Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

5 minutes ago, Miki28 said:

I st ce tamo? Jel vi znate uopste kako funkcionisu ugovori i salary cap?

Aj mi objasni kakvu korist bi dobila neka ekipa koja tankuje da uzme ugovor CP3? Jel isticuci ugovor? Sto bi sami sebe zakopali u narednih nekoliko godina sa takvim uzasnim ugovorom? 

NOP recimo? Boljeg igraca za Dejvisa nece moci da dobiju. A imace i ruki ugovor sa Zajonom, najvecom nadolazecom zvezdom sa drafta jos od LeBrona plus Holidej na sve to. Popune se solidnim igracima i mogu dosta uciniti.

 

Koji dobar FA bi zeleo da ide u Pelikane, nisu zeleli ni kada je Dejvis bio tamo 😂

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Drakaris said:

NOP recimo? Boljeg igraca za Dejvisa nece moci da dobiju. A imace i ruki ugovor sa Zajonom, najvecom nadolazecom zvezdom sa drafta jos od LeBrona plus Holidej na sve to. Popune se solidnim igracima i mogu dosta uciniti.

Kako se to uopste uklapa u timeline? 

 

Dobijes igraca koji prima ~40mil per na visegodisnjem ugovoru i uparis ga sa rukijem.

 

Pelikani ne planiraju da sad budu kontenderi, nego kroz par godina. Ne mozes tako da promesas timeline i ocekujes jake rezultate. Ili gradis oko Ziona ili ides da odmah pravis jaku ekipu.

 

Eno Ainge je tako hteo i sad i posle i na kraju ce ostati u situaciji gde nece imati ni assete a ni dovoljno dobar tim da juri neki rezultat odmah.

Edited by Malkolm Brogdon
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

NOP recimo? Boljeg igraca za Dejvisa nece moci da dobiju. A imace i ruki ugovor sa Zajonom, najvecom nadolazecom zvezdom sa drafta jos od LeBrona plus Holidej na sve to. Popune se solidnim igracima i mogu dosta uciniti.

 

Koji dobar FA bi zeleo da ide u Pelikane, nisu zeleli ni kada je Dejvis bio tamo 😂

Jel me ozb pitas?

 

Lejkersi daju klince i pikove. Boston to isto. Jos neki timovi ce se umijesat i ti mislis da je CP3 prvi potez za NO koji sad sa Zionom ide laganim tempom.

Zasto bi sebe zakopali tako? Mogu da nadju mentora za Ziona za mnogo manje para.

 

Ako mislis da je to dobar spoj evo ti primjer Lebrona i Lejkersa s tim da je Lebron i svjesno usao u pricu da cepa biznis a CP3 gori da nesto uradi u PO. Sigurno da CP3 ne bi bas sa odusevljenjem prihvatio takav trejd.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Kako se to uopste uklapa u timeline

 

Dobijes igraca koji prima ~40mil per na visegodisnjem ugovoru i uparis ga sa rukijem.

 

Pelikanima ne planiraju da sad budu kontenderi, nego kroz par godina. Ne mozes tako da promesas timeline i ocekujes jake rezultate. Ili gradis oko Ziona ili ides da odmah pravis jaku ekipu.

 

Eno Ainge je tako hteo i sad i posle i na kraju ce ostati u situaciji gde nece imati ni assete a ni dovoljno dobar tim da juri neki rezultat odmah.

A sto su onda Lejkersi doveli LeBrona da igra sa klincima kada se ne uklapa tajmlajn? I kakvi su to sad "asseti" koji imaju Lejkersi, nece ih niko? Mora nesto da se pokusa, inace ce Zajon otici kao i Dejvis. Najbolje je biti kao Finiks i cekati godinama kada ce doci prvi PO, a od njihovih asseta nista. Zakopali se da se ne mogu dignuti nikako.

