Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

14 minutes ago, goldberg said:

@Malkolm Brogdon Sta bi sa prognozom da ce Toronto tesko do jedne pobede protiv Bucksa?

Mislim da nas ocekuje uzbudljiva serija. Ide to sigurno do 6th game, mozda i do sedme.

Pogresnog coveka pitas za buducnost.

 

GS u 5.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Ajmo Danny da proradi.

 

 EDIT : I da podmetne jednu zmiju KDu u svlacionicu da se KD pretvori u onog Konanovog neprijatelja Ratamana i se Deni rezurektuje u ovoj seriji i nadje ofanzivnu igru, trojcice, a defanzivno ocekujem da muci kleja i karija trcajuci i oduvavajuci blokove + je uz Vejda najbolji bloker ikad na SG/SF poziciji. Danny, ti si Konan! 

Edited by delgado
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Malo prolazi ispod radara koliko Budenholzer radi ocajan posao iz play offa u play off.

 

Ovo mu je valjda vec 3. put da gubi po 4 utakmice u nizu. Mozda su metle protiv Lebrona i mogle da idu podjadnako na dusu skidacima gaca poput Horforda,Tiga ,Korvera koji sartuju u gace kako vide ''Kinga'' ali ovde nema nikakvih izgovora.

 

Pomalo me podseca na Scott Brooksa. Jedina prilagodjavanje mu je bilo sto je na 2:2 vratio Brogdona u startnu postavu ( to je verovatno vec morao da uradi pred 4. mec) i sto je na 3-2 izbacio Mirotica iz rotacije. 

 

Premalo je to rezova kad ide u pm. kao u ovoj seriji.

 

Totalno su izgubili kompas i nisu mogli vise da nametnu svoj stil kosarke, nejasno mi je zasto nisu malo vise opteretili Kawhia napadanjem na postu sa Djanisom ili ako vec to nisu hteli zasto ga jednostavno nisu iskljucili iz odbrane onom starom takitom koju su svi korisitli protiv San Antonio kada su ih napadali na suportnoj strani od one na kojoj se Kawhi nalazi.

 

Ovako su pustili Djanisa da se muci napadnjem licem ka kosu i zakrci ceo napad. Takodje ne znam da li su jednom probali sa small ballom i Janisom na centru? U ovoj situaciji gde Gasol ne bi poentirao na postu ni protiv Hilla je suludo...

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, goldberg said:

Zanimalo me je tvoje misljenje sta je presudilo da Toronto preokrene seriju

Masa faktora. 

 

Prvo sto je Kavaj provodio na Janisu dosta vise vremena, a i gradili su solidan zid oko njega. Mirotic se skroz raspao i ispao iz rotacije a bio je opasno koristan floor spacer za Buckse od kako je trejdovan. Toronto je na neki nacin procitao jednostavnu igru Bucksa i znatno bolje defanzivno odigrao par zadnjih tekmi.

 

I na kraju mislim da su najveci faktor FVV koji se skroz preporodio, ne verujem da bi dobili ovo da nije usao u ludjacki mod, i to sto je Kavaj preko noci postao 5x bolji plejmejker nego u prvih par tekmi. Poslednje 2 tekme su recept kako bi morao da igra u finalu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sa Durantom bi ih polomio GSW jer bi imali igraca u rangu Kawhija, ovako Toronto ima najboljeg igraca u seriji. Ako Lowry nastavi da isporucuje i odigra dobro finale, Danny Green se rezurektuje, Gasol/Ibaka/Siakam nadigraju FC GSWa i koliko toliko obuzdaje splash brothere da ne idu svaku tekmu obojica 30+ i 25+ postoji sansa da se ovo igra u 6-7 neizvesnih utakmica 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Sa Durantom bi ih polomio GSW jer bi imali igraca u rangu Kawhija, ovako Toronto ima najboljeg igraca u seriji. Ako Lowry nastavi da isporucuje i odigra dobro finale, Danny Green se rezurektuje, Gasol/Ibaka/Siakam nadigraju FC GSWa i koliko toliko obuzdaje splash brothere da ne idu svaku tekmu obojica 30+ i 25+ postoji sansa da se ovo igra u 6-7 neizvesnih utakmica 

 

baš sam pričao kratko na temu sa freethrowom juče

- složili smo se da je brzina i princip igre koji dubsi furaju baš nezgodna stvar za raptorse, koji igraju na dve brzine niže

 

mislim da to raptorsi teško mogu da prevaziđu.

jedina šansa za njih po meni je (pod uslovom da odigraju jako dobro kao kolektiv) da se ovi ključni dubsi u prvoj/drugoj tekmi ispromašuju iz igre, pa da im malo spadne to samopouzdanje i vera u pristup. ako curry/klay krenu sve da sipaju u koš a draymond krene da operiše po terenu kako mu je volja (kao što verovatno hoće), mislim da teško mogu i dve da izvuku.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, delgado said:

Ja se protiv modernog Jordana ne bih kladio.

 

to stoji. međutim, moderni pippen (siakam) i nije nešto impresivan dok im nedostaje u totalu moderni rodman da bi to bilo onako baš egal.

edit a taj tvoj moderni ron harper sa avatara je u banani

 

voleo bih da me iznenade ali nisam optimista.

 

edit pt2

možda možda ako gasol i đed ibaka odigraju neke vrhunske, malte ne životne partije. ali teško da će to da se desi

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Pa Danny Boy uvek protiv GS igra dobro, pronadje i svoju post igru protiv Karija, a preveliki je da bi ga Klej postovao ili unosio. Toronto je ocukao bez Kawhija GS u sred Orakla, jeste da je regularna i nije neki reper, ali bas su ih brutalno gazili tu tekmu. Siakam je idealan za cuvanje KD koliko-toliko moze da ga uspori, a sad ce moci da se posvetu cuvanju Karija i Kleja na perimetru. Ibaka i Gasol imaju su meso za Greena i Kavana Lunija, a klupa FVV-Powell je daleko bolja od onoga sto GS ima - ALfonsko Mekini, i ostala bratija. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...