Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

S jedne strane, ovaj drop coverage nece raditi za Denver, imali su srece pa je Lilard solidno hladan na startu, ali uzasno su branili pnr ovih prvih par minuta.

 

S druge strane, Sap vs Aminu je opasan missmatch. Aminu je bio solidan za Granta, ali ovde ce ga Sap urnisati jer je 3x jaci.

 

S bilo koje strane, Kanter je nevidjeni tupadzija sto je ovo divljacki kucao pa se sad drzi za rame.

Link to comment
Share on other sites

Just now, riviera said:

narafno kad   obe ekipe igaju odbranu iz ligaskog dela sezone 😕

Meni se cini da je vise to sto obe ekipe igraju pametno i koriste defanzivne slabosti protivnika.

 

Vec smo videli x puta high pnr od strane Portlanda i Milsapa na postu od strane Denvera. Jednostavna a pametna kosarka.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Meni se cini da je vise to sto obe ekipe igraju pametno i koriste defanzivne slabosti protivnika.

 

Vec smo videli x puta high pnr od strane Portlanda i Milsapa na postu od strane Denvera. Jednostavna a pametna kosarka.

ima ovde svakako napadackih potentnih igraca na parketu ali ne vise od hou-gsw duela.

neki indikator je da bacanja i faula ima vrlo malo. jeste atraktivnije ali bez po intenziteta u defanzivi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, riviera said:

ima ovde svakako napadackih potentnih igraca na parketu ali ne vise od hou-gsw duela.

neki indikator je da bacanja i faula ima vrlo malo. jeste atraktivnije ali bez po intenziteta u defanzivi.

Tacno, ali GSW i narocito Hjuston sve switchuju u odbrani, samim tim ce se ofanzive oba tima vise svoditi na izolacije nego inace + sto Hjuston ionako stalno izoluje.

 

Ovde je druga prica, ne mozes da switchujes Kantera i Jokica na guardove, samim tim tekma izgleda skroz drugacije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

postojala je sumnja kod mene kako ce jokara da prenese svoju sporu i ponekad odsutnu igru u prvi po u karijeri ali je ona izbrisana.

kako je kat samo pogubljno i uplaseno izgledao prosle sezone u ovo vreme u svom skidanju po mraka.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...