Fila ce biti poslednja fransiza koja je sagradila jaku ekipu pomocu drafta, jer nije bilo draft lutrije. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Sta je? Nista Kyrie, AD, Jimmy, Beal i ostala druzina?

 

 

 Pa AD otpada posto je vlasnik rekao da ce samo preko njega mrtvog dati Obrvu Lakersima.

 

   Kyrie mi je najrealniji, a Bealu se nadam prosto jer je takav tip igraca potreban Lakersima i Kralju, a ne mozemo 2 max FA potpisati.. Izmedju Jimmyja i Kyrie, biram Kajrija, vise mi pase uz King of LA-a.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

A sto su onda Lejkersi doveli LeBrona da igra sa klincima kada se ne uklapa tajmlajn? I kakvi su to sad "asseti" koji imaju Lejkersi, nece ih niko? Mora nesto da se pokusa, inace ce Zajon otici kao i Dejvis. Najbolje je biti kao Finiks i cekati godinama kada ce doci prvi PO, a od njihovih asseta nista. Zakopali se da se ne mogu dignuti nikako.

Fila ce biti poslednja fransiza koja je sagradila jaku ekipu pomocu drafta, jer nije bilo draft lutrije. 

Pa Magic i Pelinka nemaju pojma sta rade, mislim da je to jasno. Lejkersi ne idu ni u jednom smeru, jedino mogu da se nadaju da ce FAs potrcati kod Lebrona.

 

S druge strane, niko nece da potrci kod pedesetogodisnjeg Kris Pola.

 

Trenutni B2B sampion je izgradio prejaku ekipu putem drafta. 

 

Zajon je zakljucan narednih 8 godina, tako da imaju vremena da smisle sta ce i kako ce.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Miki28 said:

2 najveca sampiona i pobjednika u ligi? Auuu...

 

Klej je trebao da upadne u ove 3 petorke umesto koga? Ja sam ga i branio kad su ga pljuvalji za igre u reg dijelu sezone ali ne bi rekao da je bas zasluzio da bude u ove 3 petorke.

 

Ko su veci sampioni i pobednici. Posle povrede Duranta svi su se pitali mogu li bez njega, a u stvari on treba da dokaze da moze bez njih, a nije da nije imao all star okruzenje.

Umesto koga, pa recimo Kajrija, nista bolje nije odigrao regularnu sezonu pri cemu su ove godine morali da daju to mesto Kleju zbog svega sto je uradio a ne da mu izboju 30 milki iz dzepa.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drakaris said:

A sto su onda Lejkersi doveli LeBrona da igra sa klincima kada se ne uklapa tajmlajn? I kakvi su to sad "asseti" koji imaju Lejkersi, nece ih niko? Mora nesto da se pokusa, inace ce Zajon otici kao i Dejvis. Najbolje je biti kao Finiks i cekati godinama kada ce doci prvi PO, a od njihovih asseta nista. Zakopali se da se ne mogu dignuti nikako.

Fila ce biti poslednja fransiza koja je sagradila jaku ekipu pomocu drafta, jer nije bilo draft lutrije. 

Jel opet treba da se pise plan Lejkersa ili sta? Proslo i ovo ljeto da se dovedu 3 jaka FA ili makar2 FA i da 3 dodje putem trejda. Plan je bio PG13, Lebron i onda jos jednog da jure putem trejda. PG13 se usro i potpisao brze bolje, veliki zajeb jer trosi svoj prajm sa onim ludakom. Probali si za Kawhija, probali su za AD tako da su oni znali itekako da sa Lebronom ide win now mode ali jednostavno nisu mogli da isporuce i dovedu ono sto je trebalo.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ko su veci sampioni i pobednici. Posle povrede Duranta svi su se pitali mogu li bez njega, a u stvari on treba da dokaze da moze bez njih, a nije da nije imao all star okruzenje.

Umesto koga, pa recimo Kajrija, nista bolje nije odigrao regularnu sezonu pri cemu su ove godine morali da daju to mesto Kleju zbog svega sto je uradio a ne da mu izboju 30 milki iz dzepa.

