Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Ajzea je napisao da je Trinkijerijev rad nezadovoljavajuci. I ja sam ga zestoko kritikovao nakon polufinala ABA lige, ali sto se tice KLS-a, mislim da kritike nisu na mestu.

 

Nakon odlaska Landalea, mi bukvalno igramo bez centra. Gagica nije potrebno komentarisati, covek unisti sve sto dotakne. A N. Jankovic, koliko god je popravio bacanja, sve ostalno je na preniskom nivou. Covek ne moze da zagradi nikog. Jedna od glavnih osobina centra je da iskontrolise defanzivni skok, a on nije u stanju to da uradi. Igra ledjima takodje jako slaba...

 

Dodajmo tu Zagorca, koji vise nije profesionalni kosarkas, Nikolica koji je nestao, S. Jankovic koji je isto tempirana bomba... mi igramo sa 5-6 igraca. Ne mogu oni izneti ovakvu seriju. Da imamo bar jednog centra koji se moze posibati, mozda bismo imali i sansu da uzmemo titulu, al ovako to je nemoguce.

 

Bore se svi, ali limiti su vise nego uocljivi.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Son_of_a_gun said:

Ne mogu da branim Zagorca koliko god htio, ali da li je realno da se svira ona tehnička na 47 sekundi do kraja??? Pa jbt...

Bio je opomenut pre toga. Jbg izašao je pola metra van terena.

 

I Novica je bio opomenut da ne dira loptu posle koša i da će sledeći put dobiti tehničku, iako ju je dodao direktno u ruke zvezdinom igraču. Priznao, digao ruku, bio pametan i nije ponovio.

Link to comment
Share on other sites

nisam mogao da gledam drugo poluvreme, pa da pitam: 

jel vanja šutnuo cca 2x u drugom? vidim 21pts na kraju (imao valjda 17 dok sam ja gledao) a nije nešto ni usrao procente osim slobodnjaka.

 

šta bi? izgledalo je kao da će da tera do 35pts

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, uini said:

nisam mogao da gledam drugo poluvreme, pa da pitam: 

jel vanja šutnuo cca 2x u drugom? vidim 21pts na kraju (imao valjda 17 dok sam ja gledao) a nije nešto ni usrao procente osim slobodnjaka.

 

šta bi? izgledalo je kao da će da tera do 35pts

Cuvao  ga Juras.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Au komsije, na normalno i lagano pitanje vezano za kosarku niko nece da odgovori, a uini kad dodje svi bi da se macujete. Nemate pravo da se zalite kasnije :D
Pušica - misterija, doveli smo ga izgleda da tovari zlatibor i novi pazar
Uini je domaći ili ti ambidekster.
Usput bi da dodam da SJ izgleda ima neki dil sa Andreom da ne igra protiv CZ kad su domaćini vrv zbog publike. Svaku do sad je preskočio
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Son_of_a_gun said:

Ne mogu da branim Zagorca koliko god htio, ali da li je realno da se svira ona tehnička na 47 sekundi do kraja??? Pa jbt...

 

U ovakvoj zemlji i ovakvom savezu u kome vedri i oblaci covek cija se dva kluba takmice na istom nivou? I ti svasta pitas. 🙄 Partizanu je od Duletovog odlaska dozvoljeno da uzme samo kup. Nama ostaje da se pravimo ludi i da cestitamo navijacima protivnika i da krivimo trenera, Jankovica, Zagorca za sve lose sto se desilo na mecu. :classic_sad:

 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

U srecnija vremena za Partizan su igrali samo sampioni i oni koji to mogu da postanu radom. Nije Zagorac kriv sto je tek sada propao toliko da Partizan moze da ga priusti, nije kriv Jankovic sto je toliko limitiran da ga nijedan dobar klub nije hteo. Zato je i Andrea onako burno reagovao posle prvog meca. Ne moze ni on protiv da se bori i protiv gluposti koje prave njegovi igraci i protiv sudija i protiv sistema da i u polufinalu i u finalu igra protiv istog kluba. :furious:

Nama treba minimum jos tri igraca da bi bili egal sa njima. I ovo sto Andrea radi sa ovim sastavom, tri izjednacene utakmice, to je ljudi maksimum. Vise nam ne daju. :classic_sad:

Samo da nam trener ostane, to ce znaciti i veci budzet od ovog minimuma sto imamo, cetiri nova igraca uz Vanju, Novicu, Alija i ja garantujem da se Zvezda sa Tomicem nista ne bi pitala.  

