Jump to content

Recommended Posts

41 minutes ago, Don Juan said:

Šta je sa tobom čoveče? Prvo šalješ porike u 2 ujutru, pa kada ti ne stigne odgovor do 9 pišeš drugu poruku. Niko neće sigurno da dežura u toku noći i da čita poruke i rešava lična prepucavanja. Nismo u obdaništu.

Pod jedan nazvao si drugog forumaša ksenofobom. Pod dva, nastavio si diskusiju i posle mog upozorenja. Pod tri, šalješ poruke u 2 i u 9 ujutru, u drugoj kažeš:

Ovo jeste pritisak na moderaciju i ovo jeste prosipanje neistina, a koliko vidim i dalje nastavljaš.

Nemam ja od čega da se izvlačim, pošto je ovo forum nije "drugi prekršajni sud" (da ne kažem da ovo tvoje pisanje podseća na naslove Informera, ali nema veze). 

Svako ima pravo na svoje mišljenje i svako ima pravo da se sa tim mišljenjem složi ili ne. Ako ne postoji šansa da ne kreneš sa uvredama u diskusiji sa forumašima sa kojima se neslažeš, onda bi stvarno trebalo da razmišliš da li je ovo mesto za tebe. I ne samo za tebe. 

Što se tiče bana, ako nastaviš da vređaš i sa etiketiraš druge forumaše, onda neće biti drugoga.

 

Pa moraš da banuješ, jer ti neistine neće proći. Citiraš samo drugu poruku, kako bi pokušao da je staviš u kontekst koji ti odgovara.

 

Gore stoji njegova prva poruka, a pre nje ima još jedna uvredljiva. Nakon što si (u dva ujutru) obrisao neke poruke, ta je ostala i sam pitao:

 

Quote

Ako se sve briše, zašto je ostala ova poruka sa sve psovkama

Video si je, nisi odgovorio ni tada ni kasnije, a ta poruka nikada nije obrisana.

 

Ni u jednoj ni u drugoj poruci nisam tražio kaznu za bilo koga kako si netačno predstavio. Ja nisam toliko osetljiv da mora neko da me štiti kaznama. Ukazao sam na licemerno ponašanje.

 

Neistina je da taj koji je prvi započeo sa uvredama tvrdi da su mu odvratni i odbojni timovi jer su prepuni stranaca? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, TB Told said:

 

Pa moraš da banuješ, jer ti neistine neće proći. Citiraš samo drugu poruku, kako bi pokušao da je staviš u kontekst koji ti odgovara.

 

Gore stoji njegova prva poruka, a pre nje ima još jedna uvredljiva. Nakon što si (u dva ujutru) obrisao neke poruke, ta je ostala i sam pitao:

 

Video si je, nisi odgovorio ni tada ni kasnije, a ta poruka nikada nije obrisana.

 

Ni u jednoj ni u drugoj poruci nisam tražio kaznu za bilo koga kako si netačno predstavio. Ja nisam toliko osetljiv da mora neko da me štiti kaznama. Ukazao sam na licemerno ponašanje.

 

Neistina je da taj koji je prvi započeo sa uvredama tvrdi da su mu odvratni i odbojni timovi jer su prepuni stranaca? 

 

 

Post je ostao, i forumaš je za to banovan. Šta hoćeš više? Ne pada mi napamet da ti obazlažem zašto u 2 neću da odgovaram na poruke. Ti možeš da prihvatiš to ili ne, na tebi je.

Svaka uveda će biti kažnena.

Završili smo priču. Možeš da pišeš na forumu, možeš da nastavljaš neke svoje lične ratove i "isteruješ pravdu". Na tebi je.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 12/20/2023 at 6:50 PM, Igor_ said:

Napusis mi se kurca Bukari. Baci jebenu loptu. 

Neprikladan rečnik za forum - 5 dana zabrane postovanja.

On 12/20/2023 at 7:21 PM, Bad said:

Bahar ima 30 i neki minut da promeni rezultat inače može da ide u tunele Gaze gde je očito mislima.