Klej je bio otuzan tokom veceg dela regularne sezone, bolelo ga uvo da se cima.

 

Posto je dosao sa tim stavom da odigra sezonu, zasluzio je da mu izbiju 30 milki, znao je sta moze da se desi.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ko su veci sampioni i pobednici. Posle povrede Duranta svi su se pitali mogu li bez njega, a u stvari on treba da dokaze da moze bez njih, a nije da nije imao all star okruzenje.

Umesto koga, pa recimo Kajrija, nista bolje nije odigrao regularnu sezonu pri cemu su ove godine morali da daju to mesto Kleju zbog svega sto je uradio a ne da mu izboju 30 milki iz dzepa.

Pa sto nije odigrao bolju sezonu ili bolje receno konstantniju a ne od sjaja do ocaja? Sigurno da nije mogao umesto Kajrija. Dalje?

 

Treba da i Stef i Green dokazu da mogu bez KD da osvoje titulu nakon onog samoubistva 2016 i da se ne oslanjaju na njega kad treba slomiti Lebrona. Njih bi Cavsi ono finale 2017 dobili jer su i Kyrie i Lebron isporucivali kao ludi i KD ih je slomio. Isporucili po 40tak poena ako se dobro sjecam a lik im se popisa u facu sa onom trojkom.

 

KD ce zbog te tvoje price i otici iz Gs, to je veoma izvjesno pa da vidimo. 

Daj Boze da ne zaigra ovo finale, mnogo toga je na kocki za dosta igraca GS

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Jel opet treba da se pise plan Lejkersa ili sta? Proslo i ovo ljeto da se dovedu 3 jaka FA ili makar2 FA i da 3 dodje putem trejda. Plan je bio PG13, Lebron i onda jos jednog da jure putem trejda. PG13 se usro i potpisao brze bolje, veliki zajeb jer trosi svoj prajm sa onim ludakom. Probali si za Kawhija, probali su za AD tako da su oni znali itekako da sa Lebronom ide win now mode ali jednostavno nisu mogli da isporuce i dovedu ono sto je trebalo.

To moze isto i sa Zajonom da se uradi, kada istekne ugovor Polu, kasnije potpisu nekog FA na max ugovor, a Pol uzme veteranski ugovor. Zajon bi vec sledece sezone mogao da prikazuje igre na ol star nivou. Zasto se ne bi krenulo odmah na visoke ciljeve? A tu je i Dzru Holidej, kako vidis njega u citavoj ovoj prici, da klincima nosi peskire u svom prajmu ili da trazi trejd?

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Drakaris said:

Zasto bi to Hjuston prihvatio? Mogu dobiti mnogo bolje za Pola. 

Pol za Milsapa mi je proslo kroz glavu kad sam cuo da Hou hoce trade. Vece je pitanje sto bi Denver pristao da da veterana sa 1 godinom ugovora za veterana sa 3 godine. Medjutim , mislim da Denveru treba veteransko prisustvo u ekipi . Sa druge strane mislim da je cp3 prilicno ambiciozan i nece bilo gde, sa jedne strane sa, sa druge strane ima prgavu narav sto ga udaljava od dosta ekipa. Plus godine, plus ugovor. Zato mi je Denver super fit. Ovo sve naravno ako bi uspeli da ukljuce jos neku trecu stranu, a sta i kako nisam razmisljao.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Miki28 said:

Pa sto nije odigrao bolju sezonu ili bolje receno konstantniju a ne od sjaja do ocaja? Sigurno da nije mogao umesto Kajrija. Dalje?

 

Treba da i Stef i Green dokazu da mogu bez KD da osvoje titulu nakon onog samoubistva 2016 i da se ne oslanjaju na njega kad treba slomiti Lebrona. Njih bi Cavsi ono finale 2017 dobili jer su i Kyrie i Lebron isporucivali kao ludi i KD ih je slomio. Isporucili po 40tak poena ako se dobro sjecam a lik im se popisa u facu sa onom trojkom.

