Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Bitan faktor će biti Looney, s obe strane terena. Solidno pokretljiv za svoju poziciju, sa dobrim osećajem za prostor i tajmingom za skok neće biti rupa u odbrani ako ostane na spoljnoj poziciji u switchu da sačuva Kawhi-ja ili Siakama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, threepwood said:

Jeste klinja bez minuta profesionalne kosarke ce da glumi mudo i da trazi trejd jer mu se kao ne svidja fransiza koja ga je draftovala. To ce ga bas preporuciti ozbiljnijim timovima. 

 

Vi milenijalci ste stvarno otisli u krasni sa logikom

Bilo je i toga kroz istoriju lige. Znas li story o Stivu Frensisu koga je draftovao Vankuver za visoke 2. pozicije, a ovaj odbio da igra za njih uz neka glupa obrazlozenja, izmedju ostalih i da je to Bozija volja. :classic_smile: Bilo je jos primera, ono sto mi sad pada na pamet je Dominic Wilkins, a verovatno ima i jos slicnih...

Link to comment
Share on other sites

Jebani Kobi Brajant. 

3 minutes ago, MrTripleDouble said:

Bilo je i toga kroz istoriju lige. Znas li story o Stivu Frensisu koga je draftovao Vankuver za visoke 2. pozicije, a ovaj odbio da igra za njih uz neka glupa obrazlozenja, izmedju ostalih i da je to Bozija volja. :classic_smile: Bilo je jos primera, ono sto mi sad pada na pamet je Dominic Wilkins, a verovatno ima i jos slicnih...

 

Link to comment
Share on other sites

Au braco moja sa severa, pa ovo samo nama moze da se desi. Nisu im dovoljna 3 superstara, sad je nasao da im se vrati jos jedan i otme i ono malo sansi koje smo imali.

Najebali smo, bice tesko gledati.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Manu said:

Au braco moja sa severa, pa ovo samo nama moze da se desi. Nisu im dovoljna 3 superstara, sad je nasao da im se vrati jos jedan i otme i ono malo sansi koje smo imali.

Najebali smo, bice tesko gledati.

I evo poslednjeg eksera u kovceg. Jebani Pirs glaasao za nas..... RIP boys

No photo description available.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Manu said:

Au braco moja sa severa, pa ovo samo nama moze da se desi. Nisu im dovoljna 3 superstara, sad je nasao da im se vrati jos jedan i otme i ono malo sansi koje smo imali.

Najebali smo, bice tesko gledati.

 

nema veze, bicemo pocisceni ali bicemo ljudi i mirno cemo spavati i posle 0:4 za razliku od ovih sa druge strane koji podrzavaju Stejt samo zbog arealne snage i koji bi u bici izmedju tima likvidatora i radioaktivnog otpada navijali za uranijum + bi stavili grafitne opiljke na avatar 

 

 

 

 

  • Thanks 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Kaze kako se dzinksuje a jadan dzinksuje od Hjustona. Ironija je jaka. Jos Toronto VELIKI favorit kao da igra protiv Niksa a jadni GSW favorit za titulu na svim kladionica i sa upitnim durantom. I to ne da je favorit nego max kvota je 1.3 na GSW za titulu a na VELIKE favorite celih 3.4

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Objasni mi zasto je GSW toliki favorit,osim iskustva u ovakvim situacijma,mada i kod Toronta imas 2 koji su osvojili

 

Klupa,domaci teren,odbrana,Kawai,sve je na njihovoj strani,mnogo vise igraca sa poenima u rukama

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Toronto je u ovoj seriji veliki favorit

 

Klupa,Kawai koji moze sam da izmisli poene,najbolja odbrana u ligi,nejasno mi je sto ovi mediji trube da su ratnici veliki favoriti

 

ma i mediji znaju koliko su Ratorsi jaci nego su nervozni jer moraju da se cimaju cak do Toronta

Edited by SunZero
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...