Dve stvari - prva je mešanje politike, a druga je totalno nepotreban pokušavaj ismevanja jako ozbiljnih stvari. Ljudi tamo ginu i fudbal je izuzetno sporedan kada se uporedi sa tim- 10 dana zabrane postovanja.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tsva said:

Inace primecujem najezdu frisko registrovnih botova a sve i jedan post im je isti. Svaki post pljuje Bahara i strance. Fasizam na ovom forumu na visokom nivou. U stilu rahmetli RSBa

Kumulativno za ovaj post i za ovo "fašizam na forumu" i za naziva je Milojevića " maloumnim zbirno 10 dana suspenzije. 

Stvarno će slični prekršaji u budućnosti biti još strože sankcionisani. 

Edited by Don Juan
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, pentatonika said:

A šta nam je garancija da je to što Bahar eventualno kaže istina? Njegova reč?
Ne razumem zašto je toliko teško ljudima da se pomire s time da je njegov neuspeh u Zvezdi najvećim delom njegova odgovornost. Dobio je uslove kao nijedan trener Zvezde pre njega, što lične, što u pogledu ovlašćenja.
Da ne bude zabune, od onih sam koji smatraju da je trebalo da ostane celu sezonu i da se tad svode računi, ali ovo kako se pokazao u domaćoj ligi je daleko od dobrog. Uz to se neprofesionalno ponašao otkad je počeo rat u Izraelu, s onim stavom da ne daje izjave posle utakmice iako za to nije bilo nikakvog razloga, da bi u prvoj narednoj prilici iskoristo veliku pozornicu i Nemačkoj održao govor kao da je PR izraelske vlade. Da ne govorim što je glumatao s onom vojničkom pločicom na lančiću iako je de fakto dezerter jer nije ni odslužio vojni rok do kraja, što je posebna vrsta licemerja. Na sve to nije našao shodno ni da se javno oprosti od navijača Zvezde.
Ne ulazim u njegov psihološki profil da li je arogantan ili introvertan, takođe je podbacio u komunikaciji s igračima, što bi valjda trebalo da bude ključna menadžerska i liderska osobina. Taj aspekt se sigurno odrazio i na tim. Ne možeš da izigravaš Aleksa Fergusona, a da iza sebe nemaš iskustvo vođenja najvećeg kluba čak ni u Izraelu.
Pustimo sad Zvezdana Terzića i to ko je i šta je on, to valjda svi znamo. Možemo večno da pričamo kako se vodi klub, krade, itd, ali daj da ne pripisujemo Baharu sve što je valjalo, a za sve što nije krivimo nekog drugog.




 

10 dana suspenzije.

Prvo opet se meša poltika, drugo već je rečeno da ovakav način diskusije neće biti tolerisan posebno ono "dezerter". Narativ i način diskusije sa Happy i Pink televizije neće biti dozvoljen i svaka naredna kazna biće stroža.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/23/2023 at 2:03 PM, Don Juan said:

10 dana suspenzije.

Prvo opet se meša poltika, drugo već je rečeno da ovakav način diskusije neće biti tolerisan posebno ono "dezerter". Narativ i način diskusije sa Happy i Pink televizije neće biti dozvoljen i svaka naredna kazna biće stroža.

Dodarnih 10 dana zbog kloniranja.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 1/12/2024 at 5:03 PM, vlaDixXx said:

 

Glazer, Balsa(dobio 4 godisnji ugovor) prva ozb sezona u 23 godine, treci golman je stariji Popovic 

 

Kako se samo guraju crnogorci u nase klubove, to je madjija. 

Trajni ban.

Moram da priznam da olduka nije lako doneta i da je zaista sve rađeno do ovoga ne dođe, od bezbroj upozorenja, preko otvaranja tema gde bi mogao da piše ono što obično piše, preko pokušaja MoP-a, ali ništa od toga nije donelo nikakve pomake.

