Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

Danas vidim navode o mogućnosti da Jeremić napusti SZS. Izvor je doduše anoniman ali vest potiče sa normalnih medija tako da je moguće da je to deo one reorganizacije koju je Đilas spominjao pre par nedelja. Mislim da je u ovom trenutku to prilično glup potez, treba sačekati sad sa bilo čim da se ne skreće pažnja sa izbora. Obzirom da su to preneli svi normalni mediji ako NS ne odgovori do kraja dana verovatno se nešto kuva. To će biti još jedan udarac na jedinstvo opozicije i novi autogol. Pozitivno je što će ovi što im smetaju desnica u SZS izgubiti jedan od argumenata protiv SZS. No da sačekamo, za sada su to neproveren informacije.

 

Ono što je prva interesantna stvar je nastavak sednice GO DS u nedelju. Pučisti je prave u BG a Lutovac se seli u Šabac (interesantan odabir mesta). Verovatno neće biti napetosti tako da kad vidimo argumente obe strane moći ćemo u nedelju da vidimo kako stoje stvari sa ovim pučem u DS. Baš me zanima koga će pučisti da izglasaju za novog predsednika stranka, to će mnogo više da nam kaže nego sama saopštenja.

Link to comment
Share on other sites

Videlo se da su oni nešto nezadovoljni u poslednje vreme, čak su Obradovića par puta i nešto direktno napali. Šta oni hoće tačno nisam siguran.

Jeremić mi je svakako verovatno najodurniji lik od svih u tom SzS, mada meni ostaje misterija kako je okupio neke ljude za koje bih rekao da su kvalitetni ili bar pristojni za početak.

Link to comment
Share on other sites

Ako izadje NS iz SZS ond ta koalicija ideoloski ima jos manje logike...

NS bi trebalo po stavovima da bude negde izmedju SSG i Dveri...

 

Da odmah spremim slem kad pocnu komentari : Ideologija je u drugom planu u ovom trenutku....:s_d:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako se potvrdi kao tačno jedino što mi pada na pamet je da su Dveri "pojele" deo njegovog rejtinga pa da zbog toga ne želi više da bude tamo. No teško je reći jer takva istraživanja već godinama nismo imali tako da ostaje jedino da čekamo da čujemo šta će reći. Tu se postavlja pitanje šta će on dobiti izlaskom iz SZS u ovoj situaciji posle bojkota. Biće još manje "vidljiv" nego da ostane u njemu jedino što će se moći preciznije predstavljati. Previše nepoznanica da bih mogao i da nagađam.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo ega u opoziciji a to je krenulo sve u DS. Mali milion stranaka i niko ozbiljno ni ne zeli vlast sem mozda Boska i to sve zbog toga priznanja Kosova koje se koliko vidim nece desiti uskoro. 

 

Dobro je njima,malo prduckaju i to je to. Sirotinji dobro, svima dobro...zatvaraj izbore i dajte dajte kralju krunu da vlada do kraja zivota.

 

Ne znam da li ima u svetu uopste zemlje gde stranacki lider bez 2% glasova su ovoliko zastupljeni na tv-u. Neki mozda udju i u vladu. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Dragan Šutanovac je rekao da Savez za Srbiju šalje gore poruke EU od Aleksandra Vučića i da on ne želi da bude deo DS koja je za Evroazijsku uniju.

 

Kakav idiot.

 

Nije dovoljno sto je u Beogradu dobio jedva preko 2%, opet se javlja sa starom pricom "nije Vucic dobar, ali ima i gorih, on nas bar uvodi u EU".

 

Kljucna stvar je da se Srbija oslobodi od diktature. Rezultati izbora su pokazali da mizeran broj glasaca podrzava EU put i sa Vucicem na celu. Drugim recima, ne zanima nas nikakav put u EU ako ce tamo da nas vodi Vucic, jer Vucic mora da ode sto pre, zajedno sa svim olosem koji se nakupio oko njega.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

DS ima 2% podrsku i kao takva polupana stranka vise ona treba Tadicu, Sutanovcu, Zivkovicu, Balsi i ostalima nego oni njoj. Sto govori da oni zajedno ne mogu do 1% 

Svi su izasli iz nje, a sada se vracaju kad su videli da ih sns nece a nemaju kapaciteta da uzdignu neke manje stranke makar do cenzusa. 

 

Sve ih zajebala Trivanka, ona na vreme videla kuda plovi taj brod i rekla draza mi je plata u drzavnom sektoru, mnogo i redovno, nego da nemam platu u opoziciji, malo i nikada. 

Mada i ona videla od Dane Draskovic, 7000 evra dovoiljno da se zaborave i mrtvi saborci, i pokusaji ubistva, i zlocinacko udruzenje DB... Nego kad smo kod Dane i njene pi**ice (dizvinu dame u pitanju je stari vic sa bracnim parom Draskovic) gde joj muz spisatelj, jel bio on na nekoj listi onako olinjao i izblajhan? 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Brate, ljudi koji jebeno mešaju latinicu i ćirilicu hoće nešto

 

Image

 

btw...što se one druge ekipe tiče. Pošto je Đinđić bio lopov, krimos i izdajnik, Tadić izdajnik, Đilas lopov i krimos, Pajtić takođe nazivan krimosom, Šutanovac topio tenkove plus bio krimos...zanima me, je l to Lutovac najčistiji čovek na svetu pa SNS/SPS sekta nema nikakvih zamerki na njegov račun ili je baš po meri pa da ga ne diraju?

 

@Tamburinjo mislim da pičkica nije ni na jednoj listi. Samo je podržao najvažniju listu. 

Edited by NMX
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NMX said:

Brate, ljudi koji jebeno mešaju latinicu i ćirilicu hoće nešto

 

Image

 

btw...što se one druge ekipe tiče. Pošto je Đinđić bio lopov, krimos i izdajnik, Tadić izdajnik, Đilas lopov i krimos, Pajtić takođe nazivan krimosom, Šutanovac topio tenkove plus bio krimos...zanima me, je l to Lutovac najčistiji čovek na svetu pa SNS/SPS sekta nema nikakvih zamerki na njegov račun ili je baš po meri pa da ga ne diraju?

 

@Tamburinjo mislim da pičkica nije ni na jednoj listi. Samo je podržao najvažniju listu. 

 

Ozbiljan blam je ovo sa dva pisma.

 

Sve sto pominjes je vezano za vreme kada su im ti ljudi bili protivnici.

 

Danas Vucic kaze za Tadica da moze da bude dobar protivnik na izborima 2022., Sutanovca ne pominju, Pajtic se povukao, Djindjica hvale, a jedino je Djilas problem, ali to je zato sto se on usudio da dirne u najveceg ikada.

 

Draskovic je na listi SNS, onaj POKS je nastao iz SPO i to je ista ekipa, samo ovi glume opoziciju, a SPO vise ni ne glumi da je politicka stranka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, goldberg said:

 

Sve sto pominjes je vezano za vreme kada su im ti ljudi bili protivnici.

 

Tačno je i to. I tako će i ostati u DSu. Jer Lutovac nikada neće postati ljuti protivnik. A dokle god Lutovac bude neka vrsta stečajnog upravnika Dragana Đilasa i pristaje na to, ne mora ni da brine da će biti drugačije nego što je danas. Što je ok za njega ali mu stranka neće preći ni 1% sa njim takvim. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...