Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

20 hours ago, uini said:

 

( @Arsenije Pesic, daj mi da random banujem samo ovog samoproklamovanog lorda terora, živeće se bolje, kod mene)

 

 

19 hours ago, uini said:

 

@Arsenije Pesic (može i brogdona?)

 

 

Vidim ja da nećeš da se smiriš dok ne dobiješ svog zmaja. Jbg ljudi, što ste pisali pisali ste, sad ćemo da vidimo na koju stranu je pao novčić kad uini uzjaše svoje čudovište.

 

Spoiler

spacer.png

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, uini said:

 

ball, tatum, josh jackson, fox, isaac, markkanen, ntilikina, DSJ, zach collins, monk, kennard, donovan mitchell, adebayo, john collins, harry giles, jarrett allen

+

ayton, begley III, luka, JJJ, trae, mo bamba, WCJ, sexton, knox, mikal bridges, SGA, miles bridges, MPJ, zhaire smith, lonnie walker, huerter, mitch rob.

 

Fransizni materijali: Tatum ( mnogo sam bio zagrejani za njega nakon rookie sezone ali ne iskacem jos iz vagona), Markkanen, Luka,JJJ,Mitchell.

 

Zamlo da upadnu u prvu skupinu ali imam jos nekih znakova pitanja oko njih: Fox, Young , SGA, John Collins( mada mi je on vise vuce ka ovoj skupini ispod)

 

Potencijalno odlicni specijalci cak i u sampionskim ekipama: Huerter, Mich Rob, WCJ.

 

Zahvalni sterteri: Isaac,Zach Collins,Adebayo,Miles Bridges,Jarret Allen.

 

Prazne brojke na papiru: Ayton, Bagley.

 

Crvene zastave svuda ali nekog potencijala ima ako se iskontrolise: Ball,Monk

 

Totalno nebitni likovi, smucace se po ligi ali ne ocekujem nikakav bitniji uticaj od njih: Kennard,Nateklina, Kal Bridges,Giles,

 

Crne rupe: Sexton,Knox (preostra kvalifikacija ali tako trenutno brojke pokazuju) , DSJ, Josh Jackson ( mada je on vise prazna i luda glava u svakom slucaju ne bih ga zeleo blizu ekipe)

 

Neodovoljan uzorak: Zaire Smith ,Lonnie Walker, MPJ ( poprilicno siguran da od njega nema nista kad ima zdravstvene probleme kao slog da je preziveo), Mo Bamba ( on je nesto i igrao ali ono malo sto sam video najvise mi naginje ka skupini ''nebitnih likova'')

 

Ovo je neka najpovrsnija analiza ali to je neko moje vidjenje.

 

Naravno ne impliciram da je recimo Miles Bridges bolji igrac od Aytona trenutno ali uzimam u obzir neki projektovani teret koji treba da podignu.

Edited by LordOfTerror
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Young ce da bude bolji igrac od Luke, bas incidentan splet okolnosti treba da se desi u razvoju oba igraca da to ne postane realnost.
Vec sad mi je bolji od Mitchella, a margina izmedju Younga i Mitchella ce tek da se pravi, naravno u prednost Trae-a.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moguce, ali sama kolicina otvorenih suteva i trojki iz kornera koje je omasio mora da ga ubaci u donji dom.

 

Inace ova prica za Mitchella decko vec 2 sezone krajnje osrednju ekipu Jazza dovodi do gornjeg doma Zapada i ispaju od Hjustona koji im ne lezi nikako.

 

Bas podatak za respekt tako da mora da bude ispred Younga i slicnih indijanaca koji treba tek treba sa dohvate taj level.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ti si to stoji. Ja ne pratim ncaa pa se uzdam u mudrace na ncaa topiku. Ili na highlightse. Ove godine opet kradja drafta 13 pika.

Daleko je Bam vise od fizikalca sto ce se videti sledece godine, odlican Iq, odlican pregled za C plus “ok” mid range sut.

kazem ja upgrejdovani Kapela ako ga unleashuje Spo.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Miki28 said:

Koja je fascinacija sa onim likom pored terena? Lik je bas antipatican. Ladno ce ljudi zamrzit Reptorse zbog njega

 

Mislis na Drakea ? Realno lik smara, ali nista sto vec nije vidjeno ranije u NBA. 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Skyglider said:

 

Mislis na Drakea ? Realno lik smara, ali nista sto vec nije vidjeno ranije u NBA. 

Ma znam nego ono bas je lik teski smarac...

 

Stejpls centar, idu kadrovi sa poznatim licnostima i onda u jednom trenutku samo pise JACK. To je faca a ne ovaj

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Ma znam nego ono bas je lik teski smarac...

 

Stejpls centar, idu kadrovi sa poznatim licnostima i onda u jednom trenutku samo pise JACK. To je faca a ne ovaj

 

Tezak smarac i bandwagoner. Kad Toronto ispadne iz vrha lige, neces ga videti ni na jednoj utakmici Raptorsa vise. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Skyglider said:

 

Tezak smarac i bandwagoner. Kad Toronto ispadne iz vrha lige, neces ga videti ni na jednoj utakmici Raptorsa vise. 

spacer.png

 

Ja ne razumem, odakle jednom gledaocu pravo da ovako ulazi na teren i raspravlja se sa igracima. Izgleda da je LeBron veliki navijac Liverpula.

Spoiler

Regularna sezona vs Plej of

spacer.pngspacer.png

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Drake je globalni ambasador Raptorsa, tim ga placa, tako da nije obican navijac.
Znači, navijač je dok ga plaćaju. Koliko bedan treba da budeš da plaćaš nekog da sedi u prvom redu kako bi ga predstavili kao navijača??
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...