Nije ovo prvi put da je brojao "krvna zrnca", imao je on ispade i vezane za poreklo i boju kože sportista, i to i na fudbalu i na košarci.  To se čak prenosilo i na druge sportove, pa su recimo bili na tapetu čak i plivači Popovići i Lana Pudar, koji su gotovo prikazani kao izdajnici pošto nastupaju za zemlje za koje nastupaju....Elem, sada je tome došao kraj i moram da kažem žao mi je što nije iskoristio šanse koje malo koji forumaš je imao ovde.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
5 hours ago, Steve Gerrard said:

Malecki..🤣

Ok Babunski, sve je namesteno. Rodicu i Terzicu svaka cast na scenariju,nisu imali pametniji nacin da uzmu lovu nego preko namestanja derbija hahahaha, ovaj igrao 5 godina u rusijini 8 u nasem klubu,ovaj odradio 200 zlatiborskih Vidica i u derbiju su smicalice dogovorene.  Respect za "drevne mudrace"

Vređanje - 5 dana zabrane postovanja 

12 hours ago, Константин said:


Вау супер разрађено. Малецки ти и јеси за филмова, додуше цртаних можда и прије Спилберговских.

Vređanje - 5 dana zabrane postovanja.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, CuaTheTime said:

Ima li jedan dan kad ti ne smaras?

 

14 hours ago, Perkos2 said:

istina zna da bude bolna ali mora da se navikneš da je na ovom forumu uobičajeno pisati istinu

Po pet dana zabrane postovanja. ima ovde svačega i vređanja i flejmovanja itd.....u seriji postova.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 2/13/2024 at 6:48 AM, HAMMER said:

bice bolje, idemo dalje.

 

izmedju ostalih vesti:

Bufon: Moja najveća sramota je što sam kupio diplomu srednje škole.

 

izgleda da su one kartonske titule sa pocetka 2000ih ok...

 

 

 

5 dana zabrane postovanja zbog.ponovljenih provokacija.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
10 hours ago, crni_bombarder said:

Pre svega crveno bela realnost.

 

 

Ovo kao da pise sin svih naroda i narodnosti...

 

11 hours ago, crni_bombarder said:

Svi pricaju o velikim previdima( Hwang crveni, Severina smesan drugi zuti, postavljenja zida, ofsajd pre kornera za drugi gol Zvezde)

 

 

Ali ceo bas ceo mec na sitno nas je sakatio Ilic, koliko je samo kriterijum faulova bio tendeciozan to je za plakanje...

 

 

Ali dobro to je crveno bela realnost ove zemlje, zato smo tako cenjeni kao narod u svetu, a tek u komšiluku...

 

 

 

 

 

Provokacije i tataisanje - 10 dana zabrane poatovanja.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Mirage93 said:


Ponovo, dzabe hiperbolises jer to ne moze da utice na nekog ciji zivot, sreca ne zavisi od sporta, sto ne mogu da kazem za tebe jer ti je ovo verovatno najvise srece koju si doziveo sto se tice fudbala u zadnjih 10 godina, tako da razumem euforiju, ali smeju vam se ljudi sa razlogom. 😄

Provokacije i tataisanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Obrisan mi je upis sa FKCZ teme, bez ikakvog dodatnog komentara ili feedbacka šta je to što je protiv pravila u istom.

Da ne bih pravio javnu polemiku, pristojno sam pitao moderatora u inbox za obrazloženje. Bio je aktivan na forumu u međuvremenu, a poruka je seenovana, pa pretpostavljam da ovde imam veće šanse za odgovor.

 

Upis ne bi trebalo da spada pod tatisanje, niti je namera bila da bilo koga ljutim ili provociram, već je jednostavno mišljenje na polemike koje su se vodile u tom trenutku na topiku. 

 

Ostali upisi na tu temu i pre i posle mog su ostali netaknuti, a bilo ih je raznih, od 'postrojavanja i predsedničkih ćevapa', 'odlepršaj odavde i odjebi sa tom pričom'  sagovorniku, 'stavili bi Vučića na barjak da ne navija za Zvezdu' ( sve strana 527, nastavlja se i na sledeću), pa me zanima šta je to tačno u mom upisu toliko loše i neprimereno ovom forumu da je moralo da se skloni? Usledio je kao odgovor na nekolicinu upisa gde se tvrdilo da se prethodnoj vlasti ćutalo zbog rezultata, što jednostavno nije istina, pa sam argumentovano i odgovorio. (svi ti upisi su i dalje dostupni) 

 

Eto mog upisa ispod, pa se nadam nekom logičnom obrazloženju.

 

Spoiler

Postalo je normalno da se ponavljaju neistine, sve zarad nekog pravdanja mutizma među zvezdaškom publikom.

