Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Ja kapiram da protivnici targetuju neciju povredu u smislu da ce gadjati izolacijama igraca kome je sjebana noga i koji se krece slabije.

 

Nemam nikakav problem da se Jokic non stop gura na postu sa Kanterom i da pokusava da ga ubije tu, ali ovo nije bball play. Kao da neko iz Blazersa uzme i sutira Murraya u nogu koja mu ne radi dobro.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jokić da nije naš, sigurno bi bio među omraženijim likovima u ligi, neki prme Pau Gasol nivo iritantnosti a zna da napravi i prljav potez, mada tako dobro i igra. Međutim, da je u pitanju neviđena igračina je nesumnjivo, zna to i Maloumni pa ga nije vadio iz igre sinoć. 

 

Denver inače dosta gadna ekipa, bukvalno nemaju simpatičnog igrača, možda Gary Harris i stara kajla Millsap. 

 

Ova serija je daleko od gotove i mislim da ovo ide u 7. Simptomatično je da je Denver izginuo baš od ofanzivnog skoka, a tim segmentom igre su se i držali u meču, mislim da su imali preko 25 off skokova sinoć.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ne najbolje je da mu postavi i nogu kada skace posto je ovo Po nema milosti. Kakve gluposti

 

 

kanter je najobicniji folirant. da je povređen, ne bi ni igrao. ako uzmeš za mogućnost da je zdrav, ovo nije nikakva drama 

 

seronja. evo da vidimo da li igra sledeću ili ga je jokić obogaljio 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Moze  nisu kosarkaski potezi a mozes da se pravis lud “da je isao da zagradi” a mucenik nije ni gledao gde je lopta pa je negde na pola gifa podignuo glavu da vidi gde  je lopta. Ovde je isao samo da ga udari i to da ga udari u “slucajno” povredjeno rame

@uini to sto je Kanter bucni seljak to je njegov problem i to nije opravdanje ovog poteza

i jokic je odvratni floper pa sta sada treba da mu gurne lakat u stomak

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

 

@uini to sto je Kanter bucni seljak to je njegov problem i to nije opravdanje ovog poteza

i jokic je odvratni floper pa sta sada treba da mu gurne lakat u stomak

 

 

pa šta, to je plej of. ti poredis potez zaze koji šalje potencijalno čoveka pola sezone van terena i ovo. ako ga boli rame neka odmara. qrac ga boli, pravio je u nyk takve performanse "ranjeni lav" a pritom sam siguran da nije sve ok u njihovom duelu sa njegove strane 

 

folirant. 

Link to comment
Share on other sites

Мени Јокићев personality не паше никако, и да није наш, што каже Chaos био би ми један од љигавијих играча у лиги, али нападати га сада због потеза који је над највећим фолирантом и attention whore лиге направио је у најмању руку бљутаво.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gradis se za skok, normalno je da ce biti bumpovanja ramenima. Nije uporedivo sa podmetanjem noge, sutiranjima u nogu ili cime vec. 
Jeste ga nasadio jace, moguce da je to uradio bas i zbog tog problema koji Kanter ima sa ramenom, ali sto kaze uini, da Kanter zdrav (mada ne vidim trik kojim bi igrac sa takvom povredom izvukao 55+ minuta guranja sa mrgom kao sto je Jokic) ovaj Nikolin potez niko ne bi ni doveo u pitanje. Desava se xy puta na svakoj tekmi izmedju centara koji upadnu neki beef

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Malkolm Brogdon said:

Radio je ovo vise puta sinoc.

 

spacer.png

jel ovo uopste bio cak i  faul. o cemu mi pricamo odje. :classic_sleep:

 

 

 

bas me interesuje da li ce ova tradicija biti ispostovana u ovoj rundi.

 

Link to comment
Share on other sites

Kanter arrived at MSG on Sunday on crutches, the result of a hip injury he sustained by getting kneed in that area a day prior in the loss to Chicago.

Although he said that walking and standing was a problem, Kanter anticipated that adrenaline would push him through Sunday's game against the Hawks.

"If we're going to make the playoffs it makes sense to sacrifice," Kanter said before the game.

 

He started and played 18 minutes, scoring eight points on 4-of-9 shooting and grabbing five rebounds.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SunZero said:

ovo je bumpovanje na kub, gadjanje povredjenog ramena sa zadnjom namerom, ne budite licimuri, samo zamenite glave na gifu pa zamislite da se ovako advokatise za vaistinu nesimpaticnog Enesa

 

 

to je faul i nista vise. tvoj problem je što enesa percipiras kao cecinog ranjenog lava. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...