Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

4 minutes ago, Ne sam Safete said:

Jedan od onih sto ih maltretira pristrasna moderacija


I sad ide na foru, sad sam isprozivao moderaciju na žalbama pa ću da trolujem i flejmujem KKP topik i da zafasujem manji ban od sedam dana, a onda ću da kukam na sva usta kako sam ja disident koga maltretira pristrasna moderacija jer sam im istinu u lice rekao...


da se nismo vozali ovim ringišpilom vašarskim više puta pa da  nam ga prodaju kao tobogan u akva parku...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stondisha said:


I sad ide na foru, sad sam isprozivao moderaciju na žalbama pa ću da trolujem i flejmujem KKP topik i da zafasujem manji ban od sedam dana, a onda ću da kukam na sva usta kako sam ja disident koga maltretira pristrasna moderacija jer sam im istinu u lice rekao...


da se nismo vozali ovim ringišpilom vašarskim više puta pa da  nam ga prodaju kao tobogan u akva parku...

rekao bih da sam dobio zvanican odgovor od moderacije da je flejmovanje neutralnim stondisha stilom dozvoljeno i pozeljno

shodno tome, zelim da svoja novostecena prava i koristim

 

ukoliko dobijem ban, to ce samo znaciti da jedna pravila vaze za "neutralne" a druga za sve ostale

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Swift Pancakez said:

rekao bih da sam dobio zvanican odgovor od moderacije da je flejmovanje neutralnim stondisha stilom dozvoljeno i pozeljno 

shodno tome, zelim da svoja novostecena prava i koristim

  

ukoliko dobijem ban, to ce samo znaciti da jedna pravila vaze za "neutralne" a druga za sve ostale


smatraj se upozorenim za

 

Quote

Ometanje moderacije - 10 dana. 
Primeri: komentarisanje moderacije na pogresnom mestu, ponovno postovanje obrisanih postova itd.


 

Quote

Konstantno provociranje i flejmovanje - 10 dana
Primeri: namerno dizanje tenzije u diskusiji sluzeci se podmetanjem, lazima, uvredama i slicno.
 


 

Quote

Trolovanje i pored upozorenja moderacije - 10 dana
Primeri: konstantno skretanje diskusije, ponavljanje diskusija koje se vec vode na nekom drugom topiku itd.



i da se razilozimo polako...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...