 

Ovaj snimak iznad svakako nije dokaz neke avangarde među grobarijom, već činjenice da su radikali pustili pipke na tribine godinama pre nego što su došli na vlast. Jako se dobro sećam koliko me je bilo sramota barjaka sa Šešeljovim likom koji se redovno vrteo po južnoj tribini. U periodu te Partizanove dominacije je bila najnormalnija pojava među svim 'navijačima' da reaguju na sve što se dešava u državi. Od 'represije prema navijačkim grupama', do 'Kosova', 'Evropske Unije', preko hapšenja 'ratnih heroja', pa i one pretnje državnom vrhu ako uhapse Mladića. Sav taj aktivizam i mišljenje navijačkih grupa je naprasno nestao promenom vlasti, te se sad 'ne mešaju politika i sport' kada je neka kritika u pitanju, a samo je Srbovanje preživelo.

 

Onda ovde neko navodi kao neki argument i sramotu navijača Partizana to što su bili postrojavani i ućutkivani na istoku i zapadu od strane državne kriminalne grupe, koja je između ostalog ubijala i mlela i neke viđenije navijače Partizana zbog neposlušnosti. Neka skandiranja su se u poslednje vreme proširila i na južnu tribinu isključivo jer je snaga sile te tribine opala, pa više nema pokušaja da se to kontroliše na način na koji je to već rađeno. 

 

Poštujem većinu vas ovde, sama činjenica da pišete ovde i stavovi koje iznosite vas izdiže iz te generalne slike zvezdaške javnosti, ali previše se relativizuje mržnja ljudi prema psihopati i svodi isključivo na rezultate kluba, sve u cilju pravdanja i izjednačavanja sa potpunom nemosti zvezdaške publike zbog istih tih rezultata.


 

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

Slobodno otvori temu na politici i diskutuj o tome do zore. Na tvoj se nadovezali nekoliko postova, koji su takođe sklonjeni i zaista ne želim da se ovaj, ali i bilo koji topik na fudbalu pretvori u prepucavanje, a svakako ne političko. 

I samo da napomenem da će svaki post koji bude te prirode biti brisan, dok mi ne dosadi da brišem. Posle ćemo videti.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Juan said:

Slobodno otvori temu na politici i diskutuj o tome do zore. Na tvoj se nadovezali nekoliko postova, koji su takođe sklonjeni i zaista ne želim da se ovaj, ali i bilo koji topik na fudbalu pretvori u prepucavanje, a svakako ne političko. 

I samo da napomenem da će svaki post koji bude te prirode biti brisan, dok mi ne dosadi da brišem. Posle ćemo videti.


 

Naveo sam primere samo nekolicine postova od mnogih koji su pretekli na tu temu (multiquoteom sam došao do brojke preko 20, ali ih nisam citirao ovde da ne spamujem druge članove notifikacijama). Zbog tona obraćanja su neki čak i veći kandidati za sankciju, nevezano za samu temu. Postovi koji citiraju moj su takođe pretekli, a kasnije su se na istu temu (pokrenutu još ranije) osvrtali detaljnije mnogi sa svojim mišljenjem, pa i ti upisi i dalje stoje (strane 527 i 528). Niti je moj upis pokrenuo temu, niti ju je dalje rasplamsao, već je bio samo jedan u nizu (u nizu upisa koji su tu i dalje). Tako da mi je malo simptomatično da je baš moj upis od još desetine na tu temu pre/posle njega sklonjen, a uložen je neki trud da se sroči i komunicira sa poštovanjem.

 

Neka uobičajena praksa je i da moderator ostavi obaveštenje ljudima da završe diskusiju i da se drže teme.

 

Malo je smešna tvoja tvrdnja da je svaki post te prirode brisan, jer je jako lako proverljivo, a ja se ne bih ni javljao da je zaista očigledno tako. Ovako ispada da ti je dosadilo da ih brišeš one sekunde kad si moj obrisao, a ostali su upisi na koje sam ja odgovorio i koji su posle toga meni odgovorili, pa se ni hronologija brisanja baš nešto ne uklapa. Laički sa strane izgleda poprilično targetirano.

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...