Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Sjajna energija Erika, Shumpa (koliko god se ovako raspada ofenzivno) i Takera (i on se raspada ofenzivno jbg)

 

  Sa CP-om kao predvodnikom napada i Bradom na klupi napravise solidnu serijicu, i +6 im je largest lead of the series. 

Link to comment
Share on other sites

Fino poluvreme za Rakete, lepih +9. Nisu vodili vise od 4min prve 2 tekme...  Gordon najbolji do sada, igra fantasticnu kosarku na obe strane, Klica takodje igra svoju igru, napad dosta bolji i raznovrsniji kada ga predvodi CP nego Harden. Dray i Iggy s druge strane igraju fantasticno.

Link to comment
Share on other sites

Često imam utisak da Harden guši ekipu svojim besomučnim davljenjem lopte. Rocketsi igraju mnogo brže i konkretnije sa Paulom za komandama. Sjajno poluvreme Gordona. Dubsi se za sada solidno raspadaju sa izuzetkom Draymonda, taj ne staje. 

 

Edit: delgado brži. 

Edited by Chaos Is Me
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Klej ima onu 6. tekmu protiv Oklahome i to mu jedino drzi reputaciju, uzasan playoff performer. 

 

Ima srecu sto ima milion igraca oko njega da mu vade guzicu pa u toj jednoj tekmi od 20 izgleda kao monstrum.

 

Osim sto covek igra HOF odbranu od PO do PO.

 

Secam se one sezone kad se Curry povredio protiv Hjustona tad je imao u prvoj rundi Hardena, pa Lillarda/McColluma, RW i na kraju Irvinga...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

 

Osim sto covek igra HOF odbranu od PO do PO.

 

Secam se one sezone kad se Curry povredio protiv Hjustona tad je imao u prvoj rundi Hardena, pa Lillarda/McColluma, RW i na kraju Irvinga...

To je i jedini PO koji je odigrao dobro.

 

U onoj prvoj Kerovoj sezoni i od dolaska Durenta je krsina cim dodje april.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...