Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

2 minutes ago, Krava kaze mu said:

 

jeste indikativno, ali poucen iskustvom ne zelim da se zalecem

mozda su stvari tako jednostavne, a mozda su kena i balsa neka vrsta djilas&solak mantre za ds...uglavnom ako ima neko upucen u prilike da baci svetlo na ova desavanja

 

Pa ne mora Lutovac da bude sa druge strane da bih shvatio koliko su ova dvojica smradovi. Naravno, ne znaci da je Lutovac nevinasce, ali jednostavno moram biti uvek na strani koja je protiv ove stare ekipice koja je i upropastila DS.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Krava kaze mu said:

 

jeste indikativno, ali poucen iskustvom ne zelim da se zalecem

mozda su stvari tako jednostavne, a mozda su kena i balsa neka vrsta djilas&solak mantre za ds...uglavnom ako ima neko upucen u prilike da baci svetlo na ova desavanja

Ja se vodim time da ako su sa jedne strane Kena i Šutanovac koji dovode batinaše da zabrane ulazak na GO, mogu odmah da dam podršku onoj drugoj strani, a Lutovac, Rakićka, Radojev su svakako mnogo simpatičniji.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni Bombarder said:

Pucisti zakazali vanrednu skupstinu DS.
Daleko je ovo od gotovog,ali makar polako stvari izlaze na videlo..kad su upregli Djelica i Vlahovica sve postaje jasnije..

I Milosavljeviča

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Dal mogu iz stranke da iskljuce Vlahovica, Djelica, Milosavljevica i ostalu gamad. To bi im bilo dobro i za marketing.

 

Ej nema Miki Mausa u Srbiji jos od posete Makrona Srbiji i sad je nasao da dodje iz Pariza. More....

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kome nije jasno šta se dešava, može da pogleda kako o ovome izveštavaju svinjformer, kurcsvir i ostali doajeni srpske medijske scene.

 

A i drogirani serđo pruža podršku balshoneu i ostalim kurtonima. Lepo.

 

https://twitter.com/krckoLE/status/1274703542964629504

 

Evo ih legemde. Izglasali skupštinu. Mogu sad s Nogom i u ovu republičku.

 

 

Edited by djole
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, djole said:

Kome nije jasno šta se dešava, može da pogleda kako o ovome izveštavaju svinjformer, kurcsvir i ostali doajeni srpske medijske scene.

 

A i drogirani serđo pruža podršku balshoneu i ostalim kurtonima. Lepo.

 

https://twitter.com/krckoLE/status/1274703542964629504

 

Evo ih legemde. Izglasali skupštinu. Mogu sad s Nogom i u ovu republičku.

 

 

Sjebao se Sergej, mislio je da je Lutovac doveo batinaše 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni Bombarder said:

Sta tacno zameras Lutovcu? Da je Djilasova "pudlica" ili nesto opipljivije?

 

Pa voleo bih da je nešto opipljivije. Međutim toga nema. Iskreno, i to Đilasova pudlica je glupost. Na čelu je stranke koju Đilas drži za mošnice pa ko god da je na tom mestu bio bi pudlica.

 

Više mu zameram što je toliko pasivan i za ovih godinu ili dve koliko je predsednik nije uradio manje više ništa za DS.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svim političkim akterima od MZ do najviše funkcije na nivou države, svim stranakama i partijama, učesnicima političkog života/koristi od '89 do danas, želim ovo kao u DSu. 

Krajnje je vreme da svi odu na smetlište istorije..

Nismo mi cveće ali ovoliku gamad nismo zaslužili.

Bitanga do bitange. 

Meni je sablaznjujuće da je do sada izašlo 40+ %ljudi da aminuje da ih neko krade. 

Kao što neko reče, jedini spas je izgleda otići odavde. 

