Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

O čemu li trenutno razmišlja Unibrow? Kakav je rasplet na zapadu, mogli su i zdravi i fokusirani Pelicansi do finala konferencije, ništa slabija ekipa od Blazersa, verovatno ni od Nugetlija. Šteta je što se zaboravlja ponekad koji je to pterodaktil i igračina, šteta što mu je Lempron napunio glavu glupostima. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, pepe sancez said:

Milsapu istice ugovor na kraju sezone?

 

Kakva je situacija kod Denvera sa produzavanjem ugovora Mareju i Herisu?

 

Ako bi Milsap pristao na jedno 10 milja imaju li oni prostora krenuti za Durantom/Dejvisom ili ici u trejd za nekog olstara?

Oni mogu da se rijese Bartona, ako se onaj momak sto su ga draftovali lani pokaze zdrav. A imaju i ove dobre mlade igrace da utope u trejd paket.

 

Heris ima ugovor do 2022. Murray je jos sledece sezone na rookie ugovoru i onda ide produzetak. Millsap ima 30 miliona ugovor na jos jednu sezonu koji je team option, videcemo kako ce to Denver da uradi (neki dogovor za novi ugovor ili da ga zadrze jos jednu i onda taman da produze Murraya kad istekne ugovor i njemu i Plumleeju, jos ce im ostati 15-20 miliona slobodnih preko toga za produzetak Beasleya i neko krilo mozda)

Link to comment
Share on other sites

Ne bih ja davao Harrisa (ako je zdrav naravno) plus jos sto sta za Beala. Covek igra strasnu odbranu na perimetru u ovom PO i pritom ume da isporuci u napadu uz jako mali usage. Idealan uz Jokica i nece kostati koliko i Beal. Njega su povrede bukvalno upropastile ove sezone, 3-4 puta je isao u aut i nije mogao da uhvati ritam. Harris (ponavljam, ako je zdrav) ce Denveru sledece sezone da bude strasan dodatni bonus. Ono sto Denveru treba da postanu pravi contender je dalji iskorak Murraya (pogotovu u odbrani) i neko dobro krilo. MPJ bi mogao da bude to potencijalno...ili da se Kawhiju ponude kule i gradovi. Za godinu dana Millsap i Plumlee oslobadjaju 45 miliona u capu, ima tu prostora i da se Murray produzi cak i ako se potpise neka zver.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Radalek said:

 

Heris ima ugovor do 2022. Murray je jos sledece sezone na rookie ugovoru i onda ide produzetak. Millsap ima 30 miliona ugovor na jos jednu sezonu koji je team option, videcemo kako ce to Denver da uradi (neki dogovor za novi ugovor ili da ga zadrze jos jednu i onda taman da produze Murraya kad istekne ugovor i njemu i Plumleeju, jos ce im ostati 15-20 miliona slobodnih preko toga za produzetak Beasleya i neko krilo mozda)

Moja ideja je: 

- GS pada iduce godine

- ako prodjes u finale znaci da ima smisla da se odmah pojacas iduce godine

- otvara ti se prostor jer cistis Milsapovih 30 milja. Znaci mozes krenuti na Durenta, Kavajia, Midltona, Batlera recimo i da im garantujes max. Nesto od statalih dobrih ugovora - Krejg, Bizli, Moris, Barton, Porter usitnis da pokrpis rupu za Milsapom. Eventualno pokusas da ulovis jos nesto, tipa WCS iz Sac. I ako uspijes, to je to, kontender.

- ako ne uspijes produzis Milsapa uz nadu za interni rast. Sejf varijanta, ali vrlo vjerovatno bez skoka u prvi nivo kontendera. I onda recimo Dalas napravi dobar posao, Portlandu se vrati Jusuf, SAS nesto smucka, i ti umjesto gore padnes dole, a imas prostora da rizikujes. Padaju glave sportskog sektora

- treca varijanta - dogovoris trejd tako da aktiviras Milsapov plejer option i onda ga posaljes za neke igrace. Recimo, Majami bi mozda bio zainteresovan, oni su zakovani losim ugovorima i znacilo bi im da nakon iduce godine ostanu slobodni 50+ miliona - Vajtsajd i Milsap. Cega bi morali da se odreknu? Sta znam Vinslou+Dragic. Vinslou ti odgovara kao igrac, a jeftin je. Dragic ima ugovor na godinu i cistis ga za potpis Mareja ako ti ne upali kombinatorika za instant rezultat. 

 

Tako nekako razmisljam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posle ovakvog junackog proboja fudbalskih Spursa u finale, nahajpovan sam da nekako prvi put od pocetka PO izdrzim do kraja i pogledam obe tekme (tesko, ne i nemoguce, ali ipak ne dajem sebi mnogo sansi)

 

   Mislim da ce Milvoki da zavrsi posao veceras i da onda krece Kyrie saga i da GS dobije nekih 15+ razlike, nekako mi bas nerealno deluje da Hjudza moze i u egal zavrsnicu utakmicu da otera. Klica ce morati da odigra 20&20 mec da bi bilo sansi, a Green mu je izgleda nerealno tezak mecap.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, delgado said:

Posle ovakvog junackog proboja fudbalskih Spursa u finale, nahajpovan sam da nekako prvi put od pocetka PO izdrzim do kraja i pogledam obe tekme (tesko, ne i nemoguce, ali ipak ne dajem sebi mnogo sansi)

 

   Mislim da ce Milvoki da zavrsi posao veceras i da onda krece Kyrie saga i da GS dobije nekih 15+ razlike, nekako mi bas nerealno deluje da Hjudza moze i u egal zavrsnicu utakmicu da otera. Klica ce morati da odigra 20&20 mec da bi bilo sansi, a Green mu je izgleda nerealno tezak mecap.

 

Kako ti uvek za nešto kontra navijaš. Čitav svet je za Ajax.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Kakav antiklimaks Bostona. Odjednom se svi plaše, nema samopouzdanja, nema hemije. Kyrie igra kao klasičan kancer ekipe, a zastrašujuće loš Terry ne može da bude supstitucija i neki iznenadni heroj kao prošle godine u ovo vreme. Hayward deluje kao zalutao na teren, Horford više ne može da parira Giannisu... Jedini Morris nešto igra. Brown i Tagum deluju kao rukiji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Boston je imao ovakvih oscilacija cele sezone. Nista cudno. Stivens ocigledno nije polozio off-court test i nije iskontrolisao mlade zvezde zeljne svoje slave, povratak Haywarda i konstantno ludilo glavne zvede. 

U celoj prici mi je jedino zao Horforda. Deluje kao najnormalnija glava tamo.

Edited by threepwood
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...