Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

9 minutes ago, Ječmendo said:

U prva dva kruga plej-ofa Gasol ima matchup-ove po mjeri (Vučević i Embiid kao glavni protivnički igrači) i zbog svoje defanzive bukvalno je najvažnji šraf u igri Raptorsa. To što je napadački poprilično impotentan uopšte nije važno. S druge strane, u slučaju prolaska dalje protivnici više nemaju klasičnog post-up centra i tu će njegov značaj biti znatno manji, pa će Toronto morati da se prilagođava. Čini mi se ipak da previše osciluju u igri da bi bili šampionski materijal.

tanka klupa, nepouzdan sut za 3p, skok.

hou-gsw finale pre finala i dve najbolje ekipe u ligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Boze koliko su ocajni u defanzivnom skoku Rapsi.

 

U Torontu niko sem Lenarda ne moze da ubode. Meeks sam kao duh otvorenu trojku bije u prvi obruc.

 

Slabo gledljiva utakmica.

 

I generalno sve dosad. Toronto je relativno lako kontrolisao ceo mec u prvoj, Boston ojadio Buckse, GSW - Hou je bila jedina onako neizvesna tekma, ali ocajna do bola. Ova ce verovatno dokraja biti skroz neizvesna, ali generalno losa utakmica.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mr clutch said:

Van Vleet mi je najveće razočarenje u Rapsima. Ne može ništa da ubode, ko da je suviše mekan za PO nivo košarke. 

To sto ne moze da ubode nista i moze da se prezivi, ali decko nema ideju kako da "run the offense". Cak i sa ovom hamburger verzijom Lowryja deluju 10x bolje ofanzivno samo zato sto apsolutno niko ne moze da kreira nista van njega i Gasola sa posta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, riviera said:

hou-gsw finale pre finala i dve najbolje ekipe u ligi.

 

Što se tiče igre, ne i potencijala, meni najbolje djeluje Boston. Njihova igra je najsmislenija, prilagođavaju se protivniku i situaciji, uvijek imaju gameplan, kao i rezervnu opciju. Zaista se nadam da će da izađu sa Istoka, jer mi se čini da imaju najviše šansi protiv GSW-a.

 

Second unit Toronta baš katastrofičan. :ajme: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...