Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

1 hour ago, pepe sancez said:

Za Horforda mislim nema sanse. Moris bi bio dobar dodatak. Inace, ko bi trenutno najvise odgovarao Jokicu pod kosem? Nevezani da li je realno ili ne.

Zionoliki rimprotector PF....
Samo jos da sa nekim malo zatvore reket i bombonica su.

Sa sve Divljakushom

Link to comment
Share on other sites

toliko me nerviraju ovi Nugetsi, jedini razlog zbog kog cu navijati za njih u g7 je da somborskom bizonu ne propadne ovaj velicanstveni playoff

nisam gledao jutros ali po statsima bas ozbiljan raspad najbolje klupe u ligi, nisu bas izgledali kao pravi 2nd seed u playoff ali verovatno ce dobiti kod kuce g7 na 1500m ko Bolivija/Peru u fudbalu

 

76ers vs raptors mi je najlosija serija uprkos tome sto ce biti 7. tekma, naizgled potpuno izjednaceno a iz aviona se vidi da ce Kahwi u ECF,  Filadelfija je ona ekipa koja kada dobija svi su u fazonu ooo we're loocking good, we're loocking good, cim gube 5-10 razlike ne znaju gde biju i utakmica je over, izuzeo bih Butlera i Redicka iz toga, pravi momci

 

uopste mi ne lezi istok cisto konzumerski, nekako mi je east kao crno-beli televizor a west tv u boji

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Inace, Milsap ce verovatno ostati za 30 mil, 

Mada mu mozda bude primamljivo 3x24 od nekog kluba.

Ne verujem da ce dobiti to.

 

Denveru odgovara samo jedna sezona Milsapa,

jer im treba prostor sledece godine a 

mogu I da ga trejduju usred sezone ako nekom timu treba salary dump

na kraju sledece sezone.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se neće nuditi 30 mil Milsapu nego se ide na Tobiju Harisa. On je free agent. I uklopio bi se u Denverovu "petoletku" zato šta je mlađi od Milsapa.

 

Znači

Jokić 1995

T. Haris 1992

Porter 1998

G. Haris 1994

Murray 1997

 

https://clutchpoints.com/3-reasons-the-denver-nuggets-should-try-replace-paul-millsap-with-tobias-harris-free-agency/

 

 

 

Edited by Nugetlija
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

milsap je car

 

samo je dilema on ili horford. ja bih uzeo onoga ko pristane na manje godina

Cisto igracki bih birao Milsapa sigurno.

 

Mozda je Horford i malo bolji igrac trenutno, ali je Milsap definitivno bolji fit sa Jokicem i sposobniji da pegla odlicnu odbranu na perimetru.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SunZero said:

toliko me nerviraju ovi Nugetsi, jedini razlog zbog kog cu navijati za njih u g7 je da somborskom bizonu ne propadne ovaj velicanstveni playoff

nisam gledao jutros ali po statsima bas ozbiljan raspad najbolje klupe u ligi, nisu bas izgledali kao pravi 2nd seed u playoff ali verovatno ce dobiti kod kuce g7 na 1500m ko Bolivija/Peru u fudbalu

 

76ers vs raptors mi je najlosija serija uprkos tome sto ce biti 7. tekma, naizgled potpuno izjednaceno a iz aviona se vidi da ce Kahwi u ECF,  Filadelfija je ona ekipa koja kada dobija svi su u fazonu ooo we're loocking good, we're loocking good, cim gube 5-10 razlike ne znaju gde biju i utakmica je over, izuzeo bih Butlera i Redicka iz toga, pravi momci

 

uopste mi ne lezi istok cisto konzumerski, nekako mi je east kao crno-beli televizor a west tv u boji

filadelfija zaista ima tu karakteristiku da u pobedama izgledaju mnogo mocno cak i prepotentno i bezobrazno kao njihov vodja tima embid a u porazima onako impotentno i malodusno pa su samim tim i laki za gazenje. sve to i  nije preterano cudno s obzirom da su tim i igru stvarali u toku ove sezone kada su onako nabacani na vec ne preterano kompatibilan dvojac pa su u hodu morali da stvaraju hemiju. bice zanimljvo videti kakvi ce im biti potezi na leto jer tesko da ce gazde placati ogroman racun za sastav a da nije sampionski.

Edited by riviera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, uini said:

nisam gledao ovih par tekmi - kakva je presuda za simmonsa? jel djubre ili dragulj in the rough?

vidim da tjarks pledira da igra centra. ako je dotle dosao, ugasio ga je.

bio je neupotrebljiv dok nije presao u sljakersko smetlarsku ulogu i stao sa strane da dzimi organizuje napad. on ili ce nauciti nekad da sutira ili ce ga morati trejdovati. tesko je danas da se dva igraca nabijaju stalno u reket i smetaju jedan drugom narocito u bitnim utakmicama u sezoni. svi ispastaju i klub ali i embid i simons jer ne mogu da realizuju svoj potencijal. verovatno bi ga trejdovali jos juce ali dzoel je nesiguran izbor da mu stavis sudbinu kluba u ruke zbog promenjivog zdravlja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudi, evo i ja se konacno registrovah. Bio sam zauzet nekim ispitima poslednjih 10-15 dana, nijesam ni ulazio na internet. Moram da pohvalim ljude koji su omogucili da se nase druzenje nastavi. Svaka cast, forum izgleda lijepo koliko sam mogao za ovo kratko vrijeme da primijetim.

