zauzeo prostor koji je zauzimao Dana White i stao je na par centimetara od Reyesa. Ovom je bilo neprijatno te je malo ustuknuo. 

 

Podsjetilo me na Tyson vs Spinks prije mnogo godina. Cekao sam do 4 ujutru sa starim i Tyson ga je prosuo kao saku rize u roku od nekoliko sekundi. Srecom, Spinks se nije i bukvalno usrao. Pred sami mec, Tyson se zagrijavao lomeci zid i limene ormarice u svlacionici, dok je Spinkssve to slusao iza tog zida. U ocima mu se vidjelo koliko je prestravljen. 

 

Tako mi dosta djeluje i Reyes ali vidjecemo. 

Edited by Honey Badger
Link to comment
Share on other sites

Ticma je odradio moj posao oko Kabiba, tako da ja nemam mnogo za dodati.
Lik je odraso u okruzenju gde je normalnu da se dresiraju mecke i da se muce, da bi mogao da se igras sa njima, i to je tamo legit totalno.
Pravo na misljenje i na stav dajem tamo gde to konceptualno ima smisla. Takvima oblicima socijalnih grupa i kultura ne prastam sve na ime "pravo na stav".
Kad je toliki junak nek izadje u sumu da se rve sa nenaplasenom i uslovno neizmucenom meckom, pa nek ispadne muz....

Ceo narativ oko Kabiba je jedna prilicno povrsna savrsena laz i jeftino prodavanje nekih moralnih nacela.
Dovoljno je pametan(i ti koji ga savetuju) da zavara brdo onih koji padaju na to. Ali nije dovoljno da njegov svest pojmi sa kakvom vrstom odgovornoscu barata, i kako je zloupotrebljava.
Kao bica i dalje na racun filmova, mitova i prica povezujemo neku ultimativnu heroicnost sa onimna koji su najjaci, sampioni su itd. Jos ako neko nema cocky nastup, nego je kao povucen, ne proserava se stalno. Uf, taj je stvarno real deal baja, delija.... junak... kraljevic marko

Ali ono, neka vam ga Kabib...



Sto se tice Jones-a., ja mislim da ce biti jako nezgodno. Jonesu je neophodno da odvede do trece runde. Posle su sanse znatno na njegovoj strani. Reyes moze svakog, ali bukvalno svakog, ukljucujuci i teskase da posalje na dupe sa tim zadnjim direktom, kad switchuje teziste na tu zadnju nogu.
 

Edited by BattleBorn
Link to comment
Share on other sites

U sustini od sampiona u UFC-u, jedino su su Stipe i Adesanya (Adesanya jeste  flashy dancer, zajebant itd, ali nije kreten) likovi za koje bih mogao da kazem da su do jaja carevi.
Nema potrebe da se nuzno najjacim/najboljim borcima daje i epitet nekog moralnog i etickog sampiona.

Ako se gledaju borci iz top15, kao nekakve postene careve bih stavio:

Cannonier, Wonderboy, Whittaker, Antony Smith, Thiago Santos,  Holloway, Poirier, Cerrone,  Felder, Lawler, Leon Edwards (meni je gotiva lik za sada), Maia, Neal, Luque, Hall...
Nema tu nesto mnogo onih koji drze pojas. I ta aura karakternih sampiona se cesto dodeljuje na pogresnu adresu. 

Tony Fergusona je tesko definisati... Korean Zombie-a nisam iskreno dovoljno ispratio kakav je lik.

Link to comment
Share on other sites

Čovek se zove Habib pre svega, i trenutno je najbolji borac u LW ikada i ozbiljan kandidat za MMA GOAT-a. Kakav je čovek? Kao i za 95% sportista, ne interesuje me. Dok god nije neki pedofil/ubica/silovatelj/child molester nek radi šta hoće

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za mene na ovom  virtuelnom prostoru moze da bude i Kalabib...

Da bi bio ozbiljan kandidat za mma goat-a bi trebalo jos jedno 7,8 puta da odbrani titulu.
Prodali su vam stats pricu(kao sivi duks sa kapuljacom u Wal-Martu), o nekom 28-0 (ANDIFITIDDDDDDDDDDDD VAUUUUUU), od kojih su za greatness considering mozda 2, i to obe protiv slicnog tipa borca. Pobedio je pijanog i nadrogiranog strikera posle 2 godina rusta. I njegovu dosta slabiju verziju. 

Jones se veceras bori po 14. put u championship borbi, + pobeda protiv Badera.

