Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

2 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Cisto igracki bih birao Milsapa sigurno.

 

Mozda je Horford i malo bolji igrac trenutno, ali je Milsap definitivno bolji fit sa Jokicem i sposobniji da pegla odlicnu odbranu na perimetru.

Moja dilema je da li umjesto zamjene Milsapa igracem slicnog ranga ici na lov na krupniju zvjerku. Da li uopste Denver figurira kao sredina koja moze dovesti top FA ovo ljeto? Ne djeluje mi da su kadri da upecaju Duranta ili Kavajia? Mozda Midltona?

 

 

Ako to ne uspiju mogu li spakovati dobar trejd paket u vidu Milsap i jos  neko, ako treba i od trojca Marej/Barton/Heris? Heris realno otpada jer nema ko da mecuje njegovu i Sapovu platu osim Vol, a to valjda ne bi niko uradio. Da li se moze do AD? 

 

Meni djeluje da bi se i sa Filom mogao dogovarati neki dil koji bi ukljucio Simonsa. Denver bi onda trebao da razmisli o Simons/Tobi kombinaciji, a da da Sapa plus jos dosta kvaliteta.  

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pepe sancez said:

Moja dilema je da li umjesto zamjene Milsapa igracem slicnog ranga ici na lov na krupniju zvjerku. Da li uopste Denver figurira kao sredina koja moze dovesti top FA ovo ljeto? Ne djeluje mi da su kadri da upecaju Duranta ili Kavajia? Mozda Midltona?

 

 

Ako to ne uspiju mogu li spakovati dobar trejd paket u vidu Milsap i jos  neko, ako treba i od trojca Marej/Barton/Heris? Heris realno otpada jer nema ko da mecuje njegovu i Sapovu platu osim Vol, a to valjda ne bi niko uradio. Da li se moze do AD? 

 

Meni djeluje da bi se i sa Filom mogao dogovarati neki dil koji bi ukljucio Simonsa. Denver bi onda trebao da razmisli o Simons/Tobi kombinaciji, a da da Sapa plus jos dosta kvaliteta.  

 

Pa ne znam do koga mogu da dodju, sumnjam da ce ovi top free agenti razmatrati Denver. Butler / Mids bi bili kul, ali bi bez Sapa imali da zakrpe ogromnu rupu u frontcourtu.

 

Simons im nije potreban, bar ja tako cenim. Ako je lopta non stop kod Jokica, Simons ce uglavnom samo gusiti spejsing, a bilo bi glupo da lopta ne bude non stop kod Jokica.

 

Tobi mi se uopste ne svidja, i mislim da ce neki tim opasno da se zajebe kad mu baci max ili near max preko leta.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Pa ne znam do koga mogu da dodju, sumnjam da ce ovi top free agenti razmatrati Denver. Butler / Mids bi bili kul, ali bi bez Sapa imali da zakrpe ogromnu rupu u frontcourtu.

 

Simons im nije potreban, bar ja tako cenim. Ako je lopta non stop kod Jokica, Simons ce uglavnom samo gusiti spejsing, a bilo bi glupo da lopta ne bude non stop kod Jokica.

 

Tobi mi se uopste ne svidja, i mislim da ce neki tim opasno da se zajebe kad mu baci max ili near max preko leta.

Ne mirisem ni ja Tobija kao rjesenje za njih, ali mi je intrigantna ta ideja spojiti Simonsa sa Jokicem. Skoro je izvjesno da Simons nece uspjeti da unaprijedi sut da bi postao nosilac ekipe u napadu. Pa opet u nekim stvarima je izuzetan. A ako mu iko u ligi moze obezbjediti dovoljno dobrih pozocija za poentiranje to je Jokic i Denver generalno kad bi zadrzao i Mareja. 

 

Ja sam se vec izjasnio da je njima zadrzavanje Milsapa sejf varijanta, mozda i izvjesna, ali za tako dobar FO kao sto ga Denver ima ovo je bas prilika da te prsti zasvrbe. Ima uvijek timova koji su u nekim fazama rebildinga, ali nema bas puno timova sta da ponudi. Po meni u igru mogu uci Majami, Nju Orliens, Fila i donekle Orlando.

 

A masa timova kao sto su Cikago, Sarlot, Finiks, Njujork nemaju sta da ponude. Tek onda vidis u kojoj su oni rupi.

Link to comment
Share on other sites

Ja bih Simmonsa tako tukao...

 

Ne mogu da shvatim da neko ko mlati milione i vec je u 3. NBA  sezoni ne moze da pocne da sutira barem midrange. Neka gadja 20% ali barem da krene pa ce napredovati.

 

Kako to objasniti? Ovde ne pricamo da neki amater koji nije uzeo loptu nikad u zivotu pocne 2 godine svaki dan da gadja po 1000 suteva bi nabacio sut nego sam prilicno siguran da bi osoba ometena u razvoju uspela.

 

Prosto ne verujem da je lenj vise mi vuce ka nekom inacenju i bezobrazluku jer moze bacanje da pogodi...

Link to comment
Share on other sites

tacno bi im ruke i noge polomio za ovu odbranu sto trenutno igraju, pa ti pustas Luni da ti se pisa po faci, Thompson jedini moze da porodi kos i umesto da ga udvajas ili nesto ti apsolutno ne radis nista...par lakih koseva postigao..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...