Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Just now, Jerotije Pantic said:

Kakvu cetvorku,nisi zar ozbiljan,sta ce igrati Tobias,besmislen potez

Pa tricu, sta moze da igra.

 

Sigurno nisu dali sto milki nekom ko ce da ulazi sa klupe. Podelice im minute, imace 48 minuta Biid i Al na centru, ostalo ce Al da odigra cetvorku i to je to. Kao Gober i Fejvors u Juti, s tim sto Alfred nece da ubija spejsing kao Fejvors.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro, vjerujem da nije problem za Ala da igra i na 4. Igrao je to u Atlanti dosta sezona, ali Fila je potpisala Herisa, koji ce sigurno biti starter sa takvim ugovorom. Sto znaci da ce ih Al mijenjati i krpiti na 4 i 5. To je super, imati takvog igraca da ulazi sa klupe, ali sam ocekivao da Al ode u neki klub dje ce biti starter i igrati 35+ minuta. Za mene je on top5 centar lige i bas sam se zacudio sto je zavrsio u Fili.
 

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

Pa tricu, sta moze da igra.

 

Sigurno nisu dali sto milki nekom ko ce da ulazi sa klupe. Podelice im minute, imace 48 minuta Biid i Al na centru, ostalo ce Al da odigra cetvorku i to je to. Kao Gober i Fejvors u Juti, s tim sto Alfred nece da ubija spejsing kao Fejvors.

pa spejsing im i jeste problem koji sa ovom politikom sigurno nece rijesiti,ovo je preglup potez,otisao Redik,ne vidim ko im moze popuniti prazninu.bas razmisljam ali ne vidim dapostoji takav igrac na trzistu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jerotije Pantic said:

pa spejsing im i jeste problem koji sa ovom politikom sigurno nece rijesiti,ovo je preglup potez,otisao Redik,ne vidim ko im moze popuniti prazninu.bas razmisljam ali ne vidim dapostoji takav igrac na trzistu

Ok su suteri sva trojica (Jrich, Tobaja, Alfred). Niko nije elitan, ali niko ne gusi spejsing na terenu. Peglace vrhunsku odbranu definitivno.

 

Nemam pojma kako ce to da izgleda, ali tu ima dosta talenta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...