Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

21 minutes ago, Hamilton said:

Zao mi sto ga Kamaru nije vise usrao. 

Kako vise? Pefect win za njega. Trajale je dugo, a pao je TKO.

Jos mu polomio bradu.

 

 

Odgledah samo ove 3 champ fajta i to sad, na putu ka Kopu. 

Vidim da Yan razvalio, kao i Neal. Potvrdili obojica dark horse predikcije.

Link to comment
Share on other sites

Malo mi je jasnije sto mi je Event imao meh utisak. Morace da prekinu sa 3 meca za titulu na istom kartu to su 75 minuta borbe ako idu do kraja, jos ako jedan mec bude taktican kao recimo Alex vs Max to tek ubija zelju.. A ovde si imao 3 borbe za titulu koje su isle do samog kraja (- ovaj minut sto je ostao u main eventu) i pre njih 15 minuta Alda.

Link to comment
Share on other sites

Sta je tu loše, nema shocking nokauta? 😄

 

Mislim da niko izuzev Wonderboya nema sanse da dobije i Usmana i Colby-a, nakon prve runde. Videcemo kakav ce biti Woodley posle poraza. On je studiozan, uči stalno, ali je fizički pao. Wonderboy je weirdo master, i potencijalno moze da pobegne od takedowna...

 

Masvidal moze da uradi nesto u prvoj, eventualno drugoj rundi. Posle toga bi bio umlacen, niti on ima taj punching power da sjebe Usmana u kasnijim rundama, nakon nekog rvanja.

 

Da l je na nekim Ali Abdelaziz mutnim radnjama, dopinzima, ne znamo... Da jeste try harder i cringer(povremrno) jeste, ali Usman stvarmo jeste jedna zivotinja sa celicnom voljom i snagom, i to mentalnom.

Tesko da dugo moze da vlada, pun je povreda, ima 31, kad tad ce neki punch da ga nahvata, ali ne vidim da moze da bude porazen u naredne 2 odbrane titule.

 

Geoff Neal je zajeban, ludi Niko Price se tesko slama, on je to uspeo. Perry nikad nije nokautiran, on ga je odvalio u prvom minutu. Zajeban decent-composure motherfucker.

Mozda on bas moze bude taj koji za 12-24 meseci moze da skine Usmana.

 

 

Jon u beloj rolci, delovao kao baja na presici, ali se zakopava sa celom pricom oko Adesanye. Nije svestan koliko ispada lejm...

Link to comment
Share on other sites

Pa 25 minuta lowkickova Volkanovskog pocnu oko 15 minuta da smaraju. Ili 10 minuta bacanja up kickova sa pozicije dupeta GDRa. 75 minuta je previse  a to je samo vrh karte, ima jos 2 borbe na main cardu i pun kurac na prelims, isprazni se publika pre ili kasnije.
Usmana od ovih je samo Colby mogao da dobije, i to samo sto ponistavaju rvanje jedan drugome pa smo gledali 25 minuta kickboxa. Ovi ostali sumnjam da imaju skill da poniste rvanje, i mislim da ce Masvidal da juri ili Diaz borbu (bilo ko od braca) ili Conora ako ostane u 170, ne isplati mu Usman ugasi 5 minuta slave.

Link to comment
Share on other sites

On 12/13/2019 at 11:44 AM, LayupFromTheMidget said:

Pa jel ima neko da navija za Usmana a da mu je nije bliza familija.
Vakum harizme; Colby barem pokusava da bude "heel" ovaj glumi neku coolnocu.
Ali zanimljiv mec koji moze da ode na 100 nacina; ne zna se kako izgleda Usman nije se borio skoro godinu dana, od februara? tako nesto, kada je razbio Wodleya.
Sa 2 strani Colby je verovatno imao najbolji nastup ove godine od svih boraca a to je ona borba protiv Robija; 
 

 

On 12/13/2019 at 12:14 PM, Hamilton said:

Ja sam za Usmana. Ne volim likove koji se iz petnih zila trude da vriskom privuku paznju. 
 

Usrace ga Kamaru. 

 

Obojica su odvratni. Za Colbya svi znaju da trolluje , ali po mom mišljenju to radi na neki nezanimljiv i jeftin način. Ništa genialnog u njegovom performancu, kao što neki žele da prikažu.

 

Na drugoj strani je Usman sa svojim klišejima i cool govorom definicija cringa

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ripple или crackstream

 

Имаш и на Fight Channel, има га на неким кабловским. 

 

Аух, какво срање. Не знам на основу чега је добио Оздемир, сем ових кикова, сваку је размјену добио Ракић... Океј, може се рећи да је контролисао ринг Оздемир, али опет имао је рушење, контролу клинча, ни један чисти ударац у тијело/главу му није задао. Срање баш

Edited by Big Ticket
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

The Most Conor Thing Ever bi bila da Konor pobedi Cowboya-a, Masvidal Usmana, Conor pobedi Masvidala i da se povuce. Khabiba i ne mora da ganja. 

Hocu Masvidala da sjebe, da pokaze ko je i dalje the game. 

3 pojasa, plus se ljudi nerviraju "Imao srece, otborilo mu se da se ne bije sa Usmanom nego sa Masvidalom".

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...