 

KD ce zbog te tvoje price i otici iz Gs, to je veoma izvjesno pa da vidimo. 

Daj Boze da ne zaigra ovo finale, mnogo toga je na kocki za dosta igraca GS

Oni su dokazali da mogu i to je jasno i u seriji koju pominjes presudilo je iskljucenje Grina.

Kajri nije bio nista bolji od Kleja plus je se svima racunao utisak u PO sem Kleju. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milos 3.14 said:

Oni su dokazali da mogu i to je jasno i u seriji koju pominjes presudilo je iskljucenje Grina.

Kajri nije bio nista bolji od Kleja plus je se svima racunao utisak u PO sem Kleju. 

Glasa se pre PO, ne moze nikako utisak u PO da utice na glasove.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Milos 3.14 said:

Oni su dokazali da mogu i to je jasno i u seriji koju pominjes presudilo je iskljucenje Grina.

Kajri nije bio nista bolji od Kleja plus je se svima racunao utisak u PO sem Kleju. 

A u seriji sa Okc nije dobio suspenziju i sta se desilo posle toga?

 

Mozes ti da da se drzis te price ali KD je 2x sampion, 2xFMVP.

Koliko god da su trebali KD-u toliko je i njima trebao KD. Tu se svaka prica zavrsava.

 

Kyrie>Klay. Cak bi razmisljao dal bi upao i u 4 tim

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Milos 3.14 said:

Pol za Milsapa mi je proslo kroz glavu kad sam cuo da Hou hoce trade. Vece je pitanje sto bi Denver pristao da da veterana sa 1 godinom ugovora za veterana sa 3 godine. Medjutim , mislim da Denveru treba veteransko prisustvo u ekipi . Sa druge strane mislim da je cp3 prilicno ambiciozan i nece bilo gde, sa jedne strane sa, sa druge strane ima prgavu narav sto ga udaljava od dosta ekipa. Plus godine, plus ugovor. Zato mi je Denver super fit. Ovo sve naravno ako bi uspeli da ukljuce jos neku trecu stranu, a sta i kako nisam razmisljao.

nema smisla da Denver i razmislja o Polu,to je besmisleno,sta je Pol bez lopte a zna se u koga je lopta u Denveru a  plus sto ima ugovor  na jos tri godine s tim da u zadnjoj godini ugovora ima plejer opciju na 44 miliona a Denver i nema prostora u CAP.Imaju tim opciju sa Milsapom ali njima je najbolje da zadrze ovaj roster,godinu su iskusniji a Milsap moze pruziti jos mnogo ukoliko ga povrede zaobidju.Marej,Heris i Bizli moraju napraviti korak naprijed.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To je stvar ukusa i ne vredi raspravljati. Za mene, ako je Lilard play onda je Tompson bek. 

Mozda sam malo subjektivan kad je Klej u pitanju, za mene je vrhunac bdketa 50 i kusur poena sa 2-3 driblinga.

Sto se tice mvp price da li stvarno mislis da je npr.prosle godine Durant trebao da dobije to pre Stefa ? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milos 3.14 said:

To je stvar ukusa i ne vredi raspravljati. Za mene, ako je Lilard play onda je Tompson bek. 

Mozda sam malo subjektivan kad je Klej u pitanju, za mene je vrhunac bdketa 50 i kusur poena sa 2-3 driblinga.

Koliko tekmi Dubsa si odgledao ove sezone u RS, otprilike?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Koliko tekmi Dubsa si odgledao ove sezone u RS, otprilike?

Ne znam, ne jurim strimove u RS, a odgledam skoro sve sto prenosi sk od nba tekmi tokom godine. Ono sto je ocigledno je da su igrali sa pola k..ca, cela ekipa + je Klej bio 3 opcija.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...