Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

36 minutes ago, Xpert said:

Ako je ovo samo rokada Gordic - Nikolic, nista nismo postigli. Gorda jeste bolji igrac, ali nije kalibar startnog pleja. Tu je potreban jaci igrac.

To je my wishful thinking. Procenjeno je da Jaramaz moze ono sto je Ali radio i zato je za backup pleja doveden drugi profil igraca. A prvi plej jos da se dovede. (s tim sto ne znamo ni da li Jare ostaje ni da li dovodimo prvog pleja 🙂 )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Xpert said:

Ako je ovo samo rokada Gordic - Nikolic, nista nismo postigli. Gorda jeste bolji igrac, ali nije kalibar startnog pleja. Tu je potreban jaci igrac.

 

Kako misliš ništa niste postigli? Gordić je 5x bolji igrač od Nikolića.

 

Dečko je inače bio prvi plej i najbolji igrač Budućnosti u sezoni u kojoj su osvojili ABA ligu.

Edited by medobrundo
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Nemanja Gordić u EL 2018/2019.

 

              Rebounds       Blocks Fouls  
  G GS Min Pts 2FG 3FG FT O D T As St To Fv Ag Cm Rv PIR
Totals 30 18 700:19 228 63/146 24/79 30/42 9 42 51 108 19 53 0 10 68 64 189
Averages 30 18 23:20 7.6 43.2% 30.4% 71.4% 0.3 1.4 1.7 3.6 0.6 1.8 0 0.3 2.3 2.1 6.3
Edited by Edvard
Link to comment
Share on other sites

Na IG se Tegi i profa prepucavaju oko KKP i FKP. Spominje se i neki kredit koji diže KKP za Arenu. Mnogo loših glasina kruži po netu. Neka bude da je tačno 10%, previše je to gadosti. I za KK i za FK. 

Ne znam kako da odvojim upravu od igrača. Svi ti loši potezi, politika... Ne znam, jebeno su mi i ovo ogadili. Neka bude da sam budala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, medobrundo said:

 

Kako misliš ništa niste postigli? Gordić je 5x bolji igrač od Nikolića.

Dobar igrac, al ne neko ko je kalibar da vodi ekipu. Idealan za drugog pleja.

 

Zapravo, ovo ce biti najbolji pokazatelj ozbljnosti tima. Ako se dovede prvi plej (uz naravno osvezavanje ekipe, pre svega centarske linije), onda se moze pricati o nekom napadu na ABA ligu. U suprotnom, ako ce nam Gordic biti prvi plej, jasno ce biti da ambicije tima nisu prevelike.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Xpert said:

Ako je ovo samo rokada Gordic - Nikolic, nista nismo postigli. Gorda jeste bolji igrac, ali nije kalibar startnog pleja. Tu je potreban jaci igrac.

 

Prosle sezone je Renfroe bio prvi plej i uz njega su igrali Nikolic, Pejdz i Jaramaz. Nikolic nikada nije bio prvi plej i ako je to rokada znaci da cete imati mnogo jaci tim.

 

Mislim da je Gordic dosao da igra 20-25 minuta i da ce doci strani plej koji ce igrati isto toliko minuta, pa ce njih dvojica jedno vreme provoditi i zajedno na parketu. Imajte na umu da je Gordic nikakav igrac ako mu se da mizerna uloga. On najbolje partije pruza kada mu se omoguci sloboda i kada mu se da lopta u ruke na veci broj minuta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Edvard said:

Ako je Jaramaz bio na pozajmici to znači da Zvezda može da ga kupi od Španaca. Treba im jedan takav plej, atleta, da hapsi u odbrani; taman je malo stao na noge. A mogu i oni da ga uzmu na pozajmicu.

 

Ako se ne varam, Jaramaz ne sme da leti avionom iz zdravstvenih razloga.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Son_of_a_gun said:

Neće Gordić biti prvi plej. 

 

da je zvezda koja igra el potpisala gordića, bio bih ubeđen da nije došao kao drugi plej. u najboljem slučaju bi ravnopravno delio minute na kecu 

sad će neko da baci foru sa felipeom ali zaista to mislim

 

eto koliko su ljudi objektivni. s'jedne strane ruka/noga, s'druge bata gorda backup. pa ko će da dođe za prvog pleja majkumu

 

10 hours ago, Edvard said:

Nemanja Gordić u EL 2018/2019.

 

              Rebounds       Blocks Fouls  
  G GS Min Pts 2FG 3FG FT O D T As St To Fv Ag Cm Rv PIR
Totals 30 18 700:19 228 63/146 24/79 30/42 9 42 51 108 19 53 0 10 68 64 189
Averages 30 18 23:20 7.6 43.2% 30.4% 71.4% 0.3 1.4 1.7 3.6 0.6 1.8 0 0.3 2.3 2.1 6.3

 

7.6pts i 3.6ast uopšte nije loše za 23min, pogotovo kada se uzme u obzir na su mu procenti iz igre daleko od sjajnih. uz malo bolji šut bi išao preko 10pts za limitirano minuta u najjačoj konkurenciji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Laki21 said:

 

Ako se ne varam, Jaramaz ne sme da leti avionom iz zdravstvenih razloga.

Sme vec par meseci nakon tretmana. Ima blago povisen rizik kod bas dugih letova ali on svakako nakon tog stanja mora da se kontrolise.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Luchifer89 said:
50 minutes ago, estranged said:
Sme vec par meseci nakon tretmana. Ima blago povisen rizik kod bas dugih letova ali on svakako nakon tog stanja mora da se kontrolise.

Šta je on na kraju zapatio kod onih Vinjevih NYC trovača?

Venska tromboembolija .. Chris Bosh,Brandon Ingram ...

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, goldberg said:

 

Prosle sezone je Renfroe bio prvi plej i uz njega su igrali Nikolic, Pejdz i Jaramaz. Nikolic nikada nije bio prvi plej i ako je to rokada znaci da cete imati mnogo jaci tim.

 

Mislim da je Gordic dosao da igra 20-25 minuta i da ce doci strani plej koji ce igrati isto toliko minuta, pa ce njih dvojica jedno vreme provoditi i zajedno na parketu. Imajte na umu da je Gordic nikakav igrac ako mu se da mizerna uloga. On najbolje partije pruza kada mu se omoguci sloboda i kada mu se da lopta u ruke na veci broj minuta.

 

Mislim da mu je to najveća mana, previše voli loptu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luchifer89 said:
1 hour ago, estranged said:
Sme vec par meseci nakon tretmana. Ima blago povisen rizik kod bas dugih letova ali on svakako nakon tog stanja mora da se kontrolise.

Šta je on na kraju zapatio kod onih Vinjevih NYC trovača?

 

sreća da je bio tamo. u partizanu bi mu rekli da će to kroz trening da se sredi a u zvezdi da prestane da pije i puši

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...