Jones ima vise championship pobeda nego Khabib svih pobeda u UFC-u. Nema prakticno poraz u mnogo tezoj kategoriji, gde se lakse desavaju nepredvidivij lucky punch porazi.
Uzmi digitron i presaberi se pre nego sto pomenes da je Khabib u nekakvoj GOAT diskusiji..

Svi ti momenti kad UFC provuce Khabiba kao nekog goat contendera su samo proracunata proseravanja iz 2 razloga.
Prvenstveno, velicanjem Khabiba UFC pravi leveridz u pregovorima sa Conor-om, i oko para za mec, i oko te zelje Conora da dobije udeo u kompaniji.
Obaraju mu cenu tom nekom pricom  "Nemoj da mislis da mozes da imas takvu pregovaracku moc, imamo lika koji te pobedio". 
Pre 3,4 meseca dok su bili pregovori sa Conorom oko meca, tad je Dana izjavljivao "Conor vise nije the man, oko Khabiba se sad sve vrtii"
Posle 18. januara gde god da se pojavi prica kako je Conor veci superstar od Jorana i Alija.

I drugi razlog je muslim naftasko trziste, cije su pare Dani primamljive.

Edited by BattleBorn
Link to comment
Share on other sites

Hahaha, goat maj es. No dobro, sto pre shvatis da je ufc samo jos jedna kofa zabave a ne sporCka org ili kako vec, lakse ces shvatiti ovakve scenarije i odluke. Idemo dalje

 

ali koliko bb-a boli dominejšn Kabiba, i meni bude zao coveka jbt. U redu kolega, znamo svi sta mislis o coveku (dobrim delom se slazem sa tobom!) ali ono, take it like a man. 
Provlacis iste fraze koje i ja za konora. Njemu slepo verujes, pravdas ga ovim i onim, zaljubljen si a ovamo prosipas druidsku mudrost kao narod je zaslepljen to je ufc jebiga...hehe. 
 

najjaci goticav EL KUKUUUUUJ!! Idemo sinko, uz tebe do koske. 
 

adesanja (usiljeni pubertetlija) - joel frik romero;

 

idemo romeroooooo

Link to comment
Share on other sites

Ja sam totalno pogresno procijenio Reyesa i odluka sudija je mogla biti i drugacija. Opet, kad je neko sampion ovoliko dugo kao JJ, nije jednostavno dati odluku izazivacu ako je iole upitna.

 

Reyes ga je mogao dobiti da je rizikovao malo vise i nakon sto ga je znao potresti dobrim udarcem, isao u nastavak i slozio po neku kombinaciju za TKO.

 

Jones je imao slican rezultat sa Gustafsonom u prvom fajtu ali ga je u revansu nesumnjivo tukao. Ako Jones ode u HW, necemo vidjeti revans sa Reyesom, a nisam siguran i da bi bio drugaciji ishod.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slazem se da je bilo 3-2 za Reyesa vrlo verovatno.

Ali jedno pitanje, i nije vezano za ovaj meč, da li bi bodovno trebalo više da donose championship runde, tj 4.5 nego tipa 2. i 3?
Da se razumemo, po nekom bodovanju ovo je 3-2 za Reyesa.

Po nekoj metrici ostvarene prednosti po rundama, Jonesa je ukupno bio bolji od Reyesa, jer je cetvrtoj i petoj rundi ukupno napravio vise nego Reyes u prve 3.

Ja sam odmah i za Rakica protiv Volkana rekao da bih da mi ima smisla pobeda jer bio bolji borac u finisu meca.


IMHO, in perfect world, ovo je DRAW, i UFC mora da rqadi na tome da nadje način da ovakvi mečevi budu draw.
 

Link to comment
Share on other sites

Ja bi reko da su to sve legitimna pitanja. Znači dali bi Championship rounds trebali da budu bodovani jače, ili da se gleda čitav meč u kompletu, umjesto bodovanje po rundama i tako dalje. Ali po trenutnom sistemu je ovo 3-2 Reyes, ali i da je bodovanje po ovim predloženim formatima, nemože se reči da bi Jones sigurno dobijo. Jer bi oba borca spremila drugačiju strategiju i ko zna kako bi u tom slučaju išao tok borbe.

 

Jedno je sigurno. Pod hitno mora nešto da se uradi po pitanju sudijskih oduka. Ljudi koji trenutno donose ove jako važne odluke su očigledno nekompetentni. Bodovati meč 4-1 za Jonesa je krajnje neozbiljno. A koliko sam pročitao, bilo je još nekoliko čudnih odluka jutros, a bude ih maltene na svakom eventu.

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...