Gorko sam se pokajao sto sam se vratio. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

 

Pa voleo bih da je nešto opipljivije. Međutim toga nema. Iskreno, i to Đilasova pudlica je glupost. Na čelu je stranke koju Đilas drži za mošnice pa ko god da je na tom mestu bio bi pudlica.

 

Više mu zameram što je toliko pasivan i za ovih godinu ili dve koliko je predsednik nije uradio manje više ništa za DS.

Aha,oket..

Znam da ga u startu prati ta prica da je pasivan. Ja bih rekao da sa kadrovima koje je "dobio" zapravo nista nije ni mogao da napravi. Zamerali su mu i da je politicki mek i naivan..ovo sto radi poslednja,recimo,tri meseca unutar DS pokazuje da nije bas tako..pokazao je cvrstinu i odlucnost da istraje u toj "misiji" ciscenja DS. Da je trebao da krene ranije u tom pravcu - jeste. 
Inace deluje kao kulturan politicar..i koliko je meni poznato - bez afera,bez "putera na glavi"..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NMX said:

 

Pa voleo bih da je nešto opipljivije. Međutim toga nema. Iskreno, i to Đilasova pudlica je glupost. Na čelu je stranke koju Đilas drži za mošnice pa ko god da je na tom mestu bio bi pudlica.

 

Više mu zameram što je toliko pasivan i za ovih godinu ili dve koliko je predsednik nije uradio manje više ništa za DS.

Kena i Balsa Djilasovi?Nisam siguran

Link to comment
Share on other sites

Kena i Balša su struja za sebe. Tadić im je poverio unutarstranačku politiku što su oni iskoristili i postavili većinu lokalnih odbora. Zato su od 2012. na ovamo posle svakih izbora menjali predsednike samo da bi sakrili svoju odgovornost i odgovornost lokala. Ove poznatije osobe su dovedene da se njih dvojica zaklone iza njih jer oni nemaju nikakve biografije u svom životu za visoko pozicioniranog funkcionera DS. Lečića su vratili iz LDP, doveli Jerkov iz LSV i ova ekipa pro sedača u skupštini su tu samo da se ovi sakriju iza njih. Čak i Mićuna podmeću jer znaju da njihova reč protiv Lutovca nema šanse. Lutovac se dobro snašao jer je ovih par godina iskoristio da im uništi tu "mašinu" na lokalu koja ih je podržavala svo vreme e sad da li će izdržati videćemo. Inače Lutovac i Tadić su odlični međusobno ali osim toga vrlo malo znam o njihovim odnosima danas. Očigledno su Kena i Balša od prošle godine dobili podršku vlasti jer je primetno da im se daje mnogo više medijskog prostora nego pre.

 

To je neka moja rekonstrukcija na osnovu nekih informacija koje imam od izvora iz i oko stranke.

Link to comment
Share on other sites

Za Lecica... ima lik dve bivse zene ona poslednja ga upropastila, deca porasla a mislim da imaju i neki kredit. Snima sta mu padne pod ruku, profesor je na privatnoj akademiji (sa baka Vidom koja je na suprotnoj strani) samo suske da padnu...dok je bio ministar kulture ugradjivao se u projekte. 

 

Nadam se da ce u skupstinu makar da udju samo sns sps govna a da ova druga govna Sapici, Canci, Comicke i ostala izdajnicko lopovska bulumenta ostanu daleko ispod cenzusa da barem znaju sta narod o njima misli i ako imaju malo obraza da se povuku i trose pare, barem dok ne dodje revolucija pa ih strelja kako to istorija nalaze. 

Edited by Tamburinjo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Zvezdinho said:

Sapic sigurno ulazi u skupstinu, za ostale je je sve nesigurno.

 

Zasluge Denisa Šefika: 1. Jedan od najbitnijih šrafova reprezentacije

                                         2. Doneo najvećim delom Zvezdi LŠ

                                         3. (najbitnije) Namlatio ovo govedo

  • Like 2
  • Thanks 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...