Jump to content

Filip Čović - Tatin sin ili bek ap plej?


propolis

Recommended Posts

Ja sam to negde video da si postavio ali ne znam na kojoj temi.

Ne znam zasto ja ne mogu da okacim vise slike? Mislio sam da okacim sliku Filipove sinocne partije ali maksimalna velicina slike koju mogu da okacim je 10,24kB odnosno 1024B(max total size 0.01MB)

Poruka koju dobijam: You are only allowed to upload 10.24kB.

 

Momci mi pomogli na drugoj temi tako da ide slicica:

kEIaUth.png

Edited by ivan9 aka Laki
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ivan9 aka Laki said:

Ja sam to negde video da si postavio ali ne znam na kojoj temi.

Ne znam zasto ja ne mogu da okacim vise slike? Mislio sam da okacim sliku Filipove sinocne partije ali maksimalna velicina slike koju mogu da okacim je 10,24kB odnosno 1024B(max total size 0.01MB)

Poruka koju dobijam: You are only allowed to upload 10.24kB.

 

Momci mi pomogli na drugoj temi tako da ide slicica:

kEIaUth.png

fotošop

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod toga da bude prvi u bilo cemu...nesto kopam ali jednostavno ne mogu da nadjem. Filip ima PER(Player efficiency rating) od -0.7 (minus nula zapeta sedam)

Ja iskreno nisam video do sada da je PER u minusu. Kopao sam po EL statistici i najlosije primere koje sam nasao su: Ibrahim Diarra sezona 2001/02 sa PER od 0.2 i Aymeric Jeanneau sezona 2009/10 sa PER od 1.0

 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/26/2019 at 10:41 PM, I, Ja Sam Laki said:

Ja sam visok 180cm, isto kao i Filip.

Da li to znaci da sam ja isto hendikepiran?

Stvarno preterujete.

Filip je jedan sasvim normalan muskarac, koji zna kosarku.

Ponekad je to na nivou a ponekad losije.

Nije da nema zelje i htenja.

Gledajuci mec u Andori, dosao sam do zakljucka da Filip ima vise zelje od Reglanda.

Regland je imao onako blago da ne kazem kakav izraz lica kad nesto ne ide.

Isto tako je prosle sezone izgledao Rochesti u Barceloni kad sam bio da gledam.

Necu da poredim Rochestija , Reglanda i Filipa.

Ali nisu bili na nivou kad se od njih najvise ocekivalo. Npr Beron je susta suprotnost.

 

Ne zelim da ispadne da se hvalim ovim gde sam bio da gledam CZV, vec uzivo vidu se te neke mimike, izrazi lica koji govore da "bas me briga"

 

 

Filip nije visok 180!

 

Sorry greskom sam odgovorio na post od pre par meseci. Mislio sam da je nov. Brisite slobodno

Edited by Nate
Link to comment
Share on other sites

KOSARKAS od 178 cm JESTE hendikepiran. Mora da bude strasan talenat da bi sa tom visinom igrao kosarku.

 

Ja sam vrlo nizak, 170 i nesto sitno preko, i ne osecam se hendikepirano, ALI JA NE IGRAM KOSARKU. Filip Covic izgleda komicno na terenu.

 

Osim toga sto je nizak, on je NIKAKAV atleta, ne moze da skoci, ne moze da zagradi, ne moze da pretrci igraca. Filip Covic prvo i PRVENSTVENO FIZICKI NE MOZE DA ODGOVORI ZAHTEVIMA PROFESIONALNE KOSARKE. Ostalo je nevazno. Decko nema predispozicije. Sve i da je doktor nauka kosarke, on to ne moze na terenu da prikaze.

 

ZAJEBAH SE I JA :)

Edited by John Terry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...