Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Bosman vam je dao dve dobre prognoze vec danas. Cini se da je velika razlika u odbrani: Durent napada Hardena -> strana potpuno cista, dok sa druge strane kada Harden napada svi su tu, strana pomoci radi i guzva je gde kod krene. Sudija na svom nivou,dakle niskom. Durent je zaista cudo jedno napadacko.  Ovo je bila dobra sansa za brejk, ne verujem da ce je imati ponovo. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Swift Pancakez said:

mozda da proba manje da cheatuje tokom reg.season pa da mu prelazak na normalno sudjenje lakse padne?

zna se sta je faul na sutu, to sto Harden uzima dosta suteva sa cuvarem u gacama neminovno dovodi do toga da dobija dosta bacanja pa kada se desi neki flop ljudi mu kenjaju po glavi i generise nezasluzen hejt

cinjenica je da je veceras u prve dve cetvrtine doslo do komicne situacije da upravo zbog toga ne dobije ociglednih 6 bacanja gde je bio i kontakt po ruci i ulazak u telo 

neka se suci dogovore sta je normalno sudjenje a ne da se jedan sport igra protiv tankera a drugi protiv reigning champions

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo sto je Klej uradio jeste faul, ali nije maliciozno.

Harden pri stepbacku doskace 10+ centimetara ispred mesta odakle se odrazio. Jos ako odradi blagi pushoff pre suta (sto se dozvoljava svim igracima, PG i Tatum recimo dominiraju u tom pogledu), on mora da skoci bar malo unapred, a neizvodljivo je da Harden lepo doskoci ako skace unapred.

Ni blizu onome sto je Zaza uradio Kavaju.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li su ljudi debili ili sta, kapiram da u prvom poluvremenu 2 puta nije sviran faul pri sutu Hardena ali ovo sto rade on i Paul je cirkus.

O kom mi radijusu prizmljenja sutera pricamo, 2 metra? Harden sutira i skace 1.5 metar unapred i samara rukama ne bi prodao neki kontakt.

Paul se prilikom one jedne trojke koju je pogodio btw bukvalno bacio kao djule u vazduh.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...