Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

 

 

 

 

Istok jeste slabiji od zapada ali ne zbog prve 4 ekipe, upravo suprotno, zbog ostatka konferencije. Izuzev GSW i verovatno Houstona, bilo koja od 4 ekipe sa Istoka bi satrala bilo koga sa zapada. 

 

Koji je bio rezultat u velikom finalu prošle sezone? Koji je bio u finalu Zapada?

Po meni su GSW, Rocketsi i Nuggetsi sigurno najbolje ekipe u NBA, Blazersi/Jazz su odmah tu uz njih. S druge strane Raptorsi su bolji nego prošle sezone, ali samo da dođu do finala dok su drugi slabiji, seti se prošlogodišnjih Celticsa i pogledaj ovogodišnji njihov performans. Značajno je viši kvalitet košarke na Zapadu, utakmice tokom regularne sezone nisu pravi pokazatelj forme i kvaliteta timova, Dubsi su recimo izgubili 3 od 4 utakmice od Rocketsa u regularnom delu pa su ih rešili bez prevelike drame u PO i to bez KD-a.

 

Link to comment
Share on other sites

Sta li se desilo Baksima, dva minuta pred kraj trece cetvrtine su imali 15 poena razlike i sledeca tri minuta je Toronto poravnao rezultat, bas ogroman pad. Veci deo meca je Milvoki delovao kao bolja ekipa. Drago mi je zbog Lenarda i Laurija. Siakam i FVV su odigrali mastrealno. Kao sto sam i ocekivao jos na pocetku sezone, kandza izlazi sa istoka. Videcemo sta ce biti u finalu, ako Durent i Kazins ne budu zaigrali, nece biti GS-u lako. 

Lauri citavu karijeru ceka veliko finale, najzad je i docekao, sada ne sme da razocara, sada kada ima jednog Lenarda pored sebe. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Istok jeste slabiji od zapada ali ne zbog prve 4 ekipe, upravo suprotno, zbog ostatka konferencije. Izuzev GSW i verovatno Houstona, bilo koja od 4 ekipe sa Istoka bi satrala bilo koga sa zapada. 

 

 Bas tako, Filadelfija, Boston, Toronto i Kee bi isprasile Denver, Portland, verovatno i Jutu, moguce i OKC, dok bi sa HOU bilo krljanje.

 

  top4 east > top4 west ove sezone

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, delgado said:

 

 Bas tako, Filadelfija, Boston, Toronto i Kee bi isprasile Denver, Portland, verovatno i Jutu, moguce i OKC, dok bi sa HOU bilo krljanje.

 

  top4 east > top4 west ove sezone

Toronto i Milvoki su jaci od Denvera, mozda i Fila (od sledece sezone slabija), ali Boston ne. Ovakvu Oklahomu bi i Atlanta isprasila.

Link to comment
Share on other sites

Gde su ljudi koji su me ubeljivali kako Milvoki ima toliku prednost na klupi protiv Toronta? :classic_biggrin:

 

I kako ne mogu da shvatim da je FVV regular sisn pleja?

 

Danny Green bi mogao vrlo lako da proigra protiv GS, on tradicionalno odlicno igra u odbrani protiv Curry-a i Thompsona. Verovatno najbolji igrac u ligi u jurnjavi kroz blokove.

Link to comment
Share on other sites

Jel ovo prvi put u toku dinastije da Dubsi nemaju prednost domaćeg terena u finalu? Takođe, jel ovo prvi put da u PO imaju naspram sebe Kawhia izuzev one "the Zaza game"? Dva legit razloga da ne otpišemo baš na startu Raptorse. Ja mislim da će ovo da bude baš ozbiljan izazov čak i za princeze iz Zaliva. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako KD ne igra prve 2 u Kanadi, Toronto mora da dobije obe da bi bio u igri. Svidja mi se Gasol protiv Greena mecap, nece Drejmond tu bas da se naigra ili protiv Ibake. Lauri ako ovako nastavi i Deni se rezureksuje, bice svasta. Za Kawhija nemaju cuvara (Iggy tesko da moze da ga cuva)

 

 @Chaos Is Me - prvi put u finalu bez homecourta, samo je Hjuston prosle godine imao HC protiv njih

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

Za Kawhija nemaju cuvara (Iggy tesko da moze da ga cuva)

Ako bih nekoga u ligi birao da mi odradjuje te superstar defanzivne zadatke, to bi bio Dre definitivno.

 

Znamo sta je u stanju da odigra na Lebronu, ne vidim zasto bi bilo drugacije protiv Kavaja, samo ako je zdrav.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slažem se. Iggy bi mogao da bude baš bitan faktor, ne može niko da čuva te elitne igrače sasvim al može da ih dobro uspori tip kao Iggy posebno ako mu tradicionalno puste da šamara po rukama nekažnjeno. Vrlo je važno i kako će igrati Cousins, on može Dubsima da da dimenziju koju nemaju i koja će im itekako trebati protiv Raptorsa (koji moraju bez pardona da ostvare prednlst u skoku ako misle nešto da urade) ali može i totalno da im sjebe protok lopte i naruši novopronađenu hemiju. 

Link to comment
Share on other sites

Ma kako stvari stoje Durantu je verovatno pukao misic.

 

Skoro je proslo mesec dana od povrede a on jos uvek nije poceo nista da trenira. Eventualno vidim da se vraca u nekom scenariju ako budu gubili 0-2 ili ako bude bilo 2-2 pa za taj 5. mec u Torontu ali to je bas sve na dugackom stapu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dan kada pocne nba finale to je koliko 23 dana? Vec je otpisan za oba meca ( ne znam ni da li ce da putuje u Kanadu).

 

Kada se serija vrati u Zaliv to je vec preko 30 dana za pocetak 3. utakmice. Ako vec nije poceo sa bilo kakvim aktivnostima to nije nikakvo istegnuce.

 

Pa moze da se dodje do pobede ali bez domaceg terena 55-45 u korist GS i to max, mozda i manje...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LordOfTerror said:

Dan kada pocne nba finale to je koliko 23 dana? Vec je otpisan za oba meca ( ne znam ni da li ce da putuje u Kanadu).

 

Kada se serija vrati u Zaliv to je vec preko 30 dana za pocetak 3. utakmice. Ako vec nije poceo sa bilo kakvim aktivnostima to nije nikakvo istegnuce.

 

Pa moze da se dodje do pobede ali bez domaceg terena 55-45 u korist GS i to max, mozda i manje...

Mislim da je egal,cak bi Torontu dao malu prednost,nije samo sto je u pitanju KD,gubis jednog kvalitetnog igraca u rotaciji,isto tako su klupu  zrtvovali zbog Bugija,ni njega nema,mada mislim da ce on igrati,barem 15-20 minuta po tekmi.Curry,Dray i Klay nece ni izlaziti iz igre,mozda,4-5 minuta max

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...