 

Nekoliko rijeci o drugoj rundi:

 

Ocekivao sam veci otpor Bostona protiv Baksa. Predali su se bukvalno bez ispaljenog metka. Irving se izblamirao u ovoj seriji.  Baksi djeluju stvarno dobro i sa povratkom Brogdona su dodatno prosirili rotaciju. Imaju trenutno ubjedljivo najdublji roster. Hill igra odlicno, lici na onog igraca iz Jute. Mirotic je ocekivano savrseno legao ovoj ekipi.  Dobri su Baksi bas , mogu i do titule bez problema.

 

Za GSW ce sada biti pakleno tesko da izvuce jos jednu pobjedu. Trenutno imaju svega 5 upotrebljivih igraca. Curry mora da igra kao u 4/4 poslednjeg meca, ako bude igrao kao veci dio ovog play-offa nece biti dobro. Ocekujem veceras pobjedu Raketa i onda neki neizvjestan mec u game7. Moram da pohvalim Igija, opet je ozivio za PO. Nevjerovatno koristan igrac. Sjecam se da ga je i Delgado u jednom postu  na starom forumu dobro nahvalio.

 

Toronto- Fila je dobra serija. Lenard igra brutalno,  trpa lik ludacki. Ne moze trenutno niko u ligi da ga zaustavi. Jedini problem je sto nekako ne moze da ukljuci vise saigrace u mec. Los odnos asistencija i TO. Zanimljivo je da su najvecu pobjedu ostvarili kad je on odigrao najgori mec.  Torontu je klupa veliki problem, jedino Ibaka daje nekakav doprinos. FVV se raspao potpuno, ne znam sta je sa likom. Na drugoj strani Batler igra za sve pare. Nametnuo se kao pravi lider. Zabija, dijeli lopte, igra odbranu, full packet jednostavno. Embid je ponovo zakazao, a Simons nekako ocekivano nije neki faktor u PO. 

 

Poslednju seriju sam najmanje pratio, necu napisati nista pametno. Vidim da je Marej mnogo bolji nego sto je bio protiv Sparsa. Milsap se isto popravio dosta. 

 

 

 

 

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Shunsuke Nakamura said:

Pozdrav ljudi, evo i ja se konacno registrovah. Bio sam zauzet nekim ispitima poslednjih 10-15 dana, nijesam ni ulazio na internet. Moram da pohvalim ljude koji su omogucili da se nase druzenje nastavi. Svaka cast, forum izgleda lijepo koliko sam mogao za ovo kratko vrijeme da primijetim.

 

 

 

P.L.A.T.I.

  • Like 6
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Shunsuke Nakamura said:

Brogdone, mozemo li dalje?  Ja nesto nijesam optimista, ali ako izbacimo Rakete siguran sam da bi prosli Nagetse/ Portland. 

Nisam ni ja, al je postalo mnogo zanimljivije, drma me adrenalin kao da je 2016.

 

Da, ako se prodju Rakete definitivno idemo u finale, protiv Nagetsa / Blazersa imamo mnogo vise igrivih igraca, tipa Jerebko, Kuk.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozz za brata Nakamuru. Hvala sto si primetio to moje pisanje za Iguadalu, to sam Fritri odgovarao koji se zalio na njega. Lik jednostavno igra sezonu u leru jer mu se moze, u takvoj ekipi igra, u sezoni 13/14 je bio uz Karija i Dejvida Lija najbolji igrac, 14/15 svi znamo kako je odigrao finale, bez obzira na statse njegova igra je prosto inteligentna i kvalitetna na obe strane -> stripov, deflectionsi, skokovi, cutovi, postavljanja....   Bice GS-u potrebni vrhunski i Iggy i Dray ako misle veceras da zavrse seriju.

 

   Odgledao sam Phila-Toronto G6 danas. Bez obzira kako se zavrsi serija (a 70-30 mi je da Toronto prolazi u ECF) , Jimmy je dokazao klasu u ovom plejofu. Fali i OG Torontu da malo uneste stabilnosti, on svakako moze da odradi kvalitetnih 10-15min u odbrani. Simmons je odigrao dobar mec, dobili su i dobar doprinos ninje Scotta. 

 

  Sad da li da se uspavam uz Por-Den G6 od sinoc, ne znam. Dacu sve od sebe da gledam HOU-GS, ali da li sad da legnem da spavam da se budim, da ostanem budan nema sanse... Moram nesto iskombinovati..  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...