Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

11 hours ago, Kido from Junkovac said:

 

Fascinantno je kako su se Magic i Doc napregli da dokazu da je GS mnogo jaci tim sa KD,

da su isli u debele sirine da objasnjavaju kako kad KD nije na terenu,

GSu ne ' preostaje nista drugo ' nego da zavrte loptu dodaju se i tako budu efikasni.

 

Dok je isao toliko daleko da je ovaj GS upredio sa Jordanovim Bulsima, koji su igrali spore izolacije

kad je Majkl na terenu, a pik i ostale jurnjave kad nije na terenu.

 

: /

 

mozda su dubsi lepsi za gledanje bez duranta ali svakako nisu bolji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Verovatno na papiru nema nista logicnije od toga,

ali prvo da vidimo da li GS bez KD moze da izgubi 

u ovom plej ofu.

Ako odu I bez KD dobiju dve u Torontu,

onda su prakticno bez njega osvojili ovu titulu.

 

Link to comment
Share on other sites

i dalje sam ubeđen da je ključ kod drejmonda.

 

kao što kawhi ne može sam, tako ni curryjevih 17 trojki i 45 poena neće pomoči ako green nije u tom rodman-sa asistencijom-i povremenim šutom modeu

 

ako zatvore drejmonda i ne igra durant, raptorsi imaju šanse. inače 2-4 ili gore

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uini said:

i dalje sam ubeđen da je ključ kod drejmonda.

 

kao što kawhi ne može sam, tako ni curryjevih 17 trojki i 45 poena neće pomoči ako green nije u tom rodman-sa asistencijom-i povremenim šutom modeu

 

ako zatvore drejmonda i ne igra durant, raptorsi imaju šanse. inače 2-4 ili gore

To je kljuc i po meni a vidjecemo kako ce to izgledati na terenu. Ipak je ovo najbolji Green u zadnje 3 sezone, bas brutalno igra...

 

Samo da mi se ne useru Raptorsi vcrs...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Malkolm Brogdon said:

Slazem se.

 

Nek postavi recimo 27/9/8 kao u finalu 2017. i nece biti problema. 

 

ne bi valljalo postavljati brojke iz 17&18 finala van konteksta (a kontest je unfair advantage sa Durantom)

 

sada ga nece biti ali tu su Dray i Klay, jos 2 mamojebca MVP kalibra, dovoljan argument da sve osim laganog odradjivanja ovakvog Toronta sa nacetim Lenardom koji sepa na obe noge bude ogromno iznenadjenje

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SunZero said:

 

ne bi valljalo postavljati brojke iz 17&18 finala van konteksta (a kontest je unfair advantage sa Durantom)

 

sada ga nece biti ali tu su Dray i Klay, jos 2 mamojebca MVP kalibra, dovoljan argument da sve osim laganog odradjivanja ovakvog Toronta sa nacetim Lenardom koji sepa na obe noge bude ogromno iznenadjenje

Ne bih se zalio ni da postavi 26/6/5 kao 2015. recimo, skroz solidno ako i ostali isporuce.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, SunZero said:

 

ne bi valljalo postavljati brojke iz 17&18 finala van konteksta (a kontest je unfair advantage sa Durantom)

 

sada ga nece biti ali tu su Dray i Klay, jos 2 mamojebca MVP kalibra, dovoljan argument da sve osim laganog odradjivanja ovakvog Toronta sa nacetim Lenardom koji sepa na obe noge bude ogromno iznenadjenje

Jeftin pokusaj jinxa,cuj Klay i Dray MVP kalibar

Link to comment
Share on other sites

Može Bugi biti od pomoći u petorci sa Thompsonom i rezervistima. Taj period bude ofanzivno kritičan. Sa druge strane, Gasol i Ibaka će vjerujem imati festival otvorenih šuteva sa distance, teško će to ovaj da isprati. Biće interesantno ispratiti kako će ga i koliko koristiti Kerr.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...