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, hummingbird said:

Zagorac propao toliko da Partizan moze da ga priusti

Jankovic toliko limitiran da ga nijedan dobar klub nije hteo

Zato i Andrea

 

Vi ste izabrali da dobro platite trenera, koji ce od 12 zigosanh da napravi tim.

Zvezda je izabrala da pravi trenera, sa boljim igracima.

You win some, you lose some.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, hummingbird said:

 

U ovakvoj zemlji i ovakvom savezu u kome vedri i oblaci covek cija se dva kluba takmice na istom nivou? I ti svasta pitas. 🙄 Partizanu je od Duletovog odlaska dozvoljeno da uzme samo kup. Nama ostaje da se pravimo ludi i da cestitamo navijacima protivnika i da krivimo trenera, Jankovica, Zagorca za sve lose sto se desilo na mecu. :classic_sad:

 

Došao si kao poručen za useravanje topika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alek The Great said:

Pa nisam primetio da je bilo upozorenja za Zagorca. A zgazio je liniju citavih 3,41cm.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 

U poslednja dva minuta nema upozorenja za prestup kod izvodjenja lopte. Jednostavno NEMA upozorenja. Automatsi se daje tehnicka greska.

 

Prestupi trenera sa tim nemaju nikakve veze. Nisu Tomic ili Trinchieri smetali izvodjaca lopte...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, drakon1 said:

U poslednja dva minuta nema upozorenja za prestup kod izvodjenja lopte. Jednostavno NEMA upozorenja. Automatsi se daje tehnicka greska.

 

Prestupi trenera sa tim nemaju nikakve veze. Nisu Tomic ili Trinchieri smetali izvodjaca lopte...

 

Bila je i ona situacija kada je, ničim izazvana cela klupa Partizana ustala i zakoračila na teren, bez ikakve posledice. Ja rekoh neko zvao TO, ali kad sam video koliko je Tomić popizdeo sve mi je bilo jasno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, hummingbird said:

U srecnija vremena za Partizan su igrali samo sampioni i oni koji to mogu da postanu radom. Nije Zagorac kriv sto je tek sada propao toliko da Partizan moze da ga priusti, nije kriv Jankovic sto je toliko limitiran da ga nijedan dobar klub nije hteo. Zato je i Andrea onako burno reagovao posle prvog meca. Ne moze ni on protiv da se bori i protiv gluposti koje prave njegovi igraci i protiv sudija i protiv sistema da i u polufinalu i u finalu igra protiv istog kluba. :furious:

Nama treba minimum jos tri igraca da bi bili egal sa njima. I ovo sto Andrea radi sa ovim sastavom, tri izjednacene utakmice, to je ljudi maksimum. Vise nam ne daju. :classic_sad:

Samo da nam trener ostane, to ce znaciti i veci budzet od ovog minimuma sto imamo, cetiri nova igraca uz Vanju, Novicu, Alija i ja garantujem da se Zvezda sa Tomicem nista ne bi pitala.  

Slazem se da Trinchieri izvlaci verovatno maksimum iz ovoga sta ima na raspolaganju.


Da biste bili toliko bolji da se Zvezda nista ne pita treba vam pored Trinchierija podosta igraca. Da cete imati dovoljno kinte za citavu plejadu novih igraca sledece sezone, u to ne sumnjam. Da li ce to biti dovoljno, e za to se malo i Zvezda pita. Videcemo. Mislim samo da za ista ozbiljnije Novica nije pravo resenje. Neki sportski direktor ili sl., ali ne kao igrac.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...