Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

HOU mnogo lako dozvoljava preuzimanja, za razliku od GS gde Kari po svaku cenu neće da preuzme Hardena. Vidi se da je to dogovor da se tako igra. Ovaj poslednji napad Durent na 8 metara, Tompson u ćošku, sve govori da Kari završava i opet jedan blok je dovoljan da ga Nene preuzme i Kari rešava lagano. Totalno odsustvo mozga kod Hjustona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lijepo da su chokeri i floperi iz Houstona izgubili. Svaka cast sudijama sto nisu padale na Hardenove fore izvlacenja 3 slobodna bacanja. Svaki poraz ovog prevaranta je velika pobjeda kosarke.

Steph dosta tanka utakmica i opet na kraju onakve dvije odbrane s 5 faulova na Gordonu i Hardenu pa onda onaj dagger. Inace nisu mi nimalo uvjerljivi ni GSW ni Rocketsi, mislim da titula ide na istok ove godine. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Jel si realan? Kako ono bacanje nogu u protivnika Hardena može da bude faul? Ili ovo zabadanje Pola u Tompsona

Jel ti pratis burazeru NBA? 

Preskacem sledecu utakmicu laganeze, previse strasno ovo...kao da gledam Partizan, polomicu nesto po kuci.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Green23 said:

Jel si realan? Kako ono bacanje nogu u protivnika Hardena može da bude faul? Ili ovo zabadanje Pola u Tompsona

Za trojku Hardena sam se dvoumio i cekao sam da vidim usporeni snimak, cim su komentatori rekli faul nisam uopste vise dilemu.  To je minimalan kontakt koji je trebao da se svira Tompsonu. Mrzi me sada da trazim gif, svakako mi je veci kiks sto Hardenu nisu svirali faul.

Realno, Durent zamalo da proda sigurnu pobedu GS. Nakon trojke Karija je to trebalo da bude lagano zatvaranje utakmice.

Reako bih, repriza finala 2015. Sada kad ih nisu brejknuli, ocekujem u sledece tri tekme dve pobede GS.

Menjam avatar, donosim nesrecu Hjustonu kao i prosle godine u finalu Konferencije.

Edited by Ta'veren
Link to comment
Share on other sites

jbg, Capela bas podbacio sto je za Hjuston nenadoknadivo, pocivsi Nene duplo korisniji i zahvaljujuci tome se nasao na parketu u kljucnom napadu da mu Curry isporuci dagger u facu

Green posprdao visoke Hjustona i uz nerealnog Durenta sprecio brejk

Harden tanko, vec po ko zna koji put ogroman zaokret u kriterijumu mu pravi problem i ne moze da se adaptira pre nego sto bude kasno

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...