Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

Masvidal i Usman su starlete, i to očajne. 

Masvidal je ispao samo takva luzerčina. Leon Edwards mu je lepo vratio tweet-om sad. Kao šiparica u bademantilu se nacrtao u prvi red, i on i Usman, obukli se specijalno za to da provuku paznju Konora. A Konor u fazonu "whatever..."

 

Samo im je falio Alijev Homer Simpson, Gaethje, koji omalovazava Konora a tačno bi mu okosio travnjak u Irskoj, samo da ga Konor odabere za fajt.

 

Muka mi je više od tog prozivanja Konora kako je na neki nezasluzen nacin zaradio pare i slavu, a ujedno ga mole za mec. Konor je selja koji misli samo na pare, nije true fighter, odmah se sklonio kad namlatio keš. A ovamo ih zabole uvo i za titulu i za pojas i za sve, pustili bi pojas niz reku ako moraju da buraju izmedju toga i meca sa Konorom. Posle kojeg, kako sami kazu, bi se povukli.

 

Nisu svi isti, ali dobar deo boraca, bi dupe prodalo da su Konor, i pljuju ga samo zato sto on je on uspeo ono što oni nisu.

Sta god da Konor odabere (da, on bira), a da nije Felder, je rizican meč, gde moze dosta da izgubi. Pa cak i Nate...

Ako se odluci za Usmana, Masvidala, Khabiba, Colby-a, Tony-a, Gaethjea, Woodley-a... Onda nije došao zbog para. Para ima, pare moze jos da mlati mnogo na bokserskim mecevima gde nema sta da izgubi

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Squabbit said:

pih bice opet isto...
Money fight vol 2

Sada se fura priča kako Connor nije bio commitment (donekle ima istine) kako bi uspeli da ugovore revanš. A irska starleta ne bi dobio Khabib i da je commitment bio na max što će revanš i pokazati. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa realno, jbg Habib je u drugom fazonu koji conoru ne prija.. 
Ako zakazu opet ovaj ce da se manicno sprema sve vreme, a conor?
Pa vrv ce i on al nekako mi se cini sa manje zara..

Moze conor svakoga da drkne to stoji, al cesto se pita i ta druga strana ne kao za vikend

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

A da islamista dobije prvo Fergusona, pa da kasnije  Dana ugovara revanse.

Inace Israel vs Romero je isto zvanicno, zanimljiv i opak 1 izazov za Israela
 

 

uh uh to ce biti zlo!
Meni poprilicno drag islamista, a ako pobedi Tony onda sam jos srecniji. 🙂 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

A da islamista dobije prvo Fergusona, pa da kasnije  Dana ugovara revanse.

Inace Israel vs Romero je isto zvanicno, zanimljiv i opak 1 izazov za Israela
 

 

Drago mi je da je trenutna situacija u MW takva da če Romero dobiti još jednu šansu za pojas, s obzirom koliko blizu je bio protiv Whittakera. Sa druge strane ne mirišem nešto Adesanyu, ali respect zato što ne sedi na tom pojasu nego je u fazonu "neka stanu u red, da jih poslažem ko domine".

Link to comment
Share on other sites

Pa nema hajpa tu,  mislim bice sigurno vece interesovanje ovde i generalno kada dodje nedelja borbe. 
Ali 99% to ide u vintage Jones pobedu  odlukom sudija. Ovo 1% posto je MMA. Nema Reyes neki opasni rezime, dobio Weidmena koji je otisao u diviziju iznad(pre toga imao 1-4), i split odluka protiv Vulkana(ovde mnogi misle da je Vulkan trebao da dobije), nije to neki vauu ocistio diviziju rezime, niti Smitha niti Santosa nije dobio.
A Jones je bio uzasan protiv Santosa da ovaj nije sam sebi pokidao ligamente i sve sto se moze pokidati,  verovatno bi imali novog sampiona toliko je uzasan bio Jones.

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tony ima sanse ako stvarno uradi ono sto planira, a to je da napadne sa ledja i ako uspe svojim potezima da pobegne od zice.
Nije Kabib toliko dominantan zbog pjur rvanja, dominantan je zbog zice i koriscenja zice. Na sredini oktagona on nije dominantan protiv all american wrestlera ili nekog ko ima wrestling+bjj kao Tony.

Ne bi bilo iznenadjujuce da Tony napadne nekom giljotinom gde svojevoljno ide u bottom. To su i on i Eddie Bravo pricali.

Single leg veverica pokazuje kakva su gnusna bagra on i njegovo dagestansko pleme. Pre 20 dana glumi neku karakternu i principajnu velicinu, kategoricno porucuje nesto celom UFC-u "Konor ne dobija revans, nema poente ni da probaju, ne postoje te pare." da bi sad sami krenuli u pregovaranje trazeci 100 miliona.
 

Link to comment
Share on other sites

Jones je definitivno prilicno antipatican lik, bez obzira na doping i ispade van oktagona. Zabada prste u oci, napada unutrasnju stranu koljena ne bi li obogaljio protivnika, generalno je arsehole, nitkov. Opet, mislio sam da ce biti malo vise hajpa, nije ta borba ni tako daleko, mislim da nema nista prije toga, ipak je on champ i to neporazen.

 

McGregor je izgledao fenomenalno protiv Kauboja, a nije bio ni ono njegovo vulgaran pa sam bio prijatno iznenadjen. Izgleda da je prestao da se drogira i loce onaj njegov los viski, pa se dozvao pameti. 

 

 

 

Edited by Honey Badger
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jos bitan faktor i verovatni  plus za Tonija je taj sto je on lud, mislim ima ona slika kako izgledaju borci posle Tonijevih borbi bas ono iz slasher filmova kolaz slika . Niti se ne plasi da on bude povredjen, da krvari itd itd, Khabiba nismo videli da krvari, on je verovatno samo 1 rundi izgubio u svojoj karijeri i to protiv nadrogiranog polu penzosa Konora ona 3. Taj faktor krvi moze da bude faktor pogotovo kada neko ko ne gubi runde oseti ozbiljnu povredu.
Edit kada nadjem sliku:
n5metedsl3m31.png

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Jones je opako lejm lik, pritom je silno na uzdama da iskontrolise svoje prirodne porive. Na sve to ga jede i pritisak odbrane titule koji je sve veci i veci zbog sve jace i jace sujete i frustracije sto kulturoloski nije toliko bitan.

Zna on da ima momente te villain harizme, kad se ta njegova real deal badmotherfucker alpha male sirovost ispolji bez ikakve apologetic forme.
Na kraju dana, eticki to ne odobravam, ali da, to ima tu neku epic villain harizmu.

Ali sada ni toga nema. Sad je lik koji se moli Bogu i poziva na njega,  a za grehe se nije ni iskreno pokajao (ako je do tog religioznog aspekta).
Sad je manje-vise lejm, jos ga Adesanya znalacki pravi na otelotverenje bully-a.


No, najbolji je ikada, by miles. Sve i da izgubi od Reyesa.

On je jedini MMA borac koji je referentna tacka borcima sa kojima se jednog dana bori za titulu. Niko, pa ni GSP nije branio titulu protiv nekoga ko je od ranih dana isao u teretanu s zeljom, mislima "Kad jednom dobijem Jonesa" i algoritmima u glavi "Kako dobiti Jonesa", manje-vise svakog dana. Mozda je u nekoj ruci to bilo sa Fedorom, ali ne bih rekao, zato sto MMA nije toliko razvio tada.
2 generacije borca je ocistio, postoji sansa da do kraja karijere to uradi i sa 3.

U sportu gde razlika u kvaliteta najmanje garantuje pobedu, apsolutno nesvakidasnje i nerealno.

Edited by BattleBorn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Au jbt, trebalo bi tu sliku u spoiler. :77:

 

Ferguson je puno bolji i uzbudljiviji za gledati od Dagestanca, bice to dobra borba i nadam se da Ferguson dobije. 

 

Koje jos dobre borbe ocekujete ove godine?

 

Meni se cini da ce biti dobro; ko ce sledeci naici na McGregora? Hoce li biti Usman - Masvidal ili ce Masvidal radije McGregora ako se mognu naci na 170lb?

 

 

Edited by Honey Badger
Link to comment
Share on other sites

Ne moze dopingovani da bude GOAT pa nek ocisti sledece 5 generacije, doduse poceo da se muci i sa ovom i to sa upitnim borcima.

Dobre borbe:
Khabib vs Tony ^
Romero vs Israel moze biti vrhunski zanimljiva stand up borba, videcemo da li ce Romero da proba da ga spusti u parter, poslednja sansa Romera da uzme titulu ima 1/3 u poslednje 4 borbe i igrom slucaja je dobio ovo.
Od cura Rose vs Andrade revans posle onog WWE bacanja na vrat i nadam se  rutiniranju Joane od strane Kineskinje.

Wodley Edvards vrhunski termin za nas, Edvards pobedom je ono 1 contender posle te Masvidal vs Usman borbe; ta borba moze imati ozbiljan hajpa i mislim da je Usman kompletniji borac i to bas, doduse ovaj antipaticni Masvidal neku energiju oko njega, samopouzdanje pa na kub.
I teskasi sta tu ima, verovatno Stipe vs Dc 3 i ova borba Francis vs  Jairzinho bi trebala da pruzi spektakularan brz  KO a kako to ide bice kao protiv Derick Lewisa 5 runda odvratnosti.

Link to comment
Share on other sites

Moja predikcija je da ce Conor da gadja Gaethje-a, jos kako kaze njegov trener, u welter-u, jer je to  mnogo sigurnije u slucaju poraza, ima i dalje adute.
U medjuvremenu ce da vidi sta ce da se desi u mecevima Tony-Khabib i Masvidal-Usman.
Ako dobije Gaethje-a, ima moc da bira. On ili Nate.
Ako dobije Masvidal, onda ce da ide na welter. Bio bi prvi sa 3 pojasa, Masvidal sa pravom titulom je priblizno money fight kao i Khabib (jos ako ga zacine neki proseravanjem). U kompletu bi po narativu pokupio i BMF. Dana bi mu napravio i BMG, natakario bi na sebe 4 pojasa kao kakav bokser.
Sve to, znajuci da je mec sa Khabibom neizbezan i da mora kad tad da se desi.

Ukoliko Usman dobije, onda ce malo da saceka sa tim Welterom a okrenuce se pobedniku meca Tony-Khabib.

Znaci:

Gaethje/Nate
pa
Masvidal/Khabib/Tony.


Ukoliko ispuni to npr. onda sam poprilicno siguran da bi se povukao, sa agresivnim narativom da je najveci bog u istoriji svih sportova da se vratio kad su ga svi otpisali, da je jedini ikada sa 4 pojasa, da je promenio sport,  da je jebem